כלב מסכן

כלב מסכן

שלום לנתלי ולכל חברי הפורום, לפני כמה ימים גליתי שאחד השכנים שלי מגדל את הכלב שלו במחסן של הבניין מגורים. בלילות הכלב מיילל ושורט את הדלת עם הציפורניים, הזמנתי משטרה אבל השוטר הסביר לי שהוא לא יכול לפרוץ את הדלת ולשחרר את הכלב, הוא אמר שאני צריכה לפנות לצער בעלי חיים. לא נראה שיש התעללות פיזית בכלב חוץ מאשר מקום המגורים המוזר שלו. שכנה אחרת שדיברתי איתה אמרה לי שאני חייבת להעביר לצער בעלי חיים תלונה מסודרת עם השם והכתובת שלי, משהוא שאני לא רוצה לעשות! ולי שתי שאלות: א. האים אני חייבת להזדהות? ב. אם כן, האים יש דרך לעקוף את זה? בתודה המוטרדת

מי למען השם מגדל כלב במחסן

בשביל מה בכלל החזיק כלב אם סוגרים אותו כל היום. אני לא בהלם כי כבר שמעתי סיפורים כאלה אבל את חייבת להגיש תלונה. או לפנות לאת האגודות לי נראה שהם יסכימו להגיש תלונה עבורך, במידה ואכן מדובר בהתעללות. (אתי אלטמן למשל) אורן

משפחה דתיה

משפחה דתיה שהילדים כנראה רצו כלב. הכלב כמובן לא ניכנס הביתה ומקום המגורים שלו במחסן

כלב מסכן

שלום לנתלי ולכל חברי הפורום, לפני כמה ימים גליתי שאחד השכנים שלי מגדל את הכלב שלו במחסן של הבניין מגורים. בלילות הכלב מיילל ושורט את הדלת עם הציפורניים, הזמנתי משטרה אבל השוטר הסביר לי שהוא לא יכול לפרוץ את הדלת ולשחרר את הכלב, הוא אמר שאני צריכה לפנות לצער בעלי חיים. לא נראה שיש התעללות פיזית בכלב חוץ מאשר מקום המגורים המוזר שלו. שכנה אחרת שדיברתי איתה אמרה לי שאני חייבת להעביר לצער בעלי חיים תלונה מסודרת עם השם והכתובת שלי, משהוא שאני לא רוצה לעשות! ולי שתי שאלות: א. האים אני חייבת להזדהות? ב. אם כן, האים יש דרך לעקוף את זה? בתודה המוטרדת

לדווח לווטרינר העירוני - יש חוק נגד התעללות בבעלי חיים

07:58 03-05-2004|%%posterlink.958421%%

גידול בתנאים מוזרים

שלום לך, האם הכלב נמצא שם במשך כל שעות היממה? מהם התנאים בהם הוא נמצא? - האם יש לו אור, צל, פינה נקיה, מים, מזון? כדאי לבדוק את כל הפרטים הנ"ל. אם אכן התנאים בהם מוחזק הכלב הם מתחת לכל ביקורת, כדאי לחשוב על נושא של הגשת תלונה. הייתי מנסה קודם כל לדבר אל ליבו של השכן. מדוע הוא מחזיק שם את הכלב? (אם זה מחסן משותף בבניין מגורים, ולא המחסן שלו הפרטי לדעתי זה אסור על פי החוק, אלא אם כן הוא קיבל את רשות כל דיירי הבניין). הייתי מציעה גם להכנס לאתר תנו לחיות לחיות (www.letlive.org) ששם אפשר למצוא מידע לגבי עזרה לבע"ח. אפשר באותו האופן לגשת לאתר צער בעלי חיים ולבדוק כיצד מגישים תלונה. נתלי

האתר של "תנו לחיות לחיות"

נכנסתי לכתובת שמסרת, והגעתי, לפלצותי, לאתר של מחזירים בתשובה נוצריים. בעעע הנה הכתובת של "תנו לחיות לחיות" http://www.letlive.org.il/
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר