התייעצות

התייעצות

היי כולם
הכלבה שלי מקסימה ומתוקה בת 7 חודשים אבל ממש ממש חצופה..
זאת אומרת, היא יודעת מה אסור לה ומה מותר לה ובכל זאת היא מנסה לעשות דברים אסורים וכשאומרים לה אסור היא נובחת וחושפת שיניים באגרסיביות.
היא לא נושכת, סתם חצופה.
יש לכם רעיון איך לחנך אותה?

גם לי שי בעיה דומה עם הכלבה הנפלאה שלי, אני אוהבת אותה מכל הלב אבל ממש מתקשה לחנך אותה לדברים מסויימים כמו לא להרים אוכל מהרצפה, לא לקפוץ עלי כשאני אוכלת וכו'. יש למישהו הפנייה לסרטונים או מאמרים שמסבירים כיצד ניתן לחנך לדברים האלו?

היי אפיק ודנה,

ממליץ לכם להתייעץ עם מאלף, שכן יש לדון בכל מקרה לגופו. באופן כללי, יש לעבוד עם הכלב על הפקודה לא באופן מסודר (סתם להגיד לא הופך מהר לחסר משמעות עבור הכלב). חשיפת שיניים היא לא דבר שיש לקחת בקלות, ה"סתם חצופה" הזה יכול להפוך בהמשך לנשיכות.

אתם מוזמנים להתקשר לייעוץ טלפוני חינם

ארז אלטויל

050-4519226

www.waggypet.co.il

www.facebook.com/waggypet

כלב הוא כמו ילד קטן לרוב הם עושים דברים בשביל תשומת לב יכול להיות שחוסר יחס יפתור את הבעיה

זאת אומרת לא להתיחס בשלילה לדבר הנעשה

המניע היא גירוי אחר למשוך את הכלב לבצע פעולה אחרת

יש לי כלבת טרייר מעורבת בת 4.5 בערך...

בגיל שנה לקחתי אותה מצער בעלי חיים

בהתחלה היתה סתם שובבה...אבל מאד אהבה כבים אחרים

היום היא נובחת כל מי שנכנס הביתה או שפוגשת בחדר מדרגות-תוקפת גם כלבים אחרים ו...מגרדת קירות....

סיידנו מחדש ושוב...כאילו כלום

כל הקירות מגורדים

מה עושים....אנחנו על סף יאוש.....

כדי לחנך כלב  צריך להעמיד אותו על טעויותיו בעקביות ונחישות  , כאשר הוא עושה משהו שגוי הוא תמיד צריך להענש  תמיד את אותו העונש אסור לוותר לו ולהתפשר  איתו

כדי ללמד אותו דברים ניתן להשתמש במתנות  שהוא מקבל על ביצוע פקודה  בתורה נכונה ומדוייקת  - המתנה הכי טובה למרבית הכלבים היא משחק  ( מקל שזורקים לו  כדור שבועטים  וכו )

בכללית יש שדברים שאסור שיקרו עם הכלב  אסור לו אף פעם לחשוב  או להעריך שהוא שותף מלא בהלקה כיוון שמבחינתו עם הוא החדש והוא שותף כמו כולם  זאת אומרת שהוא במעמד גבוהה יותר  ולכן עם כלב תמיד צריך להזכיר לו שהוא כלב ושהוא חייב להיות כפוף לבעלים  זה חייב להיות מחושי וברור  אסור לכלב לעלות למיטה שבה אדם ישן  אסור לכלב לשבת איתך ביחד על הספה  אסור לתת לו לעמוד מעלייך  שמור על יחסים נורמאליים עם הכלב  וחייו וגם חייך יהיו טובים יותר

לטיפול בהתנגות ממש בעייתיתי מיידית אני משתמש בעיתן מגולגל בצורת קונוס איתו אני מרביץ חזק ברצפה (בשום פנים ואופן לא בכלב ) ליד רגליו של הכלב הדבר גורם להם להכנע ולהצטער באופן מיידי , שיטה נוספת הינה פחית מלאה בשקלים  שאני מרעיד מעל ראשו של הכלב

שיטות עםה גורמות לכלב להיות ממושמע ונוח מאוד !!!!!

תזכרו אתם הבעלים והוא הכלב אתם חייבים לחנך אותו 

האם אתה מאלף כלבים?

אני מאוד פוחדת מכלבים.....

אני מאוד פוחדת מכלבים.....

צריך לאבחן כל כלב על מנת לדעת בדיוק למה הוא מגיב ככה ומה הגורם לתגובה בגדול אני תמיד אעדיף ללמד כלב מה כן לעשות בשלב הלמידה אתה יכול לקחת חטיף או אפילו חתיכות נקניקיה ולכוון את הכלב למה שאתה רוצה שהוא כן יעשה באותו רגע כשאתה מגיע למצב שהוא עושה את אותה ההתנהגות מספר פעמים אתה מצמיד לפעולה מילה(פקודה)ואז עובר רק לאמירת פקודה ותדירות ביצוע של הכלב בהמשך אתה נותן חטיף מדי פעם(כל 3 כל 4 לא משהו קבוע כי גם הכלב יודע מתי הוא אמור לקבל אז צריך לבלבל אותו)וככה אתה מתחזק את הפקודה.

היי כולם
הכלבה שלי מקסימה ומתוקה בת 7 חודשים אבל ממש ממש חצופה..
זאת אומרת, היא יודעת מה אסור לה ומה מותר לה ובכל זאת היא מנסה לעשות דברים אסורים וכשאומרים לה אסור היא נובחת וחושפת שיניים באגרסיביות.
היא לא נושכת, סתם חצופה.
יש לכם רעיון איך לחנך אותה?

תיתני לה מכה קטנה כדי להראות לה שאסור לה לעשות את זה נגיד הכלב שלי כשהיינו משאירים אותו לבד בבית הוא הורס דברים ואז נתתי לא מכה ומאז הוא לא הורס

חברים בלי מכות!בלי ענישה מילולית או פיזית ובלי להיכנס לתיסכול הכלב שלכם לא מקשיב?זה בגלל שהוא לא יודע מה מצופה ממנו...אתם רוצים לשנות את זה?צריך ללמד אותו שפה משותפת ודרך השפה הזאת להראות לו מה כן לעשות....מוזמנים לפנות אלי בפייסבוק:yehonatan meushar אני מאלף ומטפל התנהגותי ואשמח לעזור!

לתת מכה לכלב לא עוזר. הוא נפגע ולא מבין למה. יש לעודד את הכלב למעשים נכונים ולצ'פרו על ידי ממתק או משהו אחר שהוא אוהב לנשנש. כדי למנוע ממנו לעשות דברים, אין להכות!!! הוא לא לומד שזה לא בסדר ומפסיק, אלא מפסיק מפני שהוא חושש לחייו ומפחד מהמכה שתגיע. כמו שלא מרימים יד על ילד לא מרימים יד על כלב!!! רוצים כלב ממושמע? פנו למאלף או תתחילו לעבוד קשה. ברגע שהכלב עושה משהו לא טוב יש לגעור בו (לא לצעוק כי האנרגיה תוציא ממנו את ההיפך) באופן אסרטיבי וכמה פעמים. להגיד "פוי" או "אסור" בלי לומר את שמו של הכלב שכן אח"כ יקשר את שמו לפעולה שלילית. יש לעמוד חוצץ בין הכלב לבין המקום או החפץ אותו הוא מנסה להרוס ולמנוע בעדו מבלי להכותו. מקסימום להזיזו ולהושיבו ולעמוד על כך שלא יזוז ממקומו. ברגע שעשה את הנדרש ממנו לתת לו צ'ופר וכך ילמד. המון עבודה, המון סבלנות. אין ברירה. אני לא מאלפת אך מתנדבת כשנתיים וחצי עם כלבים ורכשתי ניסיון רב מהם ומחברותיי וחבריי המאלפים. בהצלחה.

האם יש פה מישהו שמוכן לבוא ולךנסות לאלף את כלבתי בנושא נביחות....ותקיפות ?

אני כמובן מוכנה לשלם אבל מחירים סבירים

היא מקסימה וחבל שאנחנו כועסים עליה כל הזמן בגלל הנביחות

ועוד: למה היא מגרדת קירות???????

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר