כלבים ללא חגורה או מחסום

חברים יקרים

שמי יונית ואני רוצה לשתף אתכם בסיפור קצת לא שיגרתי.

מצורף קובץ עם הסיפור המלא על הוריי וכלבינו היקר אשר לא איתנו יותר עקב סיבות מצערות מאוד.

מטרתי בשיתוף הסיפור שלי היא כדי שכולם יבינו כמה חשוב להוציא כלב עם רצעה. כל כלב בכל גודל!

תודה על זמנכם

יונית

שיתוף מקרה של ג'וניור 3-11-2012.docx
הערה לקובץ
(12.76 KiB) עדיין לא הורד

קראתי את הסיפור ונשארתי עם פה פעור. אני מציעה לך לפתוח עצומה באתר "עצומה", לפרסם ככל שאפשר את הסיפור. את צודקת.

אבל, אל תשכחי שרצועה יכולה להיקרע, וגם אם יש מחסום, הוא עדיין יכול להשתמש בציפורניו. פעם הבאה כדאי שמישהו עם יותר יכולות לברוח ולהציל את הכלב ילך.

אני לא מטומטמת, אז צאו לי מהחתימה חחח ^^

יום טוב! emo_02.png

כל הכבוד שככה את מידעת את אוהבי הכלבים

http://www.dogs-cats.co.il/

אם תקימי עצומה, אני אעזור.

אני לא מטומטמת, אז צאו לי מהחתימה חחח ^^

יום טוב! emo_02.png

צר לי על הכלבלב אבל את טועה בגדול עליך לפרסם את סוג הכלב ואת שם הבעלים אין חיסיון ולהגיש נגדם תלונה במשטרה !!

לגבי בעלת הכלב הגדול לצערי היא התנהגה כבהמה מזאת אומרת לעמוד מרחוק עם הרצועה ולא להגיעה בריצה לעזור???

ועוד לדרוש לא לעשות כלום לכלבה ??? נו באמת אני מתחיל להבין באיזה סוג כלב מדובר ומי הבעלים שלו כי רק כמוהם מסוגלים לנהוג כך

אצלי הכלבה מגזע אמסטף שקיבלה חינוך מעולה ולעולם לא תקפה כלבים ולא אנשים למרות זאת היא יוצאת מפתח הדירה עם מחסום וריתמה !! וכך כולם נהנים ישנם ילדים המלטפים אותה אבל למרות הכל....

בזמנו העלתי את הבעיה של כלבים המסוכנים בפני הממונה במשרד החקלאות ואפילו לא התיחסו להצעה שלי שהיא יכולה להציל חיים של תינוקות ובעלי חיים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר