וואף וואף התינוקת אכלה לי את החטיף!

הסרטון הזה מיועד לכל מי שמפחד לגדל תינוקות עם כלבים באותו בית: 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3lJ06QROBXs

אדיר!  גם אצלנו זה ככה עם הכלבים והילדודס...  ואחד מהכלבים אפילו נותן לחתול לאכול לו מהקערה! 

נעה שפלר
בית הספר לאילוף במרקר טריינינג

"לומדים לאלף בחוכמה"

הכשרת מאלפים וקורסי המשך למאלפים, טיפול התנהגותי ואילוף כלבים בדרך ה"מרקר טריינינג"
בשיטות מתקדמות ויעילות

www.markertraining.co.il

חחחחחח..... אהבתיייי כשאני הייתי קטנה היה לנו כלב גדול ואמא שלי פחדה עז היא הביאה אותו למישהיא ועכשיו יש לנו פינצ'ר וחתול חמוד :)

מי מפחד? אני אוהבת בעלי-חיים, אבל זה פשוט מ-ג-ע-י-ל! התינוק לוקח את האוכל המרוייר של הכלב ומכניס לפה!

זה דוחה אפילו יותר מהאנשים שנותנים לכלב שלהם ללקק להם את הפנים (ומי יודע מה עוד...).

איזה דבר מדהים !!!!!!!

יוווו חובה להביא כלב כשיש ילדים פשוט חובה זה מגדל אותם ילדים אחרים לגמרי

מדהים איך הוא יושב ולא עושה לה כלום ?!

ל- adia ,  למה את חושבת שאצל כלב זה יותר מגעיל מבני אדם ?כל מה תינוק נוגע או לוקח לפיו  מהרצפה וכד' - את לא   מתארת לעצמך כמה חיידקים יש שם, מספיק שאדם עם שפעת או כל מחלה מדבקת אחרת יגע בחפץ, ואז התינוק שלנגע באותו חפץ - נדבק בחיידק, לכן לא כל מה שאת לא רואה זה לא קיים, דווקא לכלבים אין את החוליים שבני אדם רגילים נדבקים בם יום יום, כמובן שיש להם חוליים אחרים, אבל באופן כללי הם לא מדביקים במחלות, במיוחד עם הכלב הוא מחוסן, נקי מכרציות, ומסתובב רק עם הבעלים שלו, מכלב כזה אין מה לחשוש - היה לי 15 שנים כלב כזה נקי ומחוסן, כשהילדים היו קטנים הם גדלו איתו וזה תרם להם הרבה לדעתי, ושום מחלה הוא לא העביר לנו... כך שהחששות שלך סתם באות מחוסר ידע.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר