היי כולם...לכל מי שיכול לעזור

היי. בטח קראתם כתבות בסגנון של "תהפכי את החולצה שלך למקורית" וכאלו. הכוונה היא להפיכת חולצת בה"ס לחולצה מקורית שעוד אין לאף אחד. אז זהו שקראתי ונדלקתי. אבל אני לא יודעת כיצד לעשות זאת. אשמח לקבל רעיונות,תמונות,הסברים וכ'ו. מור

חולצות ביה"ס

מור החמודה.... יש לך תלבושת אחידה? מעצבנת עם סמל? תביני את לא אמורה להיות מיוחדת עם חולצת ביה"ס עם סמל... (אני מבינה את זה טוב מאוד...איזה עצבים!! אני נולדתי כדיי להיות מיוחדת ושונה.....) ההנהלה החליטה על תלבושת אחידה "כדי שכל התלמידים יהיו שוים!" אצלנו המנהלת נתנה כתירוץ גם את המצב הביטחוני "כדי שנוכל לזהות מי תלמיד ומי לא". שורה תחתונה- אם יש לך סמל ואת רוצה להיות לדפוק הופעה פצצתית- תשקיעי בג'ינס יפה ונעליים מגניבות (ואל תשכחי את כל האביזרים שמסביב...) אם אין לך סמל- איזה כיף לך!!!!! כל חולצה מגניבה תתאים. ובעניין ה"שיפוץ"- תקני כל מיני סמלים, דרגות, סיכות, ניטים ואל תשכחי דבק לבדים. רעיון: את יכולה גם לרשום משהו עם הניטים (אני לדוגמא רשמתי- BITCH למרות שאני לא, אבל זה יצא יפה מאוד!) או סתם להשתגע!!! תעשי חיים ותרשמי לי ולכל הפורום איך יצא לך....

העצות שלך על הפנים..

מי לעזאזל הולך לבצפר עם אקססוריז ???? למה להראות מאולצים, עמוסים ומתלהבים?? ומה זה ניטים סיכות ודרגות..את מנסה להפוך אותה ליצור הכי לא מעודכן בבצפר שכמו כל עולם האופנה בארץ הזאת מסרב לצאת מהפייז של הפאנק.. כשזה מגיע להופעה לבצפר אל תשקיעי!! הבגדים הכי ספורטיביים וזרוקים... זאת ההופעה הכי הולמת לבצפר וחוץ מזה ספורט פאשן זה ממש טרנדי עכשיו. רכישות מומלצות: מעיל רוסי(עם ריצ'רץ' ופסים על השרוולים), נעלי כדורגל שחורות או לבנות (נעליים בבורדו,תכלת ואופוייט זה פאסה ואין לנעול אותן העונה!!!), דגמחים באפור ושחור, אם את מתעקשת על אקססוריז- סרטי הזעה! עקבי אחר ההוראות ותהיי סופר אופנתית לבצפר בלי ללכת אובר דה טופ!

אין צורך לרדת על מוש!

אם היא אוהבת להתלבש ככה סבבה לה! מי את/ה שתגיד/י לה אחרת? סה"כ היא מנסה לעזור לה! הבחורה ביקשה עצות וזה בדיוק מה שמושמוש נתנה לה. קצת פירגון, אפילו אם זה לא הטעם שלך.

וההצעות שלך נשמעות לי מה זה מפחידות. בצבא כבר יש יותר ליברליות...

אין צורך לרדת על מוש!

אם היא אוהבת להתלבש ככה סבבה לה! מי את/ה שתגיד/י לה אחרת? סה"כ היא מנסה לעזור לה! הבחורה ביקשה עצות וזה בדיוק מה שמושמוש נתנה לה. קצת פירגון, אפילו אם זה לא הטעם שלך.

...........

אני ממש מצטערת אם העצות שלי פגעו במישהו. מישהי שאלה משהו- ואני פשוט עניתי את דעתי!

איזה חמודה...Ok sorry...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר