מילקי הורס

מילקי הורס

הפרסומת החדשה של מילקי בכיכובם של ברבור רפאלי המדהימה וגיא אריאלי מצד אחד ממש חמודה ומדליקה אבל מצד שני לא קשורה ודי פוגעת. במיוחד אחרי אירועי ה-11 בספטמבר שבהם נהרסו הסמל של העיר הכי מדהימה והכי אהובה עליי- ניו יורק. כאילו שני ענקים מסתובבים בת"א ליד מגדלי עזריאלי ורודפים אחד אחרי השני ומרעידים את כל העיר. מה אתם חושבים? נ.ב מה לעזעזל היא לובשת שם? היא נראת כמו דודה פולניה. (או לפחות כמו הדודה הפולניה שלי...) ובבקשה לא ישר לצעוק ולהעליב אותי! אני בסה"כ בת אדם!!!

תגובה..

אני לא רואה קשר לארועי ה-11 בספטמבר. גם אני תהיתי לגבי מה היא לובשת, אבל הם רצו לבוש לא טרנדי מידי כדי שהפרסומת תישאר זמן לא מוגבל מבלי "לצאת מהאופנה" אבל לא הלך להם טוב ויצא שהיא לבושה ממש מכוער..

טוב סליחה שאני קצת מסיטה את הנושא - אבל איך באמת

אפשר להתלבש לא טרנדי (ואני ברוב המקרים לא משתגעת על טרנדים באופנה, גם מפני שהגוף שלי רחוק מלהיות מושלם), אבל בכל זאת אופנתי? היש דברים שלעולם לא ייצאו מן האופנה? משהו קלאסי?

אין דבר כזה משהו שלא יוצא מהאופנה לעולם!

יש דברים ניטרליים כמו מה שבר לובשת בפרסומת, זה מעולם לא היה טרנדי ואם כן אז מזמן ולדעתם זה יפה (כמובן שזה לא). אם הם היו מלבישים אותה במשהו רדיקלי וסופר טרנדי תוך יומיים הפרסומת הייתה פאסה. חוצמזה,יש פריטים שלעולם לא יוצאים מהאופנה כמו גופייה לבנה אבל אפשר ללכת איתה רק למקומות שלא רוצים לדפוק בהם הופעה. למקומות שרוצים להראות בהם פיצוץ אין דבר כזה בגדים שלא יוצאים מהאופנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר