בעיית התנהגות לגור

שלום רב,

יש לנו גור בן חודשיים וחצי, גזע קטן, לא מפסיק לנשוך, יש לו צעצועים ואנחנו מנסים לנתב אותו אליהם אך מרגע שאנחנו או אחד הילדים קם, הוא נצמד לו לטרנינג או לגרביים ולא מרפה, גם אם ממשיכים ללכת, מעבר לכך כל פעם שמלטפים אותו הוא מנסה לתפוס את היד, אצבעות וכו'.
ממש לא נעים לנו ככה, זה כבר 3 שבועות, ואז מתחילים לצעוק עליו שיפסיק וזה לא קורה, אנחנו לא רוצים לצעוק וזו לא דרכנו אך הגיעו מים עד נפש, אין לנו אפשרות לנתב אותו כל היום לצעצועים מה עוד שהידיים והגרבים מעניינים אותו יותר.
יש לנו כלוב (גדר) דיי גדול ואני שוקל לשים אותו שם אחרי כל התנהגות כזו לפרק זמן של עשר דק' לערך, האם זה מומלץ ויכול לעזור או שמא יש דרך אחרת טובה יותר ?
דבר נוסף, קנינו לו פדים לעשיית צרכים, הוא ממש לא עושה עליהם, במקום זה הוא לוקח את זה וקורע. ניסינו להרטיב מעט את הפדים עם שתן שידע לעשות שם ואחרי כל פעם שהוא עושה במקום אחר אנחנו מרימים אותו ואומרים לו לא !! ולוקחים אותו לפד, כאמור הוא לא ממש מתייחס לזה.
מה עוד ניתן לעשות ? אנחנו לא רוצים להוציא אותו היות והוא לא מחוסן עדיין.
סליחה על האורך אבל זה חשוב לנו ורוצים לעשות את הדברים כמו שצריך, אשמח לעזרתכם.

גם אני בעבר התמודדתי עם בעיה דומה, הדרך היא לעמוד ולהתעלם ממנו עד שהוא מרפה.

כך להמשיך פעם אחר פעם - למרות שכואב די מהר הוא ילמד וירפה.

בנוסף ממליצה לכם לרכוש קונג ולמלא אותו בדברים טעימים - כשאתם מתעייפים - לתת לו את הקונג - הוא יתעסק עם הקונג למשך זמן מה...

התקופה הקשה הזאת קצרה ולאחריה התמורה מלאה !!!

אם אתם גרים באיזור חיפה מומלץ להעזר במאלף - אני במצב של כמעט יאוש נעזרתי בגל כתב, מומחה בהתנהגות כלבים - ההשקעה מומלצת היות ומדובר בהשקעה לטווח ארוך.

בהצלחה !

תודה רבה.

כן, כבר קנינו לו קונג :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר