נשיקה כלבית

מיליון  יפנים לא יצליחו   שהפסיק   להתנשק עם כלב  לפחות הוא לא מזייף

לא מבין למה שונאי חיות למיניהם ניכנסו לכאן, גם ככה שום חייה שבעולם לא תתנשק איתם.

כל מי שמגדל חיית מחמד (ואוהב אותך באמת ולא בקטע דג לתצוגה באקווריום) מבין שאין על להתנשק עם הכלב/חתול שלך

ולעניין הצואה - אם אתה באמת מגדל כלב באהבה אתה אמור גם לדאוג שהוא לא יאכל שום דבר ברחוב גם אם מדובר בסטייק,

ושוב - חבל שקישקשו כאן כל מיני שונאי חיות !!

אין לכם מה לעשות? תחבקו את הילדים שלכם ותלקקו אותם עם המון אהבה ורוך,

רק המחשבה שהפה של הכלב היה במקום הכי מצחין. זה מתאים לחיות.

מנסיון שלי כשהכלבה שלי מלקקת אותי והלשון שלה נכנסת לי לפה זה באמת עושה לי פצעים בפה.

זה קשור לרגישות אישית שלי. ייתכן ויש אנשים שזה ממש לא מזיק להם.

אז אני נמנעת רק מהליקוק בפה וכל השאר מותר. ואני כן מנשקת אותה כל היום וכל הלילה בייחוד בלחיים.

בחיים אני לא אפסיק לנשק אותה אין מצב!!!

ליקוק מסוכן: חוקרים יפנים מצאו שליקוק על הפה מהכלב/ה האהובים עליכם עלול לגרום לכם מחלת חניכיים. החוקרים גילו כי פיהם של הכלבים מלא בחיידקים, שעוברים דרך הפה מהחיה לאדם, במיוחד כשהמגע עם החיה הוא כה קרוב ויומיומי.

גם לדעת וטרינרים, כדאי להימנע מנשיקות עם הכלב/ה שלכם בגלל הסכנה של הידבקות, במיוחד אחרי שהכלב/ה ניקו את עצמם.

האם אתם נוהגים להתנשק עם כלביכם?

האם תהיו מוכנים לוותר על התענוג הזה?

בפורום כלבים אנחנו מוחים נגד העצה הרפואית ומבטיחים להמשיך להתנשק עם כל הכלבים.emo_50.png

ראשית אני מאוד אוהב כלבים ובעלי חיים בכלל אך עם כל החיבה לכלבים לא אתן לכלב לתחוב את לשונו לפי

זה מגעיל עוד לפני שזה מסוכן, היכן גבול האהבה לכלב אולי במיטה אני מקווה שאתם עושים את זה עם קונדום!

או רק אורלי שזה בסדר מבחינך לא?  אני מציע שתראה פסיכיאטר לפני שתענה לי.

אני קורא את התגובות כאן בפורום ונראה לי שכאן התקבצו כל חולי הנפש למשל אחת מוצאת הכשר בתחיבת לשון של כלב

לפיה כי גם פירות וירקות מרוססים ברעלים אז גם לשון של כלב בפה זה בסדר( לא כולם נולדים שפויים) מישהי אחרת מוכנה לוותר על הליקוק כי זה עושה לה פצעים בפה (לא יפה את מאכזבת את הכלב) והאחרון שממש אוהב כלבים וחתולים, כל כך אוהב שהוא זקוק לטיפול נפשי כי הכלב לא יכול להתלונן על הטרדה מינית.

גם לנשק בן זוג בפה זה מגעיל

עוד טמטום של אנשים שאומרים שאסור שכלב ילקק אותנו.... נו טוב 

תגידו, יש לכלבים שלכם כבר תגי שם למקרה שהם ילכו לאיבוד?

אתם יודעים גם אם יש לו צ'יפ לא לכל אחד יש את הזמן ואת הרצון ללכת לווטרינר הקרוב בכדי לנסות לפענח למי שייך הכלב...

אז אם אתם יכולים להקל על האנשים הטובים שמוצאים את הכלב שלכם שיהיה עליו תג שם עם מס' הטלפון שלכם, למה לא לעשות זאת??

יש באתר מגוון צבעים והחריטה יוצאת איכותית ביותר.  

בורה בורה- מתנה בנימה אישית

מתנות לגבר ולאישה, מתנות למשתחררים, מתנות לעובדים ועוד... 

http://www.borabora.co.il/

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק: http://www.facebook.com/BoraBora.co.il

לבלוג שלנו: http://awit-borabora.blogspot.co.il/

נשתמע.... :)

הכלבים רק מרפאים אותנו בנשיקתם!!!

לכל אחד יש דעה משלו, הווטרינרים ממליצים ולכל אחד יש ראש על הכתפיים והוא רשי לבחור מה הוא עושה עם זה, למה להגיע למצב של קללות ושמות גני על אנשים שדעתם שונה...  בגלל חוסר כבוד וכפייה שרוב האנשים מרגישים כלפי כולם וכל דבר בגלל זה בגלל אנשים כאלה העולם נראה כפי שהוא... עצוב.     emo_95.png

תמצאו בן\בת זוג....   למרות שאני אוהב מאוד כלבים

תאמין לי מי שאוהב מת עליו כלבים ואז נשק בפה למשל אני מאוד אוהב כלבה שלי ואני תמיד נשק לכלבה שלי זה לא מעגיל בכלל!

זה פאקינג מגעיל...מצטערת לומר, אנשים שמתלקקים עם הכלב שלהם זה מראה על מודעות הגיינית בריצפה.

בדיוק פסלתי גבר עכשיו מהסיבה הזאת, אני לא אתנשק איתו כשאני יודעת שהריר של הכלב מרוח לו על הפנים!!!

להכיר מליון בחורות יפות ובחורים מדהימים תוך חמש דקות !! הרשמה בחינם !!
>>>לכניסה ללחוץ כאן

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר