סקר חדש!!!!!

סקר חדש!!!!!

מי מבין נערות קסטרו אהובה עליכם? סנדי בר או רומי אבולעפיה????

לא ולא

רומי אולי מתוקה לגמרי אבל סנדי נראת הרבה יותר טוב מרוחה על בניין למרות הגובה שלה. אבל עדיין.... הגיוון סבבה אבל זה לא שחסרות בחרות הורסות בארץ שלנו.

שניהם יפות!!!!אבל אין כמו סנדי!!!!!!!!

לא ולא

רומי אולי מתוקה לגמרי אבל סנדי נראת הרבה יותר טוב מרוחה על בניין למרות הגובה שלה. אבל עדיין.... הגיוון סבבה אבל זה לא שחסרות בחרות הורסות בארץ שלנו.

רעיונות....

אז מי מבנות ישראל מתאימה??? תרשום שמות ותנמק למה... זה סתם מסקרן אותי... מוש מוש

הצעות....

נכון קסטרו משווקת בעיקר לנערות צעירות אבל זה לא אומר שחייבים בכוח לקחת אחת כזאת. בכיף יכלו לעבוד עם שירלי בוגנים בכדי לתת שיק ארופאי לקולציה (המזעזעת ומלאת החיקויים) שלהם, או פשוט להישאר עם הלוק האתני (ושוב מזעזע) שהם ניסו להשיג בקטלוג (הדי מזעזע ועשוי רע אם אפשר להוסיף) ולעבוד עם מאיה ישעיהו שהיא הורסת ויודעת לעבוד לא פחות טוב מסנדי והרבה יותר טוב מאבולפיה. זה לבנתיים, אם יהיו לי עוד הצעות אני אחזור אליך.

נכון... אני בעד שירלי בוגנים המדהימה... גם שירז טל.... אבל בקסטרו אוהבים את המראה האנורקסי פחד...

לא בדיוק

אם הם היו הולכים על הלוק האנורקסי אני חושב שויק הייתה מתאימה לתפקיד- אבל הם לא. ושירז (ה ה ו ר ס ת) גדולה על קסטרו, מי שעשתה אל לואי ויטו, ארמאני ואחרים בחו"ל לא בדיוק מתאימה לתפקיד של נערת קסטרו, גם העובדה שהיא לא ממש נערה כבר מוסיף לטענה שלי. אבל אני שמח שאנחנו מסכימים בקשר לבוגנים. מחכה לתגובה, איילי.

לא בדיוק

אם הם היו הולכים על הלוק האנורקסי אני חושב שויק הייתה מתאימה לתפקיד- אבל הם לא. ושירז (ה ה ו ר ס ת) גדולה על קסטרו, מי שעשתה אל לואי ויטו, ארמאני ואחרים בחו"ל לא בדיוק מתאימה לתפקיד של נערת קסטרו, גם העובדה שהיא לא ממש נערה כבר מוסיף לטענה שלי. אבל אני שמח שאנחנו מסכימים בקשר לבוגנים. מחכה לתגובה, איילי.

al

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר