בתולה או לא בתולה

יש לי בעיה שנראית לכאורה מאד טיפשית, אבל אני בטוחה שהרבה נערות עברו את אותה הדילמה. הכרתי בחור מקסים לפני כשלושה חודשית, ממש אביר הבית-ספר שכולן רוצות אותו. הוא הזמין אותי לצאת ששי אחד, ואז גיליתי לו את אהבתי. הוא אמר לי שהוא תמיד שם לב אלי... אבל לא העיז (???) אני יודעת שהוא יצא עם כמה מהבנות, ואני יודעת שהוא גם שכב איתן. הוא הראשון שלי, ואני עדיין בתולה. לא רציתי להראות לו שאני "תינוקת" וכשהוא שאל אמרתי לו שכבר שכבתי ואני לא בתולה. עכשיו אני פוחדת ממה שיקרה בקרוב שבאמת ניכנס כבר למיטה והוא יגלה שאני בתולה ושיקרתי לו. אני נורא מולחצת מזה, וזה עושה לי רעד שחוט השידרה. האם בחור יכול לגלות כשהוא מכניס שהבחורה היא בתולה? מה עלי לעשות?

בתולה

חמודה את מסוחררת מהבחור. אז בואי נוציא אותך מהסיחרור. הניסיון שלו שהוא שכב או לא שכב ועם מי, זה מעניין את קצה ה...שלך. את צריכה כשאת עם הבחור לעשות מה שבא ל-ך ולא מה שבא לו. נשמע שרק התחלתם לצאת אם בכלל .לא זאת הדרך והשיטה .להסכים מייד ועוד להשויץ שזה מה שאת מעוניינת ?!את ודאי מחפשת רומנטיקה , אבל כשכואב לך,כי זה לא הדבר הכי נעים בעולם בלשון המעטה, ואת חוששת מהריון או מחלות מין, ומראה של גומי מרתיע אותך, ומצד שני הורמונים בגופך וחישובים ולזכור כל יום את הגלולה מתי ואיך, זה לא בדיוק המתכון הבדוק לרומנטיקה והרגשת אהבה שמיימית. אז אם את רוצה לצאת עם הבחור, כדאי שתלכי על חיבוקים וכו'. ואם הוא לא ירצה, סימן שהוא לא ממש מתלהב ממך, ואז, בשביל מה כל הטירחה?

כן, אבל כל אחת תשכב איתו, ואם אני לא אז מישהיא אחרת.

אם אני אפסיד אותו בגלל זה, אני לא אסלח לעצמי כל החיים. הוא אחד ממיליון !!! יכול להיות שזה אפילו יהיה הערב. אז אולי מישהוא בכל זאת יכול לתת לי תשובה עם בחור יכול להרגיש בתולה או לא?

אז מה ? שיהיה לה לבריאות, אחריה הוא יבוא שוב אלייך כי כל אחד אוהב שאוהבים אותו !

שרית מתוקה את לא מספקת מספיק פרטים שנוכל להתייחס. מה קורה הערב? האם נרשמו בנות והזמינו תור ואם לא את אז מישהי אחרת במקומך?! האם הוא נתן לך אולטימטום אם לא היום אז אף פעם ? למה שאם זה כך, תהיי בטוחה שהוא ישמח לשבור לעצמו את המלה בקלות ! מה זה ל"הפסיד " אותו . האם הוא דון ז'ואן ? אם כך בשביל מה לך אותו, הוא עלול לזרוק אותך כשתבוא המועמדת הבאה לא? בכללית דעי לך גברים אוהבים להלחיץ את הבנות... מי שרוצה אותך, צריך שיהיה ראוי ל-ך. אם זה לא מתקיים, חבל לך על המאמץ, ויהיה הוא מי שיהיה ! ולשאלתך ודאי ,איך לא?

שרית, אם עוד לא מאוחר מידי - הנה התשובה שחיכית לה...

הדרך היחידה שגבר יכול להרגיש משהוא זה שיש לו כאילו משהוא שעוצר אותו בכניסה, ואחר כך כמובן הדם שירד לך. את יכולה לקרוע לל את קרום הבתולים לבד. תקחי מלפפון או גזר קצת ארוכים (20 ס"מ אולי יותר) תנקי אותם טוב טוב. תמרחי בקצת ג'ל ותלחצי תלחצי לאט לאט עד שתרגישי שעברת את המחסום וזה נפתח. כמובן תשבי על מגבת או הכי טוב באמבטיה חמה. ואז תגיעי אליו בשלה ומוכנה בכיף.

אני חושבת שהכותב (ת) בשם אסנת לימור זה גבר זקן אימפוטנט שטוף זימה וסוטה .

.למה לא תכתוב בשם גברי אמיתי הרי ממילא זה בעילום שם ואף אחד לא יוכל לזהות אותך?!

כן, אבל כל אחת תשכב איתו, ואם אני לא אז מישהיא אחרת.

אם אני אפסיד אותו בגלל זה, אני לא אסלח לעצמי כל החיים. הוא אחד ממיליון !!! יכול להיות שזה אפילו יהיה הערב. אז אולי מישהוא בכל זאת יכול לתת לי תשובה עם בחור יכול להרגיש בתולה או לא?

אגב אם חלילה תעשי את זה הדבר האידיוטי והמוזר

הזה שהאדון "אסנת לימור" הציע לך ,יהיו לך כאבים ויהיה לך דימום וכל מה שתרצי זה רק שהוא ל-א יראה אותך במצב הזה... אשמח לדעת מה החלטת בסוף...ושיהיה לך רק טוב מה שתחליטי .

אני חושבת שהכותב (ת) בשם אסנת לימור זה גבר זקן אימפוטנט שטוף זימה וסוטה .

.למה לא תכתוב בשם גברי אמיתי הרי ממילא זה בעילום שם ואף אחד לא יוכל לזהות אותך?!

למה את חושבת ככה????

מה בדיוק הביא אותך לחשוב ככה??????? נראה לי שהמחשבה הזו שלך מעידה יותר עלייך מאשר עליו. לגביי הרעיון של לבתק את קרום הבתולים באמצעות חפץ (רעיון המלפפון) כבר שמעתי על נערות שעשו את זה, לא שאני בעד. כמו כן שמעתי על נערות שמעדיפות לבתק את קרום הבתולים אצל רופא נשים. חשוב להדגיש שהדימום ביחסים הראשונים אם קיים הוא לאו דווקא מקרום הבתולים עצמו אלא הרבה פעמים מדופן הנרתיק שנמתחת בחדירה הראשונה. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

סליןן - תודה לך על המחמאות, אבל תסלחי לי את מופרעת לגמרי.

אני לא הראשונה ולא היחידה שאומרת לך את זה. וכדאי שתקחי את זה לתשומת ליבך, ותהיי אחרת. זה הדבר היחידי שיש לי לענות לך. תני לי את מספר הטלפון שלך, גם אגיד לך את זה בפרצוף, תוכלי לשמוע את קולי ולהחליט מי אני.

בתולה או לא בתולה

יש לי בעיה שנראית לכאורה מאד טיפשית, אבל אני בטוחה שהרבה נערות עברו את אותה הדילמה. הכרתי בחור מקסים לפני כשלושה חודשית, ממש אביר הבית-ספר שכולן רוצות אותו. הוא הזמין אותי לצאת ששי אחד, ואז גיליתי לו את אהבתי. הוא אמר לי שהוא תמיד שם לב אלי... אבל לא העיז (???) אני יודעת שהוא יצא עם כמה מהבנות, ואני יודעת שהוא גם שכב איתן. הוא הראשון שלי, ואני עדיין בתולה. לא רציתי להראות לו שאני "תינוקת" וכשהוא שאל אמרתי לו שכבר שכבתי ואני לא בתולה. עכשיו אני פוחדת ממה שיקרה בקרוב שבאמת ניכנס כבר למיטה והוא יגלה שאני בתולה ושיקרתי לו. אני נורא מולחצת מזה, וזה עושה לי רעד שחוט השידרה. האם בחור יכול לגלות כשהוא מכניס שהבחורה היא בתולה? מה עלי לעשות?

תגובה לבתולה

לשרית שלום רב! אני מתארת לעצמי שאת בת אולי 16, 17 ומאוד צר לי וכואב לי לשמוע את מה שאת כותבת. אני אמא לילדה בת 14 ואני דואגת לחנך אותה וללמד אותה שלא מטפתים לדברים כאלה, הדאגה שלך כל הזמן היא שהוא שכב עם אחרות אז גם את רוצה לשכב איתו וככה הוא יהיה שלך. הכל שטויות...... אם את מחליטה לשכב איתו אז בטח ובטח שלא זאת תיהיה הסיבה אלא רק מתוך אהבה ורק מתוך זה שאת כבר יוצאת איתו לפחות כמה חודשים ובטוחה בעצמך שזה מה שאת באמת רוצה. את צריכה להבין שישנו גיל אצל הבנים שככל שהם ישכבו עם יותר בנות ועוד מבית הספר אז הוא ממש גבר כי הוא הצליח להשכיב כמעט את כל הבנות ואל תשכחי שגם את תיכנסי לזה. בקיצור תחשבי טוב טוב לפני שאת עושה איזה שהוא צעד שכזה כי אחרי הפעם שתשכבי איתו אין דרך חזרה אם הוא רוצה אותך רק בשביל להגיד שגם אותך הוא הצליח להשכיב אז את כל כך תיפגעי מזה וחבל. עדי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר