בעיה בקשר לכלב שני במשפחה

שלום לכולם השאלה שלי נוגעת לכלב שני במשפחה. לפני כשנה אימצתי כלב מצער בעלי חיים (היה כ 10 חודשים כשאימצתי אותו) היו לנו כ 3 חודשים קשים בהתחלה (הוא כלב שעבר התעללות קשה) אבל לאחר מכן הוא הפך להיות כלב מדהים עם אופי נח (למרות הגודל המאיים שלו). ביום שבת האחרון החלטנו לאמץ עוד גורה וכאן התחילו הבעיות. הגורה היא כבת שלושה חודשים ולקחנו אותה מ אס או אס חיות. הוא קיבל אותה בהתרגשות והם כן משחקים ביחד ונראה שהם נהנים ביחד (בלילה הם ישנים אחד ליד השני מתוך בחירה) למרות כל זאת נראה לי שהכלב נמצא בדיכאון - ונראה כאילו הוא "כועס" עלי ונראה שהוא חוזר לדפוסי התנהגות ישנים שהיו לו כשרק הבאתי אותו הביתה...אני צריכה להחליט אם להשאיר את הגורה או לא, למרות שהיא חמודה ויש לה אופי נהדר הוא עדיין הכלב הראשון שלי ואני אוהבת אותו ורוצה את טובתו. מה אתם מציעים?

אולי תני לנו פירוט לגבי הזמנים: כמה זמן חלף עד שהוא נעשה נוח, וכמה זמן מאז שהיא הגיעה?

אולי תני לנו פירוט לגבי הזמנים: כמה זמן חלף עד שהוא נעשה נוח, וכמה זמן מאז שהיא הגיעה?

בעצת הוטרינר - מצאנו לגורה בית אחר

כשלקחתי אותם לוטרינר (הוא היה צריך חיסון שנתי והיא חיסון ראשון) הוטרינר שמכיר את כל ההיסטוריה של הכלב אמר שזה רעיון גרוע להביא גורה כרגע מפני שהכלב רק התחיל להרגיש בטוח במקום שלו ושכרגע זה לא הזמן לשינויים. הוא נמצא אצלי בערך שנה ורק לאחרונה התחיל להסתדר ממש וחרדת הנטישה שלו נעלמה ואם הוא חוזר להיות תוקפני וחרדת הנטישה שלו חוזרת (הוא לא מסכים להתרחק ממני ולא מוכן לאכול אם אני לא הייתי לידו דבר שסוף סוף נפטרנו ממנו) צריך להרחיק בנייהם ומהר לטובת הכלב והלכבה. אז בעיניים בוכיות (מאוד) מסרתי את הכלבה לחברה של אמא שלי שכב יש לה 2 כלבים ויש לה מקום לעוד אחד ככה לפחות נוכל לבוא לבקר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר