בגדי ערב - מידות גדולות

בטח לכם יש יותר מושג. חברה טובה שלי מתחתנת ואני בחיפושים אחר משהו יפה (ממש) לערב החתונה, במידה גדולה (44-46). האם יש לכם רעיון - באיזור המרכז? תודה,

האם את רוצה בגד

מיוחד ושונה או בגד שיש לרבות זו השאלה ??? אם החלטת על רשתות אז ככה יש את קרייזי ליין(שיש להם דברים מאוד נחמדים לטווח גילאים של 25-80) יש את עונות ,מתאים לי ,lv, לגבי חנויות פרטיות יש צורך להסתובב עד שמוצאים את הבגד שמחפשים. שוב תלוי מה הכיוון שלך ,צבעים וסגנון בהצלחה

אז ככה:

אני ממש לא חובבת את הרשתות הללו. הכל שם ענק עלי ברמות על. אני מחפשת משהו מיוחד יותר.

אם המידות שם גדולות עליך אז

את במצב מצויין יש את זארה שיש להם דברים מהממים יש את קסטרו ורנואר והם כולם קיבלו קולקציות עכשיו ..... ועצה נוספת ....כאשר את מודדת מידה 44 של חברה מסויימת קחי לתא המדידה כמה פריטים זהים באותה המידה ,לעיתים קרובות ה-44 הוא שונה למרות שמוצמדת אליו מידה זהה

המלתחה

שלי רובה ברובה מקסטרו וזארה.אני מתלבשת כך ביום יום שלי... השנה המכנסיים שלהם ממש נמוכות כך שזה בעייתי. וגם אין ממש דברים אלגנטיים ומיוחדים.... אווףףףף

הקולקציה החדשה של

זארה עלתה מעט בגבהים של המותן ניתן ליצור מראה מושלם לאירוע על ידי פריטים משלימים דוגמאת שרשרת /צעיף/סיכה שמחוברים לבגדידם היומיומיים וליצור תוצאה מושלמת שידברו עליה המון זמן

בעניין זארה

אני חושבת שבכל סניף שלהם יש דברים אחרים. אולי בשביל למצוא דברים אלגנטיים יותר צריך לנסוע לקניון איילון או רמת אביב... בדיזינגוף יש דברים יפים, אבל כבר פחות אלגנטיים... חשבתי אולי ללכת לאיזו מעצב/ת כי אני באמת רוצה משהו מיוחד... איך אני משגעת ת'שכל!

בגדי ערב - מידות גדולות

בטח לכם יש יותר מושג. חברה טובה שלי מתחתנת ואני בחיפושים אחר משהו יפה (ממש) לערב החתונה, במידה גדולה (44-46). האם יש לכם רעיון - באיזור המרכז? תודה,

בהמשך להודעה הראשונה שלי...

האם אתם מכירים תופרת טובה, שיכולה לתפור לי משהו שראיתי? באיזור המרכז (ת"א, ר"ג, חולון, בת-ים) וגם נתניה בא בחשבון. תודה,

בעניין זארה

אני חושבת שבכל סניף שלהם יש דברים אחרים. אולי בשביל למצוא דברים אלגנטיים יותר צריך לנסוע לקניון איילון או רמת אביב... בדיזינגוף יש דברים יפים, אבל כבר פחות אלגנטיים... חשבתי אולי ללכת לאיזו מעצב/ת כי אני באמת רוצה משהו מיוחד... איך אני משגעת ת'שכל!

יקירתי אל יאוש

מידתך אינה כה חריגה או גדולה ! וזארה אינו המקום לחפש בגדים לחתונה של חברה טובה. זארה הוא מקום לבגדים יפים אך יומיומיים בדיוק כמו קסטרו או רנואר. לבגדים בסגנון שאת מתכוונת אליו, את יכולה להגיע לת"א, אינני יודעת מהיכן את, לצפון דיזינגוף, יש בו המון מעצבי אופנה ובוטיקים קטנים, בטווחי מחירים משתנה ובסגנונות שונים. ומכיוון, שכאמור, מידתך אינה כה חריגה או "גדולה" את בהחלט יכולה לחפש שם את הבגד המיוחד שלך. אגב, לא ציינת באיזה טווח מחירים את מעוניינת, אך אני מאמינה ששם תוכלי לבחור. בהצלחה!

תודה על העידוד...

המקום הראשון שהלכתי לחפש היה בדיזינגוף. חייבת לציין שהזדעזעתי מהיחס של הרוכלים במקום. פשוט מזעזע. אני לא מבינה רק נשים במידה 27 מותר להן לקנות בגדים?! באף חנות לא קיבלתי יחס חם. היה נדמה לנו כאילו הם לא רוצים למכור ולא רוצים לקוחות. גם אם אהיה אי פעם במידה 27 אני בטוח לא אכנס שם לכמה חנויות... ועוד משהו, אותה חברה טובה שלי שמתחתנת גם היא מלאה. והיא ממש פחדה ללכת לחפש שמלת כלה בדיזינגוף, למרות שמאד אהבה שמלה של אחד המעצבים שם. החששות באו מהמקום ששם כולם קרים ולא נעימים!!! ייתכן ואני מכלילה. יחד עם זאת, באמת שביקרתי שם אצל המון מעצבי אופנה. וסכ"ה אני באמת מקסימה כזאת... אבל הבנתי שזה פשוט הם. ולא אני!!! חבל מאד בעבורם. אני.

בהמשך להודעה הראשונה שלי...

האם אתם מכירים תופרת טובה, שיכולה לתפור לי משהו שראיתי? באיזור המרכז (ת"א, ר"ג, חולון, בת-ים) וגם נתניה בא בחשבון. תודה,

מידות גדולות

אם תהיה לך סבלנות אני פותחת חנות בגדי מעצבים למידות גדולות בעין שריד אשמח ליצור איתך קשר

בגדי ערב - מידות גדולות

בגדי ערב למידות גדולות באזור חיפה

אלונה מירון - אופנה למידות גדולות

אני מאוד ממליצה לנשים במידות גדולות לקנות אצל "אלונה מירון", העיצובים נפלאים במחירים סבירים,ויש מבחר של כל הסגנונות.. החנות מפעל נמצאת בת"א ברח' התבור 27

תודה על העידוד...

המקום הראשון שהלכתי לחפש היה בדיזינגוף. חייבת לציין שהזדעזעתי מהיחס של הרוכלים במקום. פשוט מזעזע. אני לא מבינה רק נשים במידה 27 מותר להן לקנות בגדים?! באף חנות לא קיבלתי יחס חם. היה נדמה לנו כאילו הם לא רוצים למכור ולא רוצים לקוחות. גם אם אהיה אי פעם במידה 27 אני בטוח לא אכנס שם לכמה חנויות... ועוד משהו, אותה חברה טובה שלי שמתחתנת גם היא מלאה. והיא ממש פחדה ללכת לחפש שמלת כלה בדיזינגוף, למרות שמאד אהבה שמלה של אחד המעצבים שם. החששות באו מהמקום ששם כולם קרים ולא נעימים!!! ייתכן ואני מכלילה. יחד עם זאת, באמת שביקרתי שם אצל המון מעצבי אופנה. וסכ"ה אני באמת מקסימה כזאת... אבל הבנתי שזה פשוט הם. ולא אני!!! חבל מאד בעבורם. אני.

רציתי רק להמליץ - אופנת מתוקה - מידות גדולות

אחלה מקום,בגדי ערב מהממים גם דברים מוכנים,אבל לי ולאמא שלי התאימו במיוחד בהתאמה אישית ויצא מדהים הם ידעו בדיוק מה אני צריכה בשביל שזה יחמיא לי לגיזרה, ובאמת נראתי מצויין - גם למידות גדולות מותר שיהיה בגדים יפים :] זה בתל אביב בבלפור 1 פינת אלנבי הנה קישור

אופנה לנשים אמיתיות

בסופ"ש הקרוב ה24-25/10 מתארגנת מכירה ביתית ברחוב שלווה 17ב' בהרצליה פיתוח בין השעות 11:00-17:00. הפריטים שאני מציגה שם הם עד מידה 46. בניגוד לרוב המעצבים אצלי הדגש הוא דווקא על המידות הגדולות. החולצות רחבות ומונחות בחופשיות על הגוף. אשמח לראות אתכן. לפרטים: 0545-235552
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר