ל - tmosh, קדחת קרציות

היי, אל דאגה. אם הכלב מטופל אז רבים הסיכויים שהוא ייצא מזה. ממצא מעניין אתה מעלה, קרציות בעונה כזאת ?!?!? בד"כ זו מחלה של קיץ, ככה לפחות אני חושבת. הכלבה שלי הייתה חולה מאוד מזה בקיץ האחרון והיום היא (טפו-טפו) במצב מצויין. אני האמת כבר דיי היסטרית ככה שיש לה קולר נגד קרציות גם בימים קרים במיוחד... תשים קולר נגד קרציות ת מ י ד. כדאי לקנות את הטוב ביותר (מעל 100 ש"ח) ולא להתפשר כי הדפוקים לא שווים כלום וחבל. אגב, חשוב לדעת שלא כל קרציה מעבירה את המחלה. אז תעדכן, אני סקרנית. אגב, האנטיביוטיקה שהם מקבלים טובה גם לטיפול באנתרקס... עדידי :-)

קדחת קרציות

יש טיפןת שמטפטפים על הצוואר זה יעיל יותר מהקולר.

הטיפות טובות בעיקר נגד פרעושים !!!

כן, אומנם רשום על האריזה שזה נגד פרעושים וקרציות, אבל בפועל הקולר הוא זה שעושה את העבודה והטיפות עושות את העבודה נגד הפרעושים. בכל אופן, מתי לדעתכם מתחילה עונת הפרעושים? יש כאן מי שמרסס גם בחורף? עדידי.

קדחת הקרציות - עדכון

לידיעת המתענינים חל שיפור במצב הכלבה. הווטרינר טוען שכנראה זה גלגול שני למחלה. את הגלגול הראשון היא עברה לבד ללא ידיעתנו. בקיץ היא טופלה נגד קרציות ב פרונט-ליין אך לעיתים אחרי טיולים בשדות היו נדבקים מספר טפילים. כנראה שפיספסתי כמה. השאלה כיצד ובאיזה חומר משתמשים לחטא את סביבת מלונתה?

חיטוי המלונה...

היי, אני מציעה לך לבקש מהוטרינר המלצה על מדביר בבתים וחצרות עם כלבים/חתולים. צריך להשתמש בחומר שלא יגרום להרעלה. זה יכול לעזור, אבל בכל אופן הכלבה עדיין יכולה להידבק מכלבים אחרים, מהשדות וכו'. פרונטליין טוב נגד פרעושים והיום יש כבר גם את הדוואין שהפרעושים עדיין לא פיתחו כלפיו עמידות. אני זוכרת שלפני שהכלבה שלי אובחנה כחולה בקדחת, אני שמתי לה יד על המצח ונבהלתי כמה שהיא הייתה חמה. חשבתי שאולי זה בגלל שהיא הייתה הרבה בשמש כי הפרווה שלה מתחממת בקלות. מסתבר שזה כמו אצל בני אדם ואם המצח חם אז בטוח יש חום. אני מאז גם מחזיקה מודד חום רק בשבילה (כמובן) ואם יש לה יותר מ 38.5 אז זה נחשב לחום (אל תתפוס אותי במילה). בכל אופן, הכלבה תהיה בסדר. תעשה לה עוד בדיקות דם לבדוק את מצב הכבד ואת המסיסות של הדם. יום טוב, עדידי :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר