הכלב לא יוצא בגלל הגשם

שלום,

הכלב שלי מתנגד לצאת בעל פעם שיורד גשם. הוא לא מוכן לצאת בשום אופן וזה מגיע למצב שהוא לא עושה צרכים במשך יותר מ12 שעות. האם זה מזיק לו? ומה אפשר לעשות כדי לגרום לו לצאת אפילו רק לגינה לעשות צרכים?

כמעט כל הכלבים ככה. גם שלי! יעבור הגשם, יעברו החששות. הגשם גם שוטף את הריחות המוכרים ברחוב ולכן הם לפתע מאבדים את תחושת המוכר...לא נורא. שיעשה בבית

הבעיה שגם בבית הוא לא עושה, הוא מתאפק המון שעו

ואני מפחדת שזה פוגע בו

גם הכלבה שלי כזו, והפתרון שלי הוא בלית ברירה להוריד אותה לחצר האחורית של הבניין בו אני גרה כדי שלפחות תעשה פיפי פעם אחת. 

יש פה מומחה או וטרינר שיודע לתת פתרון או שזה נפתח רק כדי שאנשים יוכלו לתת השערות וטיפים?

12 שעות להתאפק זה לא בריא.. לא לנו ולא להם. מצד שני, אם זה קורה לעיתים רחוקות מאוד, נדיר שזה יזיק לכלב.
אני יכולה להמליץ לקנות לכלב מעיל או סוודר, לקחת איזה צ'ופר לטיול (נקניקיה) ולשים לב שלרוב זה לא הפחד מהגשם, אלא מרעמים.
לכן אפשר לחכות עד שהרעש ייפסק ואולי הכלב יירגע...

NFGUMNM GGFYTGNBJ GNGU

NFGUMNM GGFYTGNBJ GNGU

שבת שלום  לכולם, גם עם הכלב שלי היתה בעיה יוצא לא כיף בימים מהגשומים השבוע הורדתי אותו בחצר מתחת לבית גם יבש וגם מקורה , עשה גם פיפי  וגם קאקי לא היתה לו ברירה יש ריר אותו בלי ריח, רותי פתח תקוה

שבת שלום  לכולם, גם עם הכלב שלי היתה בעיה יוצא לא כיף בימים מהגשומים השבוע הורדתי אותו בחצר מתחת לבית גם יבש וגם מקורה , עשה גם פיפי  וגם קאקי לא היתה לו ברירה יש ריר אותו בלי ריח, רותי פתח תקוה

לtimy6699 אתה צודק! וטרינר אולי יכול לסדר לנו את הבעיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שבת שלום!

ל TOMY6699  אתה צודקקקקקקקקקקקקקקקק

כלבה שלי כבר בת 6-7 חודשים... ועדיין עושה  את הצרכים שלה בבית.. לא מחזיקה מעמד עד הבוקר.. כל הבוקר אני מתחילה בלנקות אחריה.. למרות שאני קמה ב6-6 וחצי.. אין לי כוח כבר.. מי יכול לעזור לי??? מה עושים?? כל הבית מסריח.. ואני יוצאת איתה אפילו ב עשר בלילה בפעם אחרונה.. מה לעשות???!!!!!!!!!!!

לא צריך וטרינר ל"בעיה " כזו .... מחכים שיפסק הגשם ויוצאים מה הבעיה ? והוטירינר בטח יצא עם הכלב לפיפי :)

"לכל בעיה יש פתרון, שאם לא כן - לא הייתה בעיה"
אלברט אינשטיין

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ronit fridman
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר