צריכה עזרה דחופה לגבי איפור (לחתונתי הקרובה)

שלום לכולם פה בפורום פעם ראשונה שלי כאן :-) חיפשתי פורום שאולי מתייחס לאיפור ולא מצאתי ואז ראיתי שהפורום הזה קיים, אז אולי מישהי יודעת: אני סובלת מאלרגיות בעיניים כבר כמה שנים ולכן בעצם אני לא מתאפרת. מאידך, חתונתי קרבה ואי אפשר להתחתן בלי איפור, זה מגוחך. אני פשוט מחפשת לדעת אם אולי מישהו יודע איזה איפור של איזה חברות נחשב להכי פחות מעורר אלרגיה, אם בכלל יש כזה דבר. שוחחתי עם איזו מאפרת והיא הציע את "מאק"... מעבר לזה לא שמעתי דבר. אשמח לעזרה, אין לי חשק לדמוע כל החתונה... ותודה על כל עזרה.

המוצרים של קליניק הם היפואלרגנים.

בכל מקרה אני מציעה לך ללכת למאפרת לאיפור נסיון ואז תוכלי לראות האם את דומעת או לא. אם תדמעי, תוכלי ללכת לאיפור נסיון אצל מישהי אחרת כדי לבדוק אותה. אני בטוחה שיימצא לכך פיתרון. ברכת הצלחה והרבה מזל טוב לרגל החתונה!!! אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור לך. אני התחתנתי לפני חצי שנה.

איפור בלי אלרגיה - אין בעיה!

ראשית - מזל-טוב לרגל חתונתך המתקרבת, ואכן את צודקת זה לא עסק לדמוע בערב חתונתך. שמי חמדת ואני מאפרת מקצועית ובעצמי רגישה כמעט לכל איפור רגיל. ניתן למצוא בשוק הקוסמטי המסחרי מוצרים היפואלרגניים, כמו גם מוצרים טבעיים ללא כימיקלים וחומרים כימיים וכן בחנויות לאיפור מקצועי. אבל מניסיוני המקצועי והפרטי, ניתן להימנע מגירוי ומתגובה אלרגית, על ידי שיטת עבודה נכונה ומקצועית. לכן אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ואיפור ניסיון אצלי או אצלך, תוך שימוש באיפור מקצועי היפואלרגני, שנאסף ונבחר בקפידה מהמקורות הטובים ביותר. בנוסף, אין שום סיבה בעולם, שרק בגלל שאת אלרגית לא תוכלי להתאפר גם בחיי היום יום שלך. יש שפע של מוצרים ובעיקר טכניקות איפור שישחררו אותך מהדמעות. שאלי אותי לגבי סדנאות האיפור האישי שאני מעבירה. אנא צרי איתי קשר בדוא"ל hemdati@walla.co.il ואשמח לשוחח איתך בטלפון ולהיפגש לאיפור ניסיון. להתראות, חמדת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר