תוקף המסריח!!!

תוקף המסריח!!!

הפאג שלי, תוקף, בן חמישה חודשים (ושלושה ימים!!!) ויש לי איתו בעיות של ריח!!! לא מהפה אלא מהפרווה וכל הגוף... פשוט יש לו ריח לא נעים!!! למישהו יש מושג איך להפתר מהריח הזה?
PIC02184.JPG
h-2633...jpg

תקפנות וסרחון.

אהלן אביחי. תהיתי איך מתבטאת התקפנות של כלבך, וניסיתי להבין אם ייתכן קשר בין הסרחון הנודף ממנו להתנהגותו. ראשית - גיל 5 חודשים הוא בהחלט גיל שאפשר, רצוי וצריך לחנך את הכלב. לעניין הריח - הרבה פעמים יש קשר בין תזונה לקויה (או לא מתאימה) להתנהגות בעייתית. כשמערכת העיכול עובדת באופן לא רגוע גם הכלב נהיה לא רגוע. הייתי מציעה לך, כפי שנתלי הציעה, לברר את מקור בעיית הריח, לפנות למטפל התנהגותי או מאלף ולבדוק אתו ועם הוטרינר אפשרות להחלפת המזון או הרכבת דיאטה שתתאים לכלב. בהצלחה נגה DOGMA חינוך ואילוף בשיטות חיוביות

נדמה לי שבזמנו הוסבר לנו ש"תוקף" הוא כלב מסוג פאג ולכן יש כאן משחק מילים= פאג תוקף

כך שהכוונה אינה שהכלבון תוקפן, אלא ששמו הוא תוקף וכל עוונו הוא בהבל שהוא מדיף.

הבנתי... פג תוקפו (:

כמו התאריך על מוצרי החלב... אז קודם כל - שמחה לדעת שאין בעיית תקפנות, ומעבר לכך - נדרשת בדיקה כדי לזהות את מקור הריח הלא נעים. ביי נגה DOGMA חינוך ואילוף בשיטות חיוביות
14:38 04-05-2004|%%posterlink.958421%%

ריח תוקפני

אביחי שלום, ריח גוף יכול לנבוע ממספר רב של סיבות, החל מבעיות עיכול, בעיות בפה וכלה בדלקת אוזניים, חסימה של הבלוטות האנליות ועוד. לכן, עליך לגשת לווטרינר ולבדוק בדיוק מהי הסיבה שבגללה הכלב מסריח ולטפל בכך. הכלב לא אמור להסריח וזה מצביע על בעיה. רק בריאות, נתלי

תודה רבה לכולם!!!

אני אלך לווטרינר ונקווה שיהיה טוב... בכל אופן, תודה לכם על העזרה!!!

תוקף המסריח!!!

הפאג שלי, תוקף, בן חמישה חודשים (ושלושה ימים!!!) ויש לי איתו בעיות של ריח!!! לא מהפה אלא מהפרווה וכל הגוף... פשוט יש לו ריח לא נעים!!! למישהו יש מושג איך להפתר מהריח הזה?

פתרון בעית ריח גוף

יש להבריש היטב את הכלב עם כוון הפרווה (מהראש לזנב ומלמעלה למטה) ולהרחיק שער עודף שנשר. לאחר מכן להבריש קלות נגד כוון הפרווה. להחדיר עם הידיים טלק רפואי (טלק חסר ריח, כי כלבים אינם אוהבים טלק קוסמטי ריחני), ולעסות את עור הכלב עם הטלק. לחכות כמה דקות, להבריש עם כוון הפרווה, ולהסיר את הטלק. זוהי מעין רחצה יבשה. הטלק ייספוג את השומנים מפיצי הריח שעור הכלב מפריש, וכמובן גם את הלכלוך. אם הדבר לא עוזר, אזי כדאי להעזר בוטרינר שישחרר את בלוטות פי הטבעת, כפי שהוסבר בתשובה קודמת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר