מעוניין בכלב..

מעוניין בכלב..

מישהו מעוניין או יודע על מישהו שרוצה למסור כלבה?

בימי שבת ושישי יש ימי אימוץ של כלבים בעמותות..

ראשון אוהבת חיות- יום שישי בין השעות 11 ל2 תנו לחיות לחיות ואס או אס- יום שבת, אני לא יודעת שעות, את זה את היכול לבדוק באתרים שלהם.

תודה אבל..

אני יודע על העמותות האלה אבל לפני זה אשמח לראות אם יש בעלים פרטיים שרוצים למסור

גם בעמותות יש הרבה כלבים שבאים עם הבעלים הפרטיים שלהם- והם למסירה-

למשל משפחה שהכלבה שלהם המליטה גורים, בא לעמותה כדי למסור את הגורים למשפחות טובות וכמובן יש גם כלבים בוגרים יותר של משפחות שנאלצות למסור את הכלבות ממגוון סיבות למשל הריון, מחלה, נסיעה לחו"ל ועוד...

מעוניין בכלב..

מישהו מעוניין או יודע על מישהו שרוצה למסור כלבה?

תקח מתנו לחיות לחיות או כל אגודה אחרת. זו ממש מצווה....

כן, טיאה היא בת 5, מדהימה והמשפחה שלה מוותרת עליה..

טיאה היא יפיפיה אמיתית - עירוב של קולי (לאסי) ושל רועה גרמני. גובה בינוני, פרווה יפה ומטופחת, גדלה בבית ובמשפחה עם ילדים וחתולים כל חייה ועכשיו המשפחה שלה זורקת אותה בתירוץ העלוב של מעבר למגורים בדירה. היא מחונכת, עדינה, רגועה ומאוד מתוקה בתוך הבית ואוהבת לשחק בחוץ. נשמה טובה שלא מגיע לה שככה לא רוצים אותה יותר פתאום... אולי תרצו לאמץ אותה. מצ"ב תמונות מיכל 054-497795

לא :-) ממש לא... אני חושבת שמה שהם עושים זה מגעיל ומנסה לעזור לכלבה המקסימה

תודה אבל..

אני יודע על העמותות האלה אבל לפני זה אשמח לראות אם יש בעלים פרטיים שרוצים למסור

אין לך מה להפסיד אם תקפוץ להתרשם - לפחות - מכלבים שבעמותות

איש כמובן לא מחייב אותך ישר לאמץ כלב משם אבל דע לך שלפעמים חשוב "הקליק" בעיניים וכשיש לך "מבחר" גדול - הסיכוי ל"קליק" עולה לאין שיעור וחוסך לך התרוצצויות מיותרות. אישית אני חושב שאם תגיע לבית המחסה שלנו - לא תתאכזב ותמצא לך "חבר לחיים". אבל, כמובן תוכל למצוא אותו גם בעמותות נוספות. מציע לך להתרשם מהמצאי (החלקי בלבד) באתר שלנו. בכל מקרה- שיהיה בהצלחה !
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר