זאת הודעה מאוד חשובה תענו לי מהר בבקשה!!!

אני ואחותי מאוד מאוד רוצות לגדל כלב! אבל יש בעיה...ההורים שלי לא מרשים לנו! הבעיה העיקרית היא אמא שלי...כי אם היא תסכים אז יש סיכוי שגם אבא שלי יסכים... ניסיתי כל מה שיכולתי כדיי לשכנע אותם במיוחד את אמא שלי!!! אבל נגמרו לי כל הרעיונות....תנו לי רעיונות בבקשה זה ממש דחוף!!! תודה...

איפה אפשר למצוא את העמותות האלו?!

היי, תודה שענית לי על המכתב.. אבל איפה אני יכולה למצוא את העמותות האלו של תונו לחיות לחיות וצער בע"ח?! האם אפשר למצוא כאלו באשקלון?!

היי מאיה...

קודם כל נתלי באמת חסכה לי הרבה כתיבה בכך שהפנתה אותך למאמר הקטן שכתבתי. כתבתי אותו לילד צעיר שגם אמר שזה נורא נורא נורא דחוף לו... ואני שואלת מה כל כך דחוף? כלב זה משהו שצריך לעשות המון הכנות אליו גם רגשית וגם כספית, זה לא מספיק להגיד אני נורא רוצה... ועכשיו שאלה, הייתי שמחה לדעת בת כמה את אני בכיתה ח' למשל הייתי הראשונה בבית סיפרי שהגישה בקשה לעשות מחוייבות אישית בצער בעלי חיים בתל אביב. העניין נבדק ואישרו לי את זה ומאז אני רואה המון ילדים שעושים כמוני, מתנדבים בשבתות ב SOS חיות למשל ובכלל מתנדבים בשאר העמותות. קחי הכל באיזי אין לאן למהר, דווקא התנהגות רגועה ומושכלת תראה להוריך שאת בוגרת אחראית ורצינית לגבי העניין וזה לא עוד שטות שאת מתלהבת ממנה ואחרי זה יעבור לך החשק. בהצלחה רונה...

היי רונה...

היי, תודה שענית לי על המכתב, אני בת 13 בכיתה ז' ועוד חודשיים אני מסיימת ועולה לח'. אני גרה באשקלון הבעיה היא שאני לא יודעת אם באשקלון יש עמותות כאלו...ואת גם יכולה להסביר לי מה עושים במחלקה וטרינרית?! זה כל מה שמצאתי באשקלון...אני לא יודעת אם אני יכולה לעזור שם... תודה שענית אשמח אם תעני לי שוב..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר