מישהו יודע איזה חנויות מוכרות טרנינג של אדידס?

כבר הייתי בחנות של אדידס בשינקין וגם בעוד חנות בשינקין, מול הגינה. מחפשת עוד חנויות בתל אביב שמחזיקות בגדי ספורט של אדידס. חוץ מזה, מצ"ב תמונה של דגם חדש של נעלי אדידס, חלק מקו נעליים חדש המוקדש לערים שונות בעולם.

[הסיומת bmp נחסמה ואינה ניתנת יותר לתצוגה.]

ניסית בעזריאלי? או אפילו במשביר ברמת אביב?

הייתי בטוח שדווקא בשנקין בחנות של אדידס כן יש טרנינג. יש איזה דגם ספציפי שאת מחפשת? הנעליים מדליקות....

כן, דגם ספציפי - זול!!! הייתי גם במשביר בדיזנגוף סנטר וראיתי שם מכנסי אדידס לנשים ב- 130 ש"ח אחרי הנחה

אני מתכוונת לחפש עוד קצת. 200 ש"ח לזוג מכנסי טרנינג נראה לי קצת מוגזם, לא?

אני מסכים איתך לגמרי

הדבר היחידי שאני עושה עם מכנסי טרנניג זה להסתובב בבית או להתאמן בחדר כושר- אז למה להשקיע בזה יותר מדי? אני מעדיף להוציא את הכסף הזה על בגדים שאני אלבש ביום יום.

אני באמת מחפשת מכנסיים לחדר כושר. הבעיה היא שהם גם צריכים להיות דקים כדי שלא יהיו חמים מדי לאימון

בסוף קניתי מכנסי אדידס מכותנה (כמו פוטר רק בלי החלק הרך מבפנים שמחמם) בצבע אדום (ב"משביר") עם פסים בצבע לבן. ממש קשה למצוא בארץ מכנסי טרנינג יפים ונוחים לנשים :(

ניסית בנייקי עודפים?

אמא שלי קנתה שם מכנסיים לחודר כושר מבד מדהים שנושם בטרוף בכלום כסף. החנות שלהם נמצאת מול קניון אילון, איפה שיש את החנות הגדולה של נייקי אבל למטה במרתף. יש שם אחלה מציאות!

לא סובלת את נייק. בסוף קניתי ב"משביר" מכנסי אדידס אדומים עם פסים לבנים בצד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר