אז רק רציתי להגיד ש...

היום זהו יומי האחרון בעבודתי הנוכחית, ממחר אני בחופש שבוע ואז הופסה ישר לעבודה החדשה. אז לפני שאני מתחילה לחשוב מה ללבוש ליומי הראשון בעבודה החדשה, מה לובשים ליום האחרון..??? אני לבשתי סווצ'רט ריצ'רץ אל-לה-דינמו (כמו שהבוס שלי קרא לזה) ומכנסי כטומנטה מגניבות. כי נראה לי שביום האחרון צריך לזכור אותך קודם כל מגניב. מה, לא?

אחותי, את מגניבה!

ומזל טוב איחולים וברכות שמחה וששון קולולושה לה לה לה!!! (ונשיקות!)

ברכות וברכות

אני פשוט לא מצליחה להבין, כל העבודות בחיי היו כאלה מעפנות, כאלה שאת אפילו לא היית מסתכלת לעברן, הייתי סנג'רית במפעל הייטק של רוסים מגעילים (אל תאשימו אותי בגזענות, הרוסים הספציפיים האלה במפעל הספציפי הזה היו מגעילים), גרפיקאית בהייטקיות יותר מגעילה אפילו מהקודמת ומוקדנית בחברת אינטרנט שלקוחותיה לא ידעו אפילו מה זה אנטר, וטיפשות, ידידותיי, היש גרוע מזה???? העבודה הזו שעזבת עכשיו, נשמעת לי ממש בהגנבה! אני בטח טועה אם שמחת כל כך לעזוב אותה. צריך מישהי שתמלא את מקומך? שתכנס לנעלי הקאמפר היוקרתיות שלך????

תודה נשמה ובקרוב אצלך!

ברכות וברכות

אני פשוט לא מצליחה להבין, כל העבודות בחיי היו כאלה מעפנות, כאלה שאת אפילו לא היית מסתכלת לעברן, הייתי סנג'רית במפעל הייטק של רוסים מגעילים (אל תאשימו אותי בגזענות, הרוסים הספציפיים האלה במפעל הספציפי הזה היו מגעילים), גרפיקאית בהייטקיות יותר מגעילה אפילו מהקודמת ומוקדנית בחברת אינטרנט שלקוחותיה לא ידעו אפילו מה זה אנטר, וטיפשות, ידידותיי, היש גרוע מזה???? העבודה הזו שעזבת עכשיו, נשמעת לי ממש בהגנבה! אני בטח טועה אם שמחת כל כך לעזוב אותה. צריך מישהי שתמלא את מקומך? שתכנס לנעלי הקאמפר היוקרתיות שלך????

יקרתי

אז כמו שאושר לא קונים בכסף, עניין לא קונים במגניבות. אני מודה שזו היתה עבודה מגניבה בהגדרה אבל מה לעשות החיים יותר מתוחכמים מזה ופשוט נמאס לי שם. אז עכשיו אני עוברת לעבודה שגם נשמעת מגניבה וגם בטח תמאס עלי עוד שבועיים... לצערי כל העמדות כבר תפוסות ואלו לא קמפר כי אם גוצ'י ירוקות. תמשיכי לחפש את דרכך ויעודך וכמו שאומרים - הדברים הטובים קורים לאלו שמחכים (השאלה תמיד כמה צריך לחכות ומי אחרון בתור). אגב, בין כל העבודות, לא שכחת את זו עם הביצים...?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר