נשיקה כלבית

נשיקה כלבית

ליקוק מסוכן: חוקרים יפנים מצאו שליקוק על הפה מהכלב/ה האהובים עליכם עלול לגרום לכם מחלת חניכיים. החוקרים גילו כי פיהם של הכלבים מלא בחיידקים, שעוברים דרך הפה מהחיה לאדם, במיוחד כשהמגע עם החיה הוא כה קרוב ויומיומי.

גם לדעת וטרינרים, כדאי להימנע מנשיקות עם הכלב/ה שלכם בגלל הסכנה של הידבקות, במיוחד אחרי שהכלב/ה ניקו את עצמם.

האם אתם נוהגים להתנשק עם כלביכם?

האם תהיו מוכנים לוותר על התענוג הזה?

בפורום כלבים אנחנו מוחים נגד העצה הרפואית ומבטיחים להמשיך להתנשק עם כל הכלבים.emo_50.png

1040629-18.jpg

אני דווקא קראתי שיש לזה יכולת ריפויי שמעתי על מקרים שאנשים נפצעו ובעקבות הליקוק  הפצע לא  נהייה מוגלע

והוכיחו זאת

נכון,ואני לא יפסיק לנשק את החמודים שלי חח אפילו שיש לזה סכנה 

ליקוק בפנים של הכלב אולי נשמע נעים ונחמד אבל כיון שהכלב לא מצחצח שיניים זה מסוכן לעומת זאת החתול שלי בן 5 חודשים נוהג לתפוס את היד שלי בשתי הרגליים הקידמיות ולקק את כל גב היד  ברור שני רוחצת אחרי כן את הידיים אבל בעבר היה לי כלב זאב ענקי כשהוא היה מרוצה הוא ניסה ללקק לי את הפנים אבל לא נתתי לו בתמורה נתתי לו דגדוג אחרי האוזניים

מאז ומעולם אני חייה עם כלבים מנשקת , מחבקת  אוהבת  את הכלבים שלי וכל חייה שסביבי או עוברת בדרכי  מה לעשות אין לי שליטה בזה .   מעולם לא קרה לי דבר  , אז מה השתנה ?  

כשהייתי ילדה צעירה נתנו לכלבים שלנו ולחתולים לאכול הכל כי למי היה כסף לאוכל היבש.  את השאריות מהצלחת או מהסיר  הכלבים והחתולים שלי קיבלו , ואני מצטערת לומר אך הם ניראו הרבה יותר טוב  מאשר היום .אפילו שהיום אני נותנת להם את לאכול את האוכל היבש והטוב ביותר  שיש .

אז מה קרה גם כאן ? האם יש שיתוף פעולה בין יצרני  האוכל  לכלבים/חתולים  ובין הווטרינרים ? 

בכל פעם יש איזה מחקר חדש  שבא להפחיד אותנו  ,  די כבר תנו לחיות ולאהוב את מי שאוהב אותנו ללא תנאים או גבולות

ואלו הם רק הכלבים /חתולים שלנו.

יש לנו כלב שיצו והבת שלי נוהגת לנשק אותו והוא מלקק לה את הפנים, לאחרונה יצאו לה יבלות על הפנים

שאני גם חושבת שזה מהכלב, הרופא עור אמר שזה וירוס מדבק , יכול להיות שיש קשר????????

כל חומרי ההדברה ששמים לנו בפירות והירקות..כל האנטיביוטיקה ווהורמונים בבשר..כל הג'יפה שיש במי שתייה..

והם מדברים על זה שליקוק של כלב מסוכן?...;)

קמעות של "שר הטבעות" ומבחר ייחודי של אקססוריז גותים.

ברוק הכלבים יש אכן חומר מחטא, לכן הם מלקקים את הפצעים שלהם ושל בני אדם גם כן.

בכל מקרה, מעדיפה להמנע מליקוקים בפה, למרות שהכלבה שלי לא לקקנית גדולה.

כלבים אוכלים גם צואה של כלבים אחרים וגם מלקקים לעצמם את ההפרשות מאברי המין

אז אני חושב שדי בזה כדי לסתום את הפה לכל אלו שהמוח שלהם כבר סתום

כלבים אוכלים גם צואה של כלבים אחרים וגם מלקקים לעצמם את ההפרשות מאברי המין

אז אני חושב שדי בזה כדי לסתום את הפה לכל אלו שהמוח שלהם כבר סתום

כלבים אוכלים צואה של כלבים אחרים?????אולי הכלב שלך!!!!!כלב שאוכל צואת כלבים לא מקבל את המזון הנכון

מבעליו.לידיעך אעאע!ואני בטוח שאין ולא היה לך כלב מעולם ואתה בטח גם לא אוהב אותם.ואתה יודע מה אומרים על אחד כמוך?

אני מנשק את הכלבים שלי כל הזמן.ואין שום בעיה עם זה.

מה אתם מקשקשיםםםםםםםםםםם מי שמחלקק כלב זה מגעיל....אותי לפחות

נכון ברמוווווווווווווווותתתתת

איכס... מה זה לתת לכלב ללקק אותכם בפה, תמצאו מישני/מישהו !!

תמצאו בן\בת זוג....   למרות שאני אוהב מאוד כלבים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר