אוף .. בוטן קיבלה מכה ברגל....ועכשיו היא קצת צולעת...

קודם לא לדאוג כי כבר דיברתי עם הוטרינטר. אני סתם משתף כי אני לא אוהב שלא נוח לה. בקיצור היא שיחקה לידי וקפצה מאיזהו מקום לא ממש גבוה אבל, כנראה שהיא לא נחתה טוב כמו תמיד או שקיבלה מכה. והיא התחילה לבכות בקול. ניגשתי וניסיתי להרגיע אותה מה שלקח איזה דקה. זה ממש היה קורע לב לראות אותה ככה בוכה ועצובה, מכיוון שהיא תמיד כל כך שמחה. בכל מקרה אחרי כמה דקות היא חזרה לעצמה . דורכת על הרגל אבל קצת צולעת. הוטרינר אמר לי בטלפון ששבר זה לא ואמר לי לחכות עוד יום. בכל מקרה היום בבוקר כבר היה שיפור נוסף. :-) כל מה שכתבתי היה בעצם בכדי לומר שקשה מאד לראות את הכלבים סובלים או חסרי אונים, אפילו אם זה לדקה. שיהיה יום טוב לכולם אורן ובוטניים (בוטן)

הבלוטות מאחורה????????????

תרחיבי בבקשה... שמעתי על זה פעם, מה מי למה וכמה? אגב קרעת אותי עם סיפור השפן... מצחיקולה הכלבובה שלך! האמת אולי היא הרגישה קירבה משפחתית, ארנב.... שפן את יודעת... גוד נייט... רונה

בלוטות אנליות...

לפעמים רואים כלב הולך על הטוסיק ומלקק במרץ את הטוסיק, אנו לעיתים חושבים בטעות שאלו תולעים, אבל לפעמים אלו הבלוטות שמתמלאות במוגלה (דלקת) ויש לנקז את הבלוטות, לא רצוי לעסות זאת לבד!!! כי עלולים לגרום לנזק, המקום מאוד עדין, ישנ וט' שמטשטשים את הלכב לפני הפעולה הזו. כלב שסובל מדלקות בבולטות האנליותזה הופך אצלו לדלקת כרונית ואז יש לשלב ניקוז עם אנטיביוטיקה שרושם הוט'. ג'יני שלנו סבלה מזה והוט' שלנו המליץ על פעולה מונעת, היא קבלה במשך חודש אנטיביוטיקה ומאז כבר חצי שנה לא חזרה הדלקת. חג שמייח ניל"י אום חמסיקה.

אז איך בעצם יודעים אם צריך?

אם לננה אין ריח רע בכלל משום מקום לא מהפה ולא מהאוזניים ולא מהטוסיק והיא לא מלקקת שם במרץ, לפעמים רק מריחה כשיוצא לה בטעות פוק קטן...:0) וזה גם לעיתים רחוקות מאד. היא לא נוסעת על הטוסיק... אז איך יודעים אם בכל זאת צריך? אולי אני מפספסת משהו? הצחקתי את עצמי עם ההודעה הזאת :0)

הצלחת להצחיק גם אותי....

תשמחי שאין לה כלום!!! אם היא לא נוסעת על הטוסיק ואין ריח רע ואין ליקוק מסיבי היא בסדר!! אצלנו זה קרה רק פעם אחת עם ג'ינקל'ה שלנו... היא היתה כל כך מסכנה, דר' אסא המלאך שלנו ניקז לה ממש בעדינות , אבל איך שהיא צרחחחה... כל השכנים יצאו לראות מה קרה.... ממש עדינה קלמניטה. ניל"י אום חמסיקה.

יש כלבים מסוג מסויים או גזעים שונים

שזה יותר נפוץ אצלם? לא יודעת למשל כלבים עם פרווה עבה יותר, או באיזור פי הטבעת, פרווה ארוכה יותר או שזה לא קשור, וזה משהו שיכול לקרות לכל כלב בכל שלב?

לא יודעת, הכנסת לי רעיון לשאול את הוט' שלי..

דר אסא!!! בפעם הבאה שאהיה אצלו (מקווה שרק לביקור נימוסין) אשאל אותו על כך. בכל אופן ג'יני שלנו בעלת פרווה עדינה בצורת ראסטות (הילדוד'ס לא מרשים לי לספר אותה!) וסביב לפי הטבעת שיער מועט, דוקא אצל המלאמוטים ישנה פרווה מאוד עשירה סביב לפי הטבעת, לצ'אמפי אני מורטת כך שאין פרווה באיזור וכחלונה שבלת שיער קצר מאוד ככל הדנים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר