לדבר בשעת קיום יחסי מין

היי שלום לכולם. הגעתי לפורות הזה דרך חברה שנמליצה. אני מאד אוהבת לדבר בזמן קיוםפ היחסים שהגבר שלי נמצא בתוכי. מחוץ לדברים שכולם אומרות או צועקות: זיין אותי, חזק...חזק תשפריץ לי וכיודמה, אני אוהבת לדבר דברים שונים כמו כמה יופי, כמה חושך או כמה אור, לתאר איך אנחנו כאילו הולכים בשדה עם פרחים, ולתאר צבעים כמה הרבה אדום או ירוק, או לתאר כאילו אנחנו שוכבים על שפת הים ורעש הגלים וריח המלח ..... כאלה דברים. הגבר שלי שונא את זה. עד כדי כך שונא שלפעמים הוא מוציא אותו החוצה וצועק בכעס אני לא יכול יותר. אני מבקשת ממנו לדבר אלי, גם גסויות, אבל הוא נגעל מזה. הוא אוהב לזיין שקט שקט, ואתי זה לא מדליק, ממש מכבה. מה עושים? אתם מבינים למה אני מתכוונת? משהוא לא בסדר איתי או איתו? איך פותרים את הבעיב (ניסיתי כמה פעם לדבר ולהסביר) מה לא טוב בלדבר דברים בשעת הסקס?

ברוכה הבאה אסנת

תגידי החברה גם אמרה לך שפה נמחקות לפעמים הודעות בסיטונות?ושטוב שתפתחי עור של פיל כדי לכתוב כאן? אבל חוץ מזה, ברוכה הבאה !

עדיף לשיר, ואולי...,

אפילו לפצח גרעינים. ותחשבי על זה.

ברוכה הבאה אסנת

תגידי החברה גם אמרה לך שפה נמחקות לפעמים הודעות בסיטונות?ושטוב שתפתחי עור של פיל כדי לכתוב כאן? אבל חוץ מזה, ברוכה הבאה !

למצוא את שביל הזהב

כדאי לנסות למצוא את שביל הזהב- את נהנית ממשהו שהוא בסדר ולגיטימי וטוב שאת משוחררת ונהנית, הוא נהנה מדברים אחרים- נסו להגיע לפשרה שתביא לשניכם סיפוק. אם מוותרים על הכל- הולכת ההנאה לאיבוד, אפשר אבל לוותר על חלק ועדיין לשמור על ההנאה.

עדיף לשיר, ואולי...,

אפילו לפצח גרעינים. ותחשבי על זה.

מאיפה באה לך הציניות הזו? מכיסא הגלגלים?

לדבר בשעת קיום יחסי מין

היי שלום לכולם. הגעתי לפורות הזה דרך חברה שנמליצה. אני מאד אוהבת לדבר בזמן קיוםפ היחסים שהגבר שלי נמצא בתוכי. מחוץ לדברים שכולם אומרות או צועקות: זיין אותי, חזק...חזק תשפריץ לי וכיודמה, אני אוהבת לדבר דברים שונים כמו כמה יופי, כמה חושך או כמה אור, לתאר איך אנחנו כאילו הולכים בשדה עם פרחים, ולתאר צבעים כמה הרבה אדום או ירוק, או לתאר כאילו אנחנו שוכבים על שפת הים ורעש הגלים וריח המלח ..... כאלה דברים. הגבר שלי שונא את זה. עד כדי כך שונא שלפעמים הוא מוציא אותו החוצה וצועק בכעס אני לא יכול יותר. אני מבקשת ממנו לדבר אלי, גם גסויות, אבל הוא נגעל מזה. הוא אוהב לזיין שקט שקט, ואתי זה לא מדליק, ממש מכבה. מה עושים? אתם מבינים למה אני מתכוונת? משהוא לא בסדר איתי או איתו? איך פותרים את הבעיב (ניסיתי כמה פעם לדבר ולהסביר) מה לא טוב בלדבר דברים בשעת הסקס?

אוסנת...

הבעיה שלך הרבה יותר מורכבת ממה שנראה לך. בסקס אין אסור או מותר, יש רק מה ששני בני הזוג מסכימים עליו...גם בת זוגי אוהבת לדבר והפריע לה שאני שקט אז מתוך רצון לספק אותה התחלתי לדבר ולאט לאט למדתי להנות מזה מאד. אם בן הזוג שלך יוצא החוצה וצועק עלייך שנמאס לו אולי כדאי שתשקלי להחליף בן זוג? הבעייה אינה בדיבורים אלא במערכת היחסים וההבנה ביניכם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סקסולוגיה
בחר
בחר