מחפשת גור לאימוץ !- אנא עזרתכם

מחשפת גור מעורב קטן (ושישאר קטן נגיד בסגנון של הספנייל- או ביגל) או לפנות ללצער גידול חיים אבל ללא תשלום! תודה על עזרתכם

ישנם גורים רבים מכל הסוגים לאימוץ דרך עמותת אס.או.אס

התשלום הוא תרומה לאגודה, ומצד שני מקבלים בדיקה וחיסון אצל וטרינר בחינם וכן שק אוכל,גידול בעל חיים כרוך בהוצאות, הן חיסונים והן אוכל וכו', אם אין משאבים כלכליים עדיף לוותר על הרעיון, מה תעשי אם הוא יהיה חולה ותצטרכו להוציא מאות שקלים לוטרינר?

אתה חוצפן

ביקשתי עזרה ואתה מוכיח אותי אתה לא יכול להכנס לכיס שלי או לשיקולים שלי אתה תגיד לי איך לגדל כלבים? אתה מכיר אותי בכלל? בסה"כ ביקשתי לאמץ כלב, בזמן שישנם הרבה שמומתים אין ברשותי 300 ש"ח מיותרים ואני גם לא צריכה להסביר את עצמי זו ההבעיה עם אנשים כמוך ועם הישראליות הקלאסית- חושבים שהם צריכים לחנך את כל העולם
18:47 04-05-2004|%%posterlink.958421%%

גור לאימוץ

שלום לך, אני יכולה להמליץ לך לפנות לאתר WWW.GETAPET.ORG - שם יש רשימה ארוכה של כלבים אשר מחפשים בית חם ואוהב. קחי בחשבון, שכל אימוץ מאגודה, כמו תנו לחיות לחיות וצער בעלי חיים, עולה סכום סמלי, שמטרתו יותר בגדר תרומה ופחות בגדר הוצאות שבוצעו על הכלב (עיקור / סירוס, טיפול רפואי וכו'). כמו כן קחי בחשבון שגידול כלב כולל גם הוצאות כספיות - על מזון, טיפולים רפואיים, חיסונים, טיפולים נגד פרעושים, קרציות ועוד ועוד. בהצלחה, נתלי

נטלי תודה

כמובן שאני לוקחת בחשבון שגידול עולה כסף לא חשבתי שלוקחים כלב והוא גדל מהאוויר- אני חשבת שפיספסתם את הכוונה. אני חושבת שבמצב הנתון, במיוחד בימנו, יכולים באמת לבקש סכום סימלי כל אחד ע"פ יכולתו. לי אישית 300-400 ש"ח כפי שהתבקשתי בהרצליה או ת"א לדוגמא, נראה לי (עם דגש על לי) כיקר. תודה בכל מקרה

מחשפת גור מעורב קטן (ושישאר קטן נגיד בסגנון של הספנייל- או ביגל) או לפנות ללצער גידול חיים אבל ללא תשלום! תודה על עזרתכם

יש הרבה אנשים שמחפשים למסור גורים.....

תסתכלי בלוח מודעות פה בפורום יש לא מעט מודעות

אירית -תודה תודה :-) (ל"ת)

אירית -תודה תודה :-) (ל"ת)

מצאת מה שחיפשת?

סיבה חשובה לתשלום עבור כלב

ישנם אנשים המספקים כלבים למוסדות העורכים נסויים בבעלי חיים. הם מקבלים תשלום עבור כל כלב. לאנשים אלו לא משתלם לקחת כלב מ"צער בעלי חיים" ולמסור אותו למוסדות הללו, כי התשלום שהם יקבלו עבור הכלב נמוך מהתשלום ש"צער בעלי חיים" גובה עבור הכלב.
20:33 05-05-2004|%%posterlink.958421%%

פספוס

כל אחד צריך לעשות הישר בעיניו. לדעתי האישית הסכום שהאגודות מבקשות איננו גבוה, במיוחד בהשוואה לעלויות רפואיות, ניתוח עיקור וכו', שתמיד מתחילים ב- 3 ספרות... אבל אני מסתכלת על השורה האחרונה. אם בסוף היום כלב נוסף ימצא אצלך בית חם ולב אוהב - זה לדעתי חשוב יותר מכל פרט כלכלי. לכן אני מאחלת לך בהצלחה, וכמובן שנשמח לשמוע על הכלב אותו אמצת! נתלי

תודה תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר