איך להפטר מהטרדה מינית במקום העבודה?

אני משוחררת מזה 3 חודשים ולפני כשלושה שבועות התקבלתי לעבודה בסניף ההנהלה המרכזית של בנק גדול שבבנין עובדים כ-1000 איש ואישה. מאז היום הראשון שהתחלתי לעבוד אני לא פוסקת לקבל "הצעות" מכל מיני גברים (וגם אישה אחת). ההצעות הן מאד שקופות, ולא מותירות שום מקום לטעויות. פניתי בשאלה/תלונה לזה שקיבל אותי לעבוד (דרך אגב כל הראיון לקח בערך 10 דקות ובמקום קבלתי תשובה חיובית), והוא ענה לי בצורה שלא הותירה בי כל מקום לספק "כן, אנחנו יודעים, מה איכפת לך, את בחורה מושכת ורווקה וזה רק טבעי ומקובל שמחזרים אחרייך..." אני חייבת לציין שאני "מחוזרת" גם ע"י גברים נשואים, שאפילו לא טורחים להסתיר את הטבעת מהאצבע... שבאים מכל הקומות ומכל המחלקות בבנין. כאילו אחד מוסר לשני על "בשר טרי" שנמצא פה ופה... אני רגילה לקבל הצעות מכל מיני טיפוסים זרוקים וצ'חצ'חים על שפת הים, אבל לא תיארתי לעצמי שבמקום עבודה מכובד התופעה גם כן קיימת בצורה כל כך גלויה (אפילו בצבא זה היה פחות). מה עושים? אני בטח לא הבחורה היחידה שסובלת מזה. איך אתן מתמודדות? מה אתן אומרות? איך אתן מתיחסות שזה יפסק. אני מבקשת לקבל תשובה ועיצות אך ורק מבחורות שעוברות את אותן ההטרדות, ולא מכל מיני גברים מתחסדים ושלומלומים למיניהם שיגידו לי את דעתם. תודה מראש.

איך להפטר מטורדנים

הי צאלוש אני מכירה את התופעה ממקור ראשון. בהתחלה הייתי די ידידותית ושמחה לקבל את ה... אבל תיזהרי מזה, אל תגררי, תגידי פשוט ובקול רם: סליחה אני מאד עסוקה עכשיו אל תפריע לי... אם הוא ממשיך תשאלי לשמו (אצלנו הולכים עם כלביות) ותדווחי על זה למנהל שלו (תזהירי אותו שאם לא יפסיק עכשיו ולעולמים תודיעי לממונים) נכון שזה מעצבן לחזור על התהליך הזה 10 פעמים ביום, אבל לאורך זמן זה יעזור. את גם יכולה להיות חזירים ודוחה ולתת לו מתחת לחגורה ולהגיד לו: אני לא מעונינת בך, אתה לא הטיפוס שלי... יש גברים שזה פוגע בהם, הם הרי בטוחים שהם המאצ'ו של העולם, אבל יותר לא יטרידו אותך. תנסי ותצליחי... ספרי תוצאות. סיגאלוש.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר