עזרה דחופה בבחירת דוגמנים !

הי, שמי גיא ואני אשמח מאד לקבל את חוות דעתכם/ן על הדוגמנים הנוכחיים של רשת גולף (רמי וריטה) ואת עזרתכם/ן בבחירת דוגמנים חדשים לרשת. א- צריך לבחור דוגמנים שיגרמו לכם/ן עניין להיכנס לחנויות הרשת ולא כאלה שמתאימים לה כיום ! ב- יש לבחור דוגמן ודוגמנית. להלן השמות (אם יש לכם/ן רעיונות לאנשים נוספים, אשמח לשמוע) דוגמניות: אורנה דץ, שלי גפני, מיכל קפטא, אורלי ווינרמן, ליהי אלון, שירז טל, גלית גוטמן. דוגמנים: דני רופ, ליאור אשכנזי, רז מאירמן, אנחל, גיא פינס, אדיר מילר, יהודה לוי המון תודה גיא

אולי תחדשו קצת?!

כל הח'ברה שציינת מרשימים מאוד, אבל קצת התעייפנו מלראות את אותם פרצופים בכל מקום. אם אתם מעוניינים במישהו מוכר, תנסו קצת לצאת מעולם השחקנים/זמרים/דוגמנים לכו אולי על כתבים/מראיינים/כדורסלנים. הם לא חייבים להיות יפים כדי לשדר אלגנטיות/ספורטיביות/זוהר/הצלחה whatever תודה

אה כן ודרך אגב ריטה ורמי?

ממש לא!!! אם לא קניתי בגולף עד היום ריטה גרמה לי לא לקנות גם בעתיד

אולי תחדשו קצת?!

כל הח'ברה שציינת מרשימים מאוד, אבל קצת התעייפנו מלראות את אותם פרצופים בכל מקום. אם אתם מעוניינים במישהו מוכר, תנסו קצת לצאת מעולם השחקנים/זמרים/דוגמנים לכו אולי על כתבים/מראיינים/כדורסלנים. הם לא חייבים להיות יפים כדי לשדר אלגנטיות/ספורטיביות/זוהר/הצלחה whatever תודה

באמת כבר כל השמות נמאסו....

אבל שלי גפני היא הכי מדהימה מכולן! היא הכי נשית! אישה אמיתית!!! בעניין הגבר: אנחל מהממם, אבל נראה לי שאודי סגל או דני קושמררו (או איך שקוראים לו) יהיו חידוש מרענן....

אני מציעה את יוסי עין דור

עזרה דחופה בבחירת דוגמנים !

הי, שמי גיא ואני אשמח מאד לקבל את חוות דעתכם/ן על הדוגמנים הנוכחיים של רשת גולף (רמי וריטה) ואת עזרתכם/ן בבחירת דוגמנים חדשים לרשת. א- צריך לבחור דוגמנים שיגרמו לכם/ן עניין להיכנס לחנויות הרשת ולא כאלה שמתאימים לה כיום ! ב- יש לבחור דוגמן ודוגמנית. להלן השמות (אם יש לכם/ן רעיונות לאנשים נוספים, אשמח לשמוע) דוגמניות: אורנה דץ, שלי גפני, מיכל קפטא, אורלי ווינרמן, ליהי אלון, שירז טל, גלית גוטמן. דוגמנים: דני רופ, ליאור אשכנזי, רז מאירמן, אנחל, גיא פינס, אדיר מילר, יהודה לוי המון תודה גיא

אתה רציני!?

דני רופ?! מלצר מזג האויר המזדקן?! זה מה שיעשה לנו את זה? אורנה דץ? אלוהים אדירים, מה דעתך על ג. יפית ויעקב אחימאיר כצמד הלוהט הבא? העצה שלי בתור בחורה עם טעם אדיר (וצניעות שלא תסולא בפז) תסתובב ברחוב, תחשוב מה החברה מייצגת ותמצא אנשים שתואמים למה שאתה או שאנשים אחרים חושבים על החברה (אולי צריך לעשות סקר מקדים) אם זו לא היתה בדיחה, תצור איתי קשר באי מייל michalica@walla.co.il

טוב....

ליהי אלון ואנחל/רז מאירמן

בהחלט אני הייתי בוחר באנחל בונאנו ובשירז טל !!!!!!!!!!

בהחלט אני הייתי בוחר באנחל בונאנו ובשירז טל !!!!!!!!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר