גורי סמוייד מדהימים

לכלבה שלי קוראים ליקוויד ויש לה 8 גורים מדהימים 4 זכרים 4 נקבות (ראו תמונה) אני מוכן למסור אותם תמורת סכום סמלי של 1500 ש"ח (ותאמינו לי שזה סכום סמלי) לקוויד היא סמוייד גזעית מדהימה ולזכר שלה יש תעודות וגם הוא מדהים. לפרטים בטלפון-058951848
h-5472.jpg
h-5471.jpg

סימלי? אני מקווה שבסכום הזה הגורים מגיעים עם תעודות.

זה מאד סימלי.

גורי סאמוייד נמכרים ב400$-500$, לידיעתך. הוא מוכר מאד בזול יחסית.

אה הוא לא נותן תעודות? חשבתי שכן.

חשבתי שהמחיר כולל תעודות.

גורי סמוייד מדהימים

לכלבה שלי קוראים ליקוויד ויש לה 8 גורים מדהימים 4 זכרים 4 נקבות (ראו תמונה) אני מוכן למסור אותם תמורת סכום סמלי של 1500 ש"ח (ותאמינו לי שזה סכום סמלי) לקוויד היא סמוייד גזעית מדהימה ולזכר שלה יש תעודות וגם הוא מדהים. לפרטים בטלפון-058951848

תעודות או לא?

לגורים אין תעודות(לזכר יש), וליקוויד(הכלבה שלי) מתאימה באופן מושלם לתקן הגזע לפרטים באתר http://www.geocities.com/Israelspitz/h_samoyed_standard.html ואני לא צריך אישור משום מועדון גזע ,אני יודע מה זה סמוייד ושום בית גידול ,לא יתן לכם בחיים גורים כאלו מדהימים במחיר כזה מי שרוצה להיות יפה נפש ולאמץ גור,שילך לצער בעלי חיים אני באופן אישי אוהב כלבי רחוב ,ליקוויד נמסרה אלי בגיל שנתיים מחברים שנסעו לחו"ל,וישר התחברנו. סמוייד הם כלבים מדהימים שאוהבים טיולים כמו כל כלב,מאד אוהבים נסיעה במכונית וטיולים רגליים ארוכים בטבע.הם כלבים עצמאיים עם הרבה חוש הומור...והדף קצר מלהכיל. בהזדמנות אני אמשיך לספר מי שרוצה כלב עם תעודות שיפנה לאגודת הכלבים האמת שיש לזה יתרונות מסויימים למי שרוצה להשתתף בתערוכות ותחרויות למינהם. האמת שאף פעם לא ניסיתי להשיג לכלבה שלי תעודות(יכול להיות שיש לה) אבל אני גם לא מבין איך זה שלא ניתן להשיג תעודות לכלב שאין לא אילן יוחסין רשום- הרי מומחים לכלבי סמוייד יכולים לראות זאת ולהחליט בוודאות אם הם גזעיים או לא. עובדה שנייה היא שנולדו 8 גורים צחורים כשלג בצורת סמוייד עם כל הסממנים החיצוניים וההתנהגותיים (חמודייים),ועצם העובדה שנולדו 8 גורים 4 זכרים ו 4 נקבות מעידים על גנים חזקים. דבר נוסף שמצדיק כביכול רכישה ממועדון הגזע הוא הסיכון שבזיווג שיש בו קשר דם,ראיתי כמה מקרה של סמוייד עיוור לדוגמא ולכן אני מכין רשימה מסודרת לכל מי שיקח ממני גור. אני אספר לכם סיפור נוסף על ההמלטה הזו ,האמת היא שאני לא זיוגתי את הכלבה ולא חיפשתי לה זיווג (למרות שידעתי שבשכונה שלי יש סמוייד גדול ויפה),בתקופת הייחום שלה שמרתי עליה מאד כמו בכל שאר הפעמים שהיא הייתה מיוחמת ואפילו החלטטי שזו הפעם האחרונה ואני מעקר אותה לאחר תקופת הייחום(אי אפשר לעקר בתקופת ייחום) ותראו מכל הכלבים שרדפו אחריה בשכונה , הכלבה הזונה בחרה לברוח (מהחצר עם גדר בגובה שני מטר) דווקא עם הסמוייד. בקיצור למי שיש שאלות נוספות שישלך ואני יענה.

איך משיגים תעודה

האם אני יכול ללכת למועדון הגזע של הכלב שלי {סמוייד} הם יבדקו אותו שם לפי הקריטריונים ויוציאו לי תעודות??? אם כן איפה נמצא המועדון וכמה זה עולה אם אתה יודע..תודההההההה

האמת היא שאין לי מושג

זה מאד סימלי.

גורי סאמוייד נמכרים ב400$-500$, לידיעתך. הוא מוכר מאד בזול יחסית.

סימלי?! זה ממש לא

אני קניתי ב2.7 גורי סמוייד ב500 ש"ח אי לא מתבלבל בין דולר לש"ח!! אומנם בלי תעודות אבל גם הוא לא מביא תעודות והוא רוצה 1000 ש"ח יותר!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר