הכלב שריגש את העולם

זוכרים את הסיפור המרגש של שפ ובעליו ג'ון אונגר? לפני כמה ימים פרסמנו כאן את הסרטון של שפ הרועה בן ה-19, הסובל מדלקת פרקים ונרגע אך ורק בזרועות בעליו במי האגם. הסרטון גרף כ-3 מיליון צפיות ומעל מאה אלף שיתופים.

אדם יקר אחד, אף, מימן את טיפולי הלייזר היקרים, המרגיעים את כאבי הפרקים של שפ. שפ קיבל, בנוסף, במתנה מיטה תרפיוטית מיוחדת לכאבי הפרקים.

לדברי ג'ון, שפ מרגיש יותר טוב, מכשכש בזנבו, הולך קצת יותר בקלות ומצליח אפילו להתכופף לקערת המזון שלו. 

כולנו מאחלים לשפ לבלות את הזמן שנותר לו בנוחות המרבית ובאושר לצד בעליו המסור emo_43.png

איזה יופי!!! סוף סוף ידיעה אופטימית ושמחה.

נפלא, זוהי אהבה אמיתית לבעלי חיים.

פשוט עשה לי צמרמורת!! איזה אנשים טובים יש בעולם!

אני מתרגש עד דמעות, יש לי שבעה כלבים, מי שלא יודע מה זו אהבת כלב , לא ידע לעולם מה זו אהבה.

אוהבים אותך שפ...........

ממש מרגש כל הכבוד

ממש מרגש כל הכבוד

חברו הטוב של האדם מקבל אהבה חזרה - כך צריך .  שפון

Друг поддерживает друга!!!!!!! Здоровья вам

שלום .ידוע שבעל חיים מסוג כלב וכך ניקרא שמו מכוון שהוא כ.....לב לאדם .ואספר לכם לפני המון שנים גם למשפחתי היה כלב מסוג פינצ"ר מעורב ואבא ע"ה היה בבית לבד מאחר וכל המשפחה יצאה לאירוע מישפחתי אחותי הקטנה שהיא היום כבר גדולה חזרה הביתה בגלל דאגה לאבא .כשהלכה לישון הכלב פשוט החל לנבוח ללא הפסק אךאחותי לא ייחסה לקח חשיבות כל כל פנים לאחר מ"ס פעמים שהכלב לא הניח לה קמה אחותי ממיטתה והבחינה שאבא לקה בהתקף לב לא סתם הכלב הזה שהה בביתנו שבע שנים נוספות וכך גם צריך לנהוג שבוע טוב 

שלום .ידוע שבעל חיים מסוג כלב וכך ניקרא שמו מכוון שהוא כ.....לב לאדם .ואספר לכם לפני המון שנים גם למשפחתי היה כלב מסוג פינצ"ר מעורב ואבא ע"ה היה בבית לבד מאחר וכל המשפחה יצאה לאירוע מישפחתי אחותי הקטנה שהיא היום כבר גדולה חזרה הביתה בגלל דאגה לאבא .כשהלכה לישון הכלב פשוט החל לנבוח ללא הפסק אךאחותי לא ייחסה לקח חשיבות כל כל פנים לאחר מ"ס פעמים שהכלב לא הניח לה קמה אחותי ממיטתה והבחינה שאבא לקה בהתקף לב לא סתם הכלב הזה שהה בביתנו שבע שנים נוספות וכך גם צריך לנהוג שבוע טוב 

פשוט מדהים, לשמוע על חברות כזאת ואהבה כזאת יש רק עם בעליי חיים קשר מעבר להכל, קשר שינמח הכל, ואנשים מדהימים שככה עוזרים!

פשוט מדהים, לשמוע על חברות כזאת ואהבה כזאת יש רק עם בעליי חיים קשר מעבר להכל, קשר שינמח הכל, ואנשים מדהימים שככה עוזרים!

אהבה אמיתית.....מי שמגדל ואוהב אותם באמת יכול להבין לליבך....!!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר