מה יהיה עם המכנסיים??

אז אני נמוכה מאוד, בקושי מטר וחצי וגם קצת מלאה, אבל לא יותר מדי, פשוט לא אנורקסית. הבעיה שעם נתונים כאלו למצוא מכנסיים זו עבודת פרך. בגלל המותניים הקצת מלאות אני צריכה מידה 2 (38?) אבל אז המכנסיים יוצא ארוך בעשר עד חמישה עשר סנטימטרים מיותרים! וגם העקבים לא עוזרים. והתופרות (שאני הייתי אצלן) כולן חסרות כשרון שהורסות את הגיזרה של המכנסיים שלפעמים עולים מאות שקלים. כאילו מה כבר ביקשתי, מכפלת??? בקיצור, ייאוש טוטאלי. אני צריכה להרזות למימדים של ארבעים קילו ומיד אחרת אני יוצאת מדעתי.

אני חושבת שאנחנו קצת מגזימות,לא?

תראי פלפלת גם אני לא בדיוק מייקל ג'ורדן אבל אני מסתדרת אז אין שום סיבה שאת לא. אמנם קניית מכנסיים זוהי בעיה קשה וזוהי עובדה ידועה אבל אם הן ארוכות פשוט צריך לקצר. קחי את המכנסיים לתופרת ותראי לה בדיוק מה את רוצה- אם היא לא מסוגלת לבצע זאת -תחליפי תופרת. בעת קניית מכנסיים בדקי אם הקיצור לא יהרוס את הגיזרה.אם כן אין מה לעשות השאירי אותו במקומו והתרחקי מהמקום :-) . בהצלחה באהבה עדי

אולי רק קצת. אבל תגידי לי - לא היה נחמד אם היו פשוט מייצרים

מכנסיים קצת יותר קצרים גם במידות היותר גדולות? במרקס אנד ספנסר היו עושים את זה וזה היה נהדר.

תקני אצל ציפי, יש לי ידידה שדומה מאוד לתאור שלך והיא קונה שם מלא מכנסיים..

אותה הבעייה, רק הפוך..

כל השנים היה לי בערך זוג אחד של מכנסיים, בגלל שאני ארוכה בטירווווף (אני 1.65, אבל רגליים נורא ארוכות... באמת) ואני נורא רזה (אמממ... 45 ק"ג). אז תמיד המכנסיים היו או ארוכות או גדולות במותניים (אחות שלי הייתה עם אותה הבעייה והיא תמיד קנתה רק ליווייס אבל באותה התקופה לא אהבתי ג'ינסים), עד שמצאתי את ריקי שופ בחיפה (רח' הרצל). ומאז-> כל המכנסיים שלי כמעט מריקי.. (למרות שזה גם הסתדר כי די קיבלתי פרופורציות יותר נורמליות, ואני מידה 36 אבל רוב המכנסיים של 36 קצת קצרים עליי) סתם סיפור סלי קשר :))

ציפי? איפה מי מה מו?

אותה הבעייה, רק הפוך..

כל השנים היה לי בערך זוג אחד של מכנסיים, בגלל שאני ארוכה בטירווווף (אני 1.65, אבל רגליים נורא ארוכות... באמת) ואני נורא רזה (אמממ... 45 ק"ג). אז תמיד המכנסיים היו או ארוכות או גדולות במותניים (אחות שלי הייתה עם אותה הבעייה והיא תמיד קנתה רק ליווייס אבל באותה התקופה לא אהבתי ג'ינסים), עד שמצאתי את ריקי שופ בחיפה (רח' הרצל). ומאז-> כל המכנסיים שלי כמעט מריקי.. (למרות שזה גם הסתדר כי די קיבלתי פרופורציות יותר נורמליות, ואני מידה 36 אבל רוב המכנסיים של 36 קצת קצרים עליי) סתם סיפור סלי קשר :))

זה ב-ד-י-ו-ק מה שאני אומרת. שלא הפרופורציות של כולנו מתאימות

לרעיונות של היצרנים ואני חושדת שכמות הנשים שקונות מכנסיים לא מתאימים ואחר כך נלחמות, מקצרות, מתקנות, תופרות מכפלות, הולכות רק על עקבים... היא הרבה יותר גדולה משחושבים.

ציפי? איפה מי מה מו?

רחוב הרצל יפו, ליד החנות של ערוץ הקניות...שווה לך לבדוק..יש סניפים בעוד ערים ברחבי הארץ

תודה. אבדוק גם אבדוק!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר