אהלן חבר'ה..יש לי שאלות (כן כן מס' מצומצם מאוד של שאלות)

אז ככה אני מחפש מידע כל חברה העונה לשם abercrombie זאת חברה אמריקאית שמשווקת כנ"ל בושם שנקרא "FIERCE" מישהו יכול לעזור לי !?!? תודה חבר'ה!! אחלה פורום,מקווה שרק יעלה ויצליח

Abercrombie&Fitch

זו חברה ממש ידועה בארה"ב. מתמחה בעיקר בביגוד csual. אם תהייתם מאיפה פוקס קיבלו את ההשראה לקולקציה האחרונה שלהם (ואפילו לקטלוג) אז אפשר למצוא את התשובה באתר הבית של החברה. בנוגע לבושם- אני לא מכיר אותו אבל הוא מופיע באתר שלהם.

כן ידעתי פחות או יותר שהם חברה ממש ידועה,אבל רציתי עוד פרטים אם יש ...תודה איילי

ולגבי פוקס נחמד לדעת מאיפה קיבלו את ההשראה אבל אותי אישית פוקס מעניין את ה-***.!

A&F

חברה אמריקאית עתיקה תאמת עד לפני 3 שנים היו רק אברקרומבי אבל נכנסו לשותפות עם בעל סוכנות טאלנטים יהודי בשם עזרא פיטצ' לחברה יש סניפים בכל חור בארה"ב אני יודע שפוקס כבר קיבלו אזהרה לא פעם אחת החברה ידועה במכנסי הג'ינס המופלאים שלה (וכמובן בדוגמנים ודוגמניות שלה חחח) הם לא כל כך זולים בארה"ב ויש להם חברה בת ...זולה יותר בשם הוליסטר הכל אותו עקרון בנושא הבגדים .... איכות גבוהה וקולקציות מפתיעות וחדשניות בכל עונה הלוגו שלהם הוא מוס (כמו צבי רק יותר ענק) הם עושים הכל מגרביים ועד שרשראות תכשיטים וכו'

מ-פ-ר-ג-ן

למרות שהישגתי את המידע שהיה דרוש לי אודות החברה אני מאוד מאוד מפרגן ומודה לך על הכתב הקירא והחומר הנרחב המון המון תודה שלומי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אופנה
בחר
בחר