לא מסוגל לשכב בגלל טראומת עבר... מה לעשות?!?!?!

לפני שנה שכבתי עם חברה שלי, באחת הפעמים הראשונות והיחידות, ונקרע הקודנדום באמצע זו הייתה התקופה הקשה בחיי לחכות שיעבור זמן עד המחזור וכלכך פחדתי שהיא תכנס להריון למרות שהיא לקחה גלולה ליום שאחרי. בכל אופן השתמשתי אז בR3 שהם לדעתי זבל יש לי חברה אחרת עכשיו, וגם קונדומים אחרים של דורקס שאני מאמין שהם טובים - יש לי את האקסטרה סייף ועדין כשבאנו לשכב פשוט לא יכלתי היה לי את הפחד שזה יקרה שוב כל הזמן חשבתי מה אני אעשה שוב במצב הזה ואני פשוט לא מסוגל לשכב כי אני מפחד להכנס וששוב יקרע מה אני יכול לעשות? :( :( :(

אני חושב שאם אתה כל כך חושש לך ותקנה ג'ל שמחדירים לנרתיק לפני קיום יחסי המין זה יתן לך בטחון כפול.

וכלל למה החברה שלך לא משתמשת בגלולת?

אתה מתכוון לאחד כזה שיקל על החדירה?

זה ג'ל קוטל זרע, הוא לא כל כך קשור לחדירה זה בשפופרת ומחדירים לתוך הוגינה ואם כבר נקרע הקונדום זה קוטל את הזרע

איך קוראים לג'יל הזה?

אני מודה שלא ידעתי עליו, אשמח אם תתן לי את שמו

מה דעתכם להיבדק שניכם

,כדי להיות בטוחים שאין מחלות מין, להבטיח אמונים אחד לשניה והפוך, ואז כל הפחד שייקרע הקונדום ,יפחת בהרבה.כי מחלות מין נשללו, ואף אם חלילה ייקרע הקונדום פעם ,אז לא בטוח שזה בימים המסוכנים ,ונכון, תחכו ליום המחזור אבל לפחות מבחינת מחלות אתם "מסודרים". ועוד משהו... אל תדאג.הרצון לקיום חדירה יגבר אצלך בסופו של דבר .זה עניין רק של זמן, ותשוב להתנהל כמו קודם. ובקשר לעצה של חומר להחדרה לנרתיק....תחשוב לפני שאתה מציע האם החברה תקבל את זה, או שמא זה ירתיע אותה יגרום לה לחששות,ואתה הרי רוצה שהיא תמשיך ותסכים לחדירה ,וגם שהיא תיהנה .לפי דעתי טוב שאכן את כל הדאגה להריון תשאיר אצלך. תן לה ראש נקי שהיא תדע שהיא סומכת עליך .זה הכי חשוב.

אני לא זוכר את השם אבל לעזרתך אני מביא כאן שני קישורים לעיונך.

http://www.genicolog.net/site/index.asp?red=http://www.genicolog.net/htm/contraception(1).htm http://forums.nana.co.il/Article/?ArticleID=167020 תקרא זה מסביר את הכל כולל רמת סיכון וכד'. ממה שכתוב כאן קוטלי הזרע הם תוסף על הקונדום בגלל שזה לא הכי בטוח כמו קונדום למשל אבל כתוספת זה מעולה.

לא מסוגל לשכב בגלל טראומת עבר... מה לעשות?!?!?!

לפני שנה שכבתי עם חברה שלי, באחת הפעמים הראשונות והיחידות, ונקרע הקודנדום באמצע זו הייתה התקופה הקשה בחיי לחכות שיעבור זמן עד המחזור וכלכך פחדתי שהיא תכנס להריון למרות שהיא לקחה גלולה ליום שאחרי. בכל אופן השתמשתי אז בR3 שהם לדעתי זבל יש לי חברה אחרת עכשיו, וגם קונדומים אחרים של דורקס שאני מאמין שהם טובים - יש לי את האקסטרה סייף ועדין כשבאנו לשכב פשוט לא יכלתי היה לי את הפחד שזה יקרה שוב כל הזמן חשבתי מה אני אעשה שוב במצב הזה ואני פשוט לא מסוגל לשכב כי אני מפחד להכנס וששוב יקרע מה אני יכול לעשות? :( :( :(

אתה יכול לעשות רק כמיטב יכולתך

אני מבין את מצבך אך חשוב שתדע להפריד בין אותו ארוע מצער שהיה לבין העתיד. אתה משתמש עכשיו בקנדום מסוג טוב וזה נפלא ואני גם בטוח שאתה משתמש בו לפי ההוראות והסיכוי שזה יקרה שוב איננו גבוה. כמו כן אולי כדאי שחברתך תשתמש בגלולות ואז בכלל יפתר כל העניין. שלומלום

שלומלום

מייל  shlomloms@walla.com 

מנהל הפורום
10,000+

קרא את הוראות השימוש של הקונדום

בדרך כלל, הסיבה לקריעת הקונדום הוא שימוש לא נכון בקונדום. קרא היטב את הוראות השימוש.

ריקי, איזה כיף לראות אותך כאן!!! אנא השתתפי עוד!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר