איריס, פסטה אהובה שלי

סליחה על קשיי ההבנה שיש לי. 1. השמלה: שמלה אדומה מבד שיפוני שכזה, בחזה כזה נופל, והיא לא סמטרית למטה. מהממת! אני אחפש לך תמונה... 2. טוב אז אייל: הכרנו בביה"ס, אני עברתי דירה למקום חדש, ביה"ס חדש... נפגשנו כמה פעמים בקאנטרי קלאב, היו מבטים, הכרתי טוב את חבר שלו ובכך נגמר הקשר שלנו. ביום הראשון ללימודים (אני בתיכון חדש ולא מכירה איש!) וחיפשתי את המעבדה למשהו... (נראה לי ביולוגיה) ולא היה איש לידי, וגם איחרתי, פתאום- כמו מלאך משמיים, אני רואה אותו... "סליחה..." רק אמרתי וזוג עיניים מחייכות הסתכלו אליי... "אור מה קורה?" הוא ענה ולא היה לי מושג מאיפה הוא מכיר אותי. "זה אני אייל..." הוא הבין שכנראה שכחתי. אין לך מושג איך הייתי בהלם! בקייץ ראיתי אותו רק פעם אחת פעמיים (גג שלוש!) והיה לו שיער סגול מגניב כזה. במשך כל יום היינו אומרים שלום עם חיוך, ומדיי פעם מדברים... ומדברים... וכך התפתחה לה ידידות מופלאה...יש לנו חברים משותפים וזהו... מכאן את כבר יודעת... אם משהו לא ברור תשאלי אחותי! 3.מאיפה הסוודרים? כולם נשמעים יפים מאוד, אבל אני חייבת לראות כדיי לעזור לך להחליט... אז איפה ראית אותם? מוש.

למושי מושי (הפסטה התיישרה באופן זמני)

ראיתי אותם ב"רוני חן" במרכז הכרמל. אני כבר לא יודעת אם לקנות או לא והרי הנימוקים לכאן ולכאן: יתרונות:א. הם יפים ב. מישהי שבאה לקנות, אמרה לי שאני נראית בזה fine, כלומר מעודן כזה, וזה מצא חן בעיני... ג. יש להם רצועה במותן מה שאומר שהם מדגישים את המותניים הנשיות. וזה מעולה. ד. הצבעים שמתאימים לי הם חזקים- אדום, סגול כי אני בהירה. חסרונות: א.לא חסרים לי בגדים עליונים, אני לא יודעת אם בא לפוצץ את עצמי בכמות ואחר כך ללבוש מעט מכל דבר. ב. דווקא הכי יפה שם זה הכאמל, כי החוטי זהב ששזורים בסוודרים משתלבים הכי יפה בו: תחשבי-כאמל+זהב... ודווקא כאמל בולע לי את הפנים כי הצבע הוא בצבע העור ואני חיוורת איתו. ג. אדום וסגול הם צבעים חזקים ולמה אני צריכה "לצעוק" כל הזמן? ד. הם לא מתאימים לכל בגד. יש לי בעיה דומה עם משהו שראיתי ב"דן קסידי":(אולי ראית?) שני חלקים, אחד זה סריג ללא שרוולים, עם צוורון קולר, על הקולר יש חרוזים- מאוד יפה. ומעל זה קרדיגן. יתרונות- זה יפה ושוב זה מעדן אותי חסרונות: לא יודעת עד כמה פרקטי משהו שהוא גם סריג (חורפי) וגם בלי שרוולים (קייצי?) ועוד חיסרון- שני החלקים יחד: 420 שקל. די הרבה למשהו שהוא לא הכי פרקטי. מה את אומרת??? והאם ראית שכתבתי לך שראיתי את הנעליי שפיץ בזארה?

אוי, תראו, עוד חיפאית! לא רק אני וגור...

חיפאים, איזה זן מיוחד, אי אפשר לצאת מהמיין סטרים, וככה, אני מתהלכת ברחובות ככוסית מיין סטרים, ככה זה-עובר במשפחה.

פסטוש'

ראיתי שכתבת על הנעליים..... תודה... יש משהו במה שרשמת. לא שווה להשקיע כל כך הרבה כסף בשביל משהו שתלבשי פעם ב.... וגם לא שווה לקנות צבע בהיר כי זה ממש לא מתאים לבהירות כמונו... (אחותי הלבנה!) למרות שזה יפה... יש צבעים בעייתיים. (כמו צהוב, חרדל וכ'ו...) את צריכה לחשוב עם שווה להשקיע בזה. אני לא הייתי משקיעה סכום כזה בכזה דבר. תחפשי דומה במחיר יותר נורמלי. לפוקס יש כאלה והם דיי נחמדים ויש בהמון צבעים... ולקסטרו תמיד יש כאלה. תחפשי... ותספרי אם מצאת! מושי....

אבל אין להם בדיוק כאלה....

זה בכל זאת שונה, ולא ראיתי כזה במקומות אחרים.... אני חושבת שאני צריכה טיפול גמילה מבגדים... את מכירה פסיכיאטר טוב?... אז מה, גם את בהירה כמוני?, אנחנו צריכות רק אדום... ביי

אדום

תביני פסטוש' הצבע שאני תמיד תמיד לובשת זה אדום!!! חצי ארון שלי אדום! גם בגלל שאני אוהדת אדומה שרופה של הפועל ת"א!!!

וואו...באמת?

אני בדיוק חשבתי כשהייתי במסע בשנקין וכיכר המדינה (שלשום) שהייתי עושה בשכל אם הייתי בונה ארון לפי צבעים, והראשון אדום. פשוט לפי צבעים שמחמיאים. מה יש לך באדום שיכול למלא חצי ארון? לי יש שתי חולצות, ושלושה סוודרים בגוונים של אדום, אה, כן, וחצאית בורדו מקסטרו... אגב, יש להם סוודר חדש בגווני אדום שאני צריכה לנסות. (200 שקל) לפחות למדוד... לאדום יש גם חסרונות בעיני: לא מתאים לכל צבע, צועק מידי לפעמים, מה לכל מקום אני אבוא אדומה? וגם לפעמים...רומז על עניין מיני גם שאין... ביי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר