אטופי ודרכי טיפול?????

שלום לכולם, גאיה, הכלבה של ידידה שלי סובלת ככל הנראה ממחלה אלרגית הנקראת אטופי. לאחר התייעצות עם מיספר וטרינרים (חלקם מעולם לא שמעו על המחלה) לא ברור מה רכי הטיפול, כל וטרינר מציע סוג טיפול אחר וידידתי אובדת עצות. כרגע הכלבה מטופלת ע"י וטרינרית הומאופטית עצות בבקשה אוהד

היי אוהד, בדקתי לך קצת על הנושא ומצאתי...

כתבה מעניינת שכתב ד"ר איל נחמיאס- וטרינר מצרפת לך את הלינק http://www.klavim.co.il/omega.html הכתבה מדברת על שימוש בחומצות שומן רב בלתי רוויות Poly Unsaturated Fatty Acids כאמצעי לטיפול במצבים אלרגיים ובעיות עור. תקרא עד הסוף... אני אחפש לך בלילה עוד כתבות וחומר באנגלית, חייבת לרוץ עכשיו בהצלחה רונה

תודה רונה

היי רונה , תודה רבה על המאמץ, הדפסתי את המאמר והעברתי לידידה שלי ואני מקווה שזה יעזור את מקסימה שוב תודה רבה

אוהד, במה מתבטאת התופעה??

האם אתה יכול לתאר את התופעה? תודה, ניל"י עמרני.

אטופי ודרכי טיפול?????

שלום לכולם, גאיה, הכלבה של ידידה שלי סובלת ככל הנראה ממחלה אלרגית הנקראת אטופי. לאחר התייעצות עם מיספר וטרינרים (חלקם מעולם לא שמעו על המחלה) לא ברור מה רכי הטיפול, כל וטרינר מציע סוג טיפול אחר וידידתי אובדת עצות. כרגע הכלבה מטופלת ע"י וטרינרית הומאופטית עצות בבקשה אוהד

טיפול טבעי

שלום אוהד, כבעליהם של שני כלבים מקסימים ועוד 5 חתולים חמודים, יכול להציע לחברתך ולכל הרוצים לעזור לחיות המחמד אשר ברשותם. אני ממליץ על טיפול טבעי בלבד תנו לטבע לעשות את עבודתו. אני נותן לחיות המחמד שלי בשעת הצורך ג'ל אלוורה לשתיה. כן יש לי מוצר כזה המופק מצמח האלוורה ועושה נפלאות לבעלי החיים ולבעליהם. פותר להם בעיות אלרגיה, עיכול, הקאות, עוזר מאד בהחלמה מניתוחים. את הג'ל עצמו אני מורח על פצעים הנוצרים ממריבות כלבים או מסתם פגיעות. דבר נוסף חשוב לדעת ריח האלוורה על הכלב דוחה קרציות. זהו לא טיפול למניעה. אשמח לפרטים נוספים. בברכה רוני

אוהד, במה מתבטאת התופעה??

האם אתה יכול לתאר את התופעה? תודה, ניל"י עמרני.

היי נילי מה שלומך הייתי היום בכפר הס בתערוכה מקום מדהים נאמר לי כששמעו שאני שם ויש לי מלאמוט שאלו מה אני עושה פה יש תערוכה של מלאמוטים באיזור אחר זה נכון?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר