דרוסילה האומללה

דרוסילה האומללה

בבוקר חרפי וגשום יצאה דרוסילה, בסוודר מכוער של פוקס (והמנטרה: לעולם לא לקנות בפוקס, לעולם לא לקנות בפוקס....) ומעיל לבן, ושמה פעמיה לאוניברסיטה, בדרך עלתה על אוטובוס של מגזר לא אהוד בארצינו (כן, יש פה אוטובוסים של חברות שמביאות תלמידים מהכפרים בגליל) ועם כל זה שנפשה של הדרוסילה רכה וזכה, היא הרגישה שם כמו בסאונה!!!!!! חם! אין חלונות! מגעיל! צר היה לה לדרוסילה (ורטוב ומיוזע) וכעת היא מריחה כמו מצע נסורת של אוגרים שלא הוחלף מזה חודש. אומללה דרוסילה, אומללה עד מאוד....

אכן מסקנה, אבל...אני יותר, והסיבה: מילואים.שבועיים. שוב (רק לפני חודש היה)......אאאאאאאאאוווווווווווףףףףףףף!

אופס! מסכככנה-עם "כ" כמובן ולא עם "ק"!

אוי, בנות!

ככה מתחילים שבוע חדש? מה עם האופטימיות? השמחה? התקווה!!! דרוסילה-ריח-נסורת יקרה, ויעלולי-בודדה: ש ב ו ע ט ו ב !!! (ויהיה בסדר, ונשיקות, כן,)

זהו? החורף התחיל וכולם מתחילים לקטר

אז דבר ראשון דרוסילה קבלי נקודה שחורה על הנימה המעט גזענית שנודפת מההודעה שלך. יעלול כולי איתך ועשי מה שאני עשיתי - שברתי לו רגל עם פטיש לפני המילואים הקודמים ואיימתי בהתאבדות. ושושקה, כל הכבוד על האופטימיות, אז מה אם הפסדנו אתמול, אז מה אם יורים פה באנשים, אז מה אם חורף זה לא חורף וגשם זה לא גשם, העיקר השמחה שבלב והקניות של סופשבוע... ואני, בכלל אפור עושה לי טוב על הלב ואני מתענגת באמת על כל טיפת גשם...

התכוונתי, באמת שהתכוונתי

אפילו נסיתי לשלוף אותו מהמיטה אתמול בבוקר לטיול בגשם,והמטרה המבורכת היתה שיצטנן ואני אכין לו תה ומרק עוף והההככלל...העיקר שלא ילך למקומות הרעים האלה- אבל לא הצליח לי. בפעם הבאה אני אהיה החלטית ומעשית ואעשה שימוש באמצעים ברוטליים הולמים כמו פטיש! וכן, הגשם יכול להיות מאוד רומנטי ונחמד, אלא לא כששומעים את הרעמים בלילה לבד (יש פחדים בלתי ניתנים לשליטה שמשום מה לא חולפים עם הגיל וכנראה לא יעברו גם עד החתונה...). שבוע טוב!

יעלולית

ליבי ליבי איתך (לכמה זמן הוא יצא למילואים, איפה? למה?)

אפשר שכולנו נישן ביחד וכך אף אחת לא תהייה לבד עם הרעמים...

קודם כל למה, גם אני שואלת למה, למה , למה ולמה

וחוצמזה שבועיים ובשטחים.

אפשר שכולנו נישן ביחד וכך אף אחת לא תהייה לבד עם הרעמים...

הגם אתה ברוטוס- איפה החצי השני שלך בלילות גשומים ורועמים אלה?

האמת שלידי, אבל יש המון מקום במיטה

(לא ביננו, בצדדים...)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר