הגם אני, ברוטוס?!

הגם אני, ברוטוס?!

הבטחתי שלשום שאכתוב מחר אבל כתבתי רק היום (הבנת הנקרא? מישהו?), סליחה ומחילה! בינתיים, כהרגלי בקודש, רק קיטורים באמתחתי, ותרשמו את זה כציטוט מפי: במנגו יש בגדים מחורבנים! אני אמנם ידועה כבחורה נאמנה מאין כמוה, אבל הבגדים האלו מתאימים אולי לדיילות פולניות, וגם זה במקרה הטוב: חולצות מכופתרות מקטיפה עם הדפס של תחרה מנומרת, חצאית קפלים קצרצרה עם חגורה עור כעובי הגלות, חולצת פסים באדום שחור, מכנסיים שגם סבתא שלי הסכימה שהן מה זה לא מה זה. לעומת זאת בזארה קניתי חולצה שכל חלק ממנה מודפס אחרת אך זה משתלב לכלל הרמוניה מופלאה וסמי סבנטיזאית, ועם חצאית עד הקרסול ומגפיים אני נראית כמעט יופי טופי. ועכשיו הודעה לבלונדינית בלבד: כיוון שאני לא נמצאת פה הרבה קראתי רק עכשיו את התגובות על ההודעות ובאחת אמרת לי שאני גזענית משהו כלפי ערבים, אז אני לא, אוני מתנצלת אם זה נשמע ככה, אני כן שמאלנית ולא גזענית ו-ווי אר דה וורלד, בחיי! אבל האוטובוס הזה שנסעתי בו, איף, איך שהוא הסריח! אני אפילו לא יכולה להתנחם שאוטו שלי, ברנו שנת 85 הדפוקה שלי, כמעט התאבדתי היום, גשם ולא רואים שלום, ואדים, וצריחך לפתוח חלונות אפילו שקר וגשם וברד, אני מקטרת?!?!?!?

מתנה וירטואלית לבנות הפורום, לכבוד שבת המלכה

דרוסילה

מאיפה התיקים המהממים האלו??? אין לך מושג עד כמה אני רוצה כאלה!!!!

from girlshop.com

לי חסרים רק ארבע מאות שקל, לא כולל משלוח כדי לקנות אותם... אוף כמה יקר שם, שלא נדע...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר