שלום לכולם, יש לי שאלה בקשר לצ'או צ'או

נדלקתי על הסוג הזה של הכלבים.. והיתי רוצה לדעת האם ניתן להשיג איפה שהוא גור של צ'או צ'או? ו..עוד שאלה. האם יש כלב כזה שניקרא "גולדן"? אם כן אז אתם יכולים לצרף לי תמונה שלו בבקשה.? ו..שאלה אחרונה.. איזה כלבים הם הכי ידידותיים על בני אדם ועם תינוקות בפרט? יש לי תינוקת בת 3 בבית.. וגם חתול מסורס בן 6 וחצי.. האם היתם ממליצים לי להכניס כלב הביתה?ואם כן אז איזה?..ובכלל מה אתם חושבים על צ'או צ'או? או צ'יוואווה... לא יודעת איך קוראים לכלבלבים הפיציים האלה שנכנסים לתוך כוס יין..? אשמח לתשובות, לין

גולדן רטריבר

בטח שיש סוג כזה. הנה תמונה שמצאתי כאן בפורום ב"תמונות" http://wmh.walla.co.il/community/2004/3/14/9046725/jimi5.jpg

וואו איזה חמוד... והם ידידותיים לבית? כי יש לי דירה ואל בית קרקע..

ו..צ'או צ'או

הנה פרטים על הכלב- גזע ציוואואה http://www.petking.co.il/DogsIndex/Profile.asp?AID=428

לא לכלב הזה הכוונה...

הכוונה היא לכלבלבים הפיצפוניים האלה.. ממש בגודל של כף יד אני לא יודעת איך קוראים להם בדיוק.. ניראה לי צאו צאו

זה צאו צאו. יש בהמון צבעים והם באמת קטנים מאוד

איפה אפשר להשיג אותם בארץ?

שלום לכולם, יש לי שאלה בקשר לצ'או צ'או

נדלקתי על הסוג הזה של הכלבים.. והיתי רוצה לדעת האם ניתן להשיג איפה שהוא גור של צ'או צ'או? ו..עוד שאלה. האם יש כלב כזה שניקרא "גולדן"? אם כן אז אתם יכולים לצרף לי תמונה שלו בבקשה.? ו..שאלה אחרונה.. איזה כלבים הם הכי ידידותיים על בני אדם ועם תינוקות בפרט? יש לי תינוקת בת 3 בבית.. וגם חתול מסורס בן 6 וחצי.. האם היתם ממליצים לי להכניס כלב הביתה?ואם כן אז איזה?..ובכלל מה אתם חושבים על צ'או צ'או? או צ'יוואווה... לא יודעת איך קוראים לכלבלבים הפיציים האלה שנכנסים לתוך כוס יין..? אשמח לתשובות, לין

ההבדלים בין הצ'או צ'או לצ'יוואוואה....

הצ'או הינו כלב בגודל בינוני שייך למשפחת השפיץ, אינו חברותי במיוחד לבעלי חיים אחרים. בעל פרווה מדהימה בצבעים של כתום או שחור או וויטן. (נדמה לי שהוויטן-צבי בהיר אינו תיקני או אינו רצוי). הצ'יוואוואה הינו גזע השייך לקבוצת הזעירים, כנראה שאליו התכוונת, הוא מופיעה בשתי וורסיות, האחת צ'יוואוואה ארוך שיער והשני קצר שיער. לפרטים על הגזע, כנסי לאתר פטקינג ומשם בדף הראשון לפרופילי הגזעים, תמצאי אותו בקטגוריית כלבים זעירים או לוויה. www.petking.co.il בהצלחה ניל"י אום חמסיקה.

איפה אפשר להשיג אותם בארץ?

עוד צאו צאו- תראה תמונה

החוג הישראלי לכלבים זעירים יו"ר ורכזת גידול: יולנדה מגל 055/220169 מזכיר/גזבר החוג גיא ממן- 067/440431 רכז גידול פאג וציוואווה – משה רוזנשטיין 050-213548 רכז גידול בולדוג צרפתי - מאיה שטירבו רכז גידול יורקשייר טרייר, פקינז, שי-צו, לאסה אפסו, בוסטון טרייר, בישונים, סיני מצויץ, קבלייר קינג צ'ארלס ספניאל, פומרניין, גריפון, ושאר הגזעים הזעירים – יולנדה נגלר מגל – 055-220169 יועצת משפטית – עו"ד אביטל חן כתובת החוג: ת.ד 1130 פתח תקווה, מיקוד 49100

גליה, זה צ'יוואוואה! לא צ'או צ'או

נילי- אני יודעת אבל הצלחתי להתבלבל

שני תמונות של ציוואווה אחד עם שיער ארוך והשני שיער קצר בבקשה

20:22 12-04-2004|%%posterlink.958421%%

אחרי שהחלטנו שלין מחפשת צ'יוואווה....

אז ככה... יש את הצ'יוואוות עם פרווה ארוכה וגם עם פרווה קצרה. לפי אתר DOG-O-MANIA, מדובר בכלבים בעלי מרץ, ביטחון עצמי רב, בעל נאמנות רבה לבעליו מה שהופך אותו לכלב לוויה נהדר, בעלי רצון עז לשמור על הטריטוריה שלהם ויעשו הכל כדי להגן באומץ על הטריטוריה. הם טובים עם ילדים, עם כלבים אחרים ועם חיות אחרות. אני ממליצה לך בחום ליצור קשר עם המועדון הישראלי לכלבים זעירים, אשר מרכזים את פעילות כלבי הצ'יוואוה בין היתר, וכך תוכלי לקבל מידע מהימן נוסף על הגזע, על אופיו, על מידת התאמתו אליך ואל דרישותיך וכן פרטים עם המלטות אחרונות. בהצלחה, נתלי

לין לא מחפשת צ'יוואווה!!!!!!!!!!!!!!!!

לין מחפשת צ'או צ'או.. הכלבלבים הפיצפוניים האלה בגודל כף יד.. שנכנסים לכוס יין בכלות.. הם בצבע חום והם ממש ממש ממש ממש פיצפוניייייייים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אשמח לקבל פרטים על הכלב הזה....כולל איפה אפשר להשיג אותו.. כמה הוא עולה... האם הוא מסתדר עם ילדים וכאלה.. וגם תמונות שלו. בקשה בקשה הכוונה היא לצ'או צ'או לא צ'יוואווה! לין אגב נתלי מה הגזע של הכלב שלך זה שפירסמת תמונות שלו?.. ותיתני לי פרטים עליו גם כן אם אפשר כמו על הצ'או צ'או

נתלי בוקר טוב

אם הצ'יוואות נכנסים לכוס יין והם ממש ממש ממש פיצפוניים... איפה אני יכולה להשיג אותם? היתי באתר שהמלצת לי.. כבר כצמה פעמים..והכלב שהכי מתאים לי לבית הוא גולדן רטריבר כי הוא מסת\דר עם ילדים קטנים ואפילו עם חיות בית אחרות..הוא גם נורא אוהב מים.. מה דעתך?.. והצ'אוות מסוגלים לזה?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר