מזעזע!!!!!!!!

מזעזע!!!!!!!!

http://news.walla.co.il/?w=//540358 מזעזע!!!!!!!

מזעזע!!!! אבל גיבורה אמיתית

לינק עם תמונה של הכלבה האמיצה טוסקה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2913484,00.html

עצוב. אבל אנו שוכחים שהרבה פעמים שהכלבים הללו מצילים חיי אדם.

לכך הם מאומנים. וכידוע לנו כלב תמיד נאמן לבעליו. טוסקה אגב . על שם גיבורת האופרה הנהדרת של ג'יאנקומו פוצ'יני. שבוע טוב שיהיה לכולכם. אורן

מזעזע!!!!!!!!

הרבה יותר מזעזע שנהרג שם חייל צה"ל

סמל ראשון דניס למינוב (21) ז"ל. אנו אוהבים כלבים, אך בכל זאת מוות של בני אדם מזעזע יותר.

כואב לי מאוד כשקראתי על נפילתו של החייל ואני משתתפת בצער המשפחה........

וכואב לי מאוד גם הפצועים שנמצאים בבית החולים שהיה באותה תקרית אבל, אני התייחסתי לכלבה כי על כלבים מדובר בפורם. אם לא היתה מעורבת כלבה לא הייתי בכלל מעבירה את הלינק כי זה לא קשור לפורם זה. אני מאוד כואבת את כאבם של ההורים השכולים וההורים שצריכים להיות ליד מיטת בנם הפצוע קשה ולהתפלל לשלומו. "אוי לך אוייב אכזר". "השם יקום דמם".
18:06 08-05-2004|%%posterlink.958421%%

עצוב מאוד

חבל מאוד שהכלבה "זכתה" לציון הסיפור שלה באופן כה שולי. עד כמה שאני משתדלת לראות את חצי הכוס המלאה בכל דבר, לפחות הכלבים של עוקץ זוכים לכבוד רב, יש להם בית עלמין משלהם וטקסי קבורה מכובדים. אז לפחות הם זוכים לכבוד הראוי להם. נתלי

צר לי, נטלי, אך אין בו חצי כוס מלאה. גם לא רבע. יש פה כוס ריקה לגמרי, ובוהקת בעליבותה.

בושה וחרפה לצה"ל שנותן לחלק מלוחמיו (שנלחמים על-כורחם ובמלחמות לא להם) להמתין 20 שעות (!!!) לחילוץ וטיפול. 20 שעות גססה הכלבה האומללה והפצועה בשטח, בלי שתפונה לקבלת טיפול ראוי. 20 שעות !!! (לא יכלו לפנותה במסוק עם שאר הפצועים ??) בושה וחרפה לצבא שכזה. ששולח לוחמים לשדה הקרב, להילחם במלחמות לא להם, ומותיר אותם למות שם בכאב וייסורים. פשוט בושה.

את בטח מכירה את דעתי, נטלי,

אני לא רוצה שיקימו לכלבים האלה מצבות, ואני לא רוצה שיכינו לכבודם בית-קברות מפואר, ואני לא רוצה שינציחו את שמותיהם או שיכבדו אותם במותם. אני רוצה שיכבדו אותם בחייהם ויתנו להם לחיות את חייהם בכבוד. אני מתנגדת (נחרצות) לשימוש בכלבים בצבא, ולא חושבת שערך חייהם נחוּת מערך חיי החיילים. (וזוהי בדיוק ההתייחסות אליהם בצבא). תנו לחיות לחיות. לא להילחם. לא להיפצע, ולא לההרג במלחמות שאין להם שום קשר אליהם. מקומם עוד יותר שלוקחים בעל חיים למשימות לא לו, וכשקורה לו משהו - משאירים אותו לגסוס בשטח, כאילו היה איזו מכונה שהתקלקלה, ולא בעל-חיים שסובל ייסורי תופת. בושה למדינה. בושה למפקדים שהיו בשטח ולא יכלו לקבל החלטה הומנית לטפל בכלבה כראוי. בושה וחרפה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר