שלום לכולם, יש לי שאלה בקשר לצ'או צ'או

נדלקתי על הסוג הזה של הכלבים.. והיתי רוצה לדעת האם ניתן להשיג איפה שהוא גור של צ'או צ'או? ו..עוד שאלה. האם יש כלב כזה שניקרא "גולדן"? אם כן אז אתם יכולים לצרף לי תמונה שלו בבקשה.? ו..שאלה אחרונה.. איזה כלבים הם הכי ידידותיים על בני אדם ועם תינוקות בפרט? יש לי תינוקת בת 3 בבית.. וגם חתול מסורס בן 6 וחצי.. האם היתם ממליצים לי להכניס כלב הביתה?ואם כן אז איזה?..ובכלל מה אתם חושבים על צ'או צ'או? או צ'יוואווה... לא יודעת איך קוראים לכלבלבים הפיציים האלה שנכנסים לתוך כוס יין..? אשמח לתשובות, לין

ואגב הינה תמונה של צ'או צ'או... זה בטח לא נכנס לכוס יין, אולי לחבית

נתלי בוקר טוב

אם הצ'יוואות נכנסים לכוס יין והם ממש ממש ממש פיצפוניים... איפה אני יכולה להשיג אותם? היתי באתר שהמלצת לי.. כבר כצמה פעמים..והכלב שהכי מתאים לי לבית הוא גולדן רטריבר כי הוא מסת\דר עם ילדים קטנים ואפילו עם חיות בית אחרות..הוא גם נורא אוהב מים.. מה דעתך?.. והצ'אוות מסוגלים לזה?

כלבים, ילדים ומים....

שלום לין, כלב מתרגל למים, אם תקחי גור ולא תרגילי אותו הוא לא יאהב מים, שחיה או רחצה, אם תביטי בתמונות למעלה שנתלי פרסמה, תראי כלבת מלאמוט (נכדה שלי) שוחה באגם ליד ברווזים, הגזע מאוד אוהב אנשים, בגודלו הוא די דומה ללברדור/גולדן בעל פרווה עשירה אבל נשירה מאוד, כמו הלברדור/גולדן. אינו משמש ככלב שמירה, בעל יכולת ווקלית מדהימה!!! אינו נובח אלא מילל. הגזע אינו מתאים ל"פולנים חולי נקיון" חיחיחי.... הצ'יוואווה לא נראה לי ככלב המתאים למים, רק מפני גודלו הזעיר, אם הוא חברותי לילדים אין לי מושג, כדאי שתכנסי לWWW.PETKING.CO.IL ושם חפשי את פרופילי הגזע, בטוחני שתמצאי פרופיל מדוייק על הגזע הזעיר הזה.

ניל"י, את חושבת שניתן להרגיל דנים למים?

בודאי!!! רעמססי שלי היה בא איתנו לים ושוחה עם כל הילדים....

בובה היחידה שנשארה על החוף, צופיה ומחכה לאהובי נפשה. מקרה שקרה בחוף אשקלון: אי"ל פרפקט של אושר האשקלוני, יוצא מידי שבוע לשחיה עם בעליו, יום אחד אושר ראה מרחוק שני אנשים במצוקה, הוא ללא היסוס קפץ למים להציל אותם, פרפקט המשגע!! קפץ אחרי בעליו, הם הגיעו לאותם אנשים, אושר תפס אחד והשני נתלה על פרפקט!! אושר ופרפקט משו את הניצולים לחוף. זה פורסם בעיתוני אשקלון. מיותר לציין שפרפקט הינו כלב דני ענק כחול מבית גידולה של כחלונה שלי. אין! אין על הדנים הכחולים!! ניל"י אום חמסיקה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר