התיק שתפרה השושקה

כן, כן, במו ידיה הענוגות. האמת שזה היה די מזמן, אבל רק עכשיו פיתחתי את התמונה וסרקתי אותה גם, כדי שתוכלו כולכם לראות ולהעביר ביקורת (בונה בלבד!). אז תיק הג'ינס לקיץ של השושקה לפניכם. וואט יו סיי?

יואו שושקה!

מ-ד-ה-י-ם!!! אני מרשה לך לתפור לי גם אחד כזה:) באמת כל הכבוד

תיק מהממממםםםםם!!!!

שושקה'לה אולי תתפרי גם לי אחד? כמה את לוקחת על תיק?

התיק

איזה תיק יפה!!! כל הכבוד!!! (אהבתי ת'פרח...)

יואו שושקה!

מ-ד-ה-י-ם!!! אני מרשה לך לתפור לי גם אחד כזה:) באמת כל הכבוד

מ-ת-ו-ק-ו-ת-!!! תודה!!!

(ואפילו לא ציפיתי לתגובות כאלו מהירות!) התיק הזה כבר לא אצלי, נתתי אותו מתנה לחברה יקרה, אבל עוד תיקים רבים לפני! הדרך ארוכה! ולכל אחת מכן - תיק מתנה (או בהנחה, נראה ;-) שבת שלום!!!

לא סתם יש חרוז כזה: תיק מדליק!!

תודה על קבלת הפנים ממך, חייבת לציין שיש לך עין טובה וכשרון... אולי יום אחד אוכל לתפור לך כמה פייאטים על התיקים שלך?... בכל אופן זה מה שאני עושה בזמן האחרון לתיקים שלי..

התיק שתפרה השושקה

כן, כן, במו ידיה הענוגות. האמת שזה היה די מזמן, אבל רק עכשיו פיתחתי את התמונה וסרקתי אותה גם, כדי שתוכלו כולכם לראות ולהעביר ביקורת (בונה בלבד!). אז תיק הג'ינס לקיץ של השושקה לפניכם. וואט יו סיי?

זהו אכן תיק מאוד שושקאי

יא כפרה נשמה, מה שלומך????

תראי איך כולן מתחנפות אליך!!!!

תיק מאוד שושקאי יש לך....

שושקה..

יש אפשרות שתסבירי איך לתפור כזה תיק כמו שחיה'לה הסבירה?

נו, תמיד ידענו שבסוף יצא ממך משהו

היה שווה להשקיע. בכל מקרה, אני צריכה תיק לחורף, יש רעיונות?

לא סתם יש חרוז כזה: תיק מדליק!!

תודה על קבלת הפנים ממך, חייבת לציין שיש לך עין טובה וכשרון... אולי יום אחד אוכל לתפור לך כמה פייאטים על התיקים שלך?... בכל אופן זה מה שאני עושה בזמן האחרון לתיקים שלי..

תודה, ואני אשמח מאד!!!

יש לי תוכנית להכין המון תיקי ערב קטנים מקטיפה בצבע טורקיז, ולרקום עליהם המון המון המון פאייטים. אם יוצא לך, תקפצי לחנות ההודית 'ליאורה' בשנקין - יש להם המון תיקים קטני ורקומים ומפוייטים יפהפיים. אגב, איפה את קונה את הפאייטים?

זהו אכן תיק מאוד שושקאי

יא כפרה נשמה, מה שלומך????

קשה, קשה בלעדייך...

איפה את? לאן נעלמת???? אההה???? ככה הולכים, נוטשים אהבת אמת? ככה משאירים לב דואב? :-) מותק! התגעגעתי אלייך! אז מכיוון שלא היית פה שנה, אני אעדכן אותך שהתפטרתי מהעבודה, ויש עוד הרבה סיפורים, אבל כל דבר במקומו...

תודה, ואני אשמח מאד!!!

יש לי תוכנית להכין המון תיקי ערב קטנים מקטיפה בצבע טורקיז, ולרקום עליהם המון המון המון פאייטים. אם יוצא לך, תקפצי לחנות ההודית 'ליאורה' בשנקין - יש להם המון תיקים קטני ורקומים ומפוייטים יפהפיים. אגב, איפה את קונה את הפאייטים?

בקשר לפאייטים...

אז ככה: אני חיפאית, ויש בחיפה חנות לעבודות יד, מלא חרוזים, צבעים לציירים, וכל מיני המצאות, אני קונה שם. באיזה מספר זה בשינקין, את זוכרת? אני מתישהוא צריכה לארגן איזה סיבוב בתל אביב, אני רוצה לראות את חנות החרוזים הגדולה שיש בבוגרשוב, וזה מביא אותי להתוודות על מין רעיון כזה שיושב לי בראש, למכור את שרשראות החרוזים שאני עושה, במילא אני לא הולכת איתן, וזה ייתן לי סיפוק אם אחרים יאהבו, וגם חשבתי בהקשר הזה על תיקים. אני תמיד מסתכלת על תיקים וחולצות עם פאייטים וחרוזים, אני אוהבת לראות בגדים\תיקים וכו' שרואים שהשקיעו בהם בעבודת יד, זה נותן לי הרגשה שאני קונה משהו עם יותר ערך (וגם יותר יפה). האם ראית את התיקים שיש בגולף עם פאייטים וחרוזים? הם עשו תיקים מטלאים ריבועים של בד סאטן בכל מיני צבעים, ועל כל ריבוע תפרו חרוזים ופאייטים בצבע שונה. זה מיוחד, ומשום מה זה כבר שנה בחנות שלהם עדיין! אני לא קונה כי הידיות קצרות לי מידי, וכי יותר מידי צבעים זה כבר מצועצע בעיני. בכל אופן, זה יפה ומעניין לעין. ביי בנתיים

שושקה..

יש אפשרות שתסבירי איך לתפור כזה תיק כמו שחיה'לה הסבירה?

הסבר לתיק (לא מפורט כמו של חיה, אבל תופס לבינתיים)

האמת, שהתיק התחיל כזוג מכנסי ג'ינס שתפרתי, ויצאו מ-ז-ע-ז-ע-י-ם (לא בגללי, בגלל הגזרה!), והבנתי שאין ברירה, הם חייבים להפוך למשהו אחר. אז גזרתי את הרגליים של המכנסיים, ופרמתי אותם, וגזרתי אותם בחצי עיגול, והכנתי פס ארוך (לנפח), וכך חיברתי כל חצי עיגול לפס, וזה הגוף של התיק. את הרצועות קיפלתי לשתיים ועוד קצת, ותפרתי פשוט, וחיברתי אותן לתיק עצמו בתפר חזק (ריבוע ואיקס בתוכו). הקטע הכייפי באמת הוא הבד הצבעוני, שפשוט חתכתי ממנו חתיכות לא ישרות לאורך (כמו גזירה חופשית של ילד בן 3 בערך), והנחתי את החתיכות מסביב לשפת התיק, אחת על השנייה, לא מסודר - ותפרתי. ואני מבטיחה להשתדל מאד השבוע ולהשקיע כמו חיה בהכנת הוראות מפורטות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר