היו שלום ותודה על הכל - הודעה ממני

נתלי יקירה, שתהייה לך ולמשפחתך שנה נפלאה...

מצד אחד שמחתי לקרוא על הצטרפותם של שני גורי אדם למשפחתך, מצד שני אני כואבת כשאר הגולשים המסורים של הפורום את פרישתך מניהול הפורום המיוחד הזה, שברובו הוא את ולא אחר... מאחלת לך חיים מאושרים ומספקים בחיים ה"אזרחיים" אין כמוך!!! אוהבת ניל"י...

שנה טובה ולהתראות.

12:53 25-09-2011|%%posterlink.958421%%

היו שלום ותודה על הכל - הודעה ממני

חברים יקרים, לפורום כלבים בוואלה! הגעתי ממש במקרה. חיפשתי מענה לבעיה את כלבתי, אז היתה גורה. מצאתי כאן פורום נחמד, עם כמה גולשים קבועים וכמה זמינים, ולאט לאט מצאתי את עצמי עוזרת ונותנת להם מענה לשאלותיהם. תוך זמן קצר הפורום עבר לידי, ובמהלך התקופה ניסיתי להמשיך ולעזור לבעלי הכלבים באשר הם, תוך ניסיון לראות את המצב, עד כמה שניתן, דרך משקפי הבעלים והתחשבות בצרכי הכלב. השתדלתי להיות זמינה לגולשי הפורום, גם כאן על גבי הפורום וגם במייל באופן אישי ולעיתים גם בטלפון. ניסיתי עד כמה שניתן לשמור על הפורום כמקום עם תרבות דיון, שבו ניתן להציג את כל הדעות, סיפורים אישיים ותמונות. גם לספר על גזעי כלבים שונים ובאותה נשימה - לחפש בתים לכלבים עזובים שנשכחו בעמותות השונות. בכמה מקרים אפילו הצלחנו לשדך בין כלבים שחיפשו בית לבין בעלים שחיפשו כלב, למנוע 'זריקה' של כלב מביתו - ואין פרס יותר טוב מזה על עמלי, אשר נעשה כולו - בהתנדבות. במהלך השנים שמחתי להוסיף עזרה לפורום - אנשי מקצוע ששמחו לתרום מזמנם למען הפורום, האחרונה שבהם - אסנת, וזה המקום להודות לכולם. אני, כידוע לכם, אינני עוסקת בתחום הכלבנות, מדובר בתחביב ותו לא. במרוצת השנים הצטרפו למשפחתי עוד 2 'גורי אדם' ובשקט בשקט, גם הכלבה שלי הגיעה לגיל של 9.5 שנים. מזה תקופה אני מרגישה כי אינני יכולה לתת לפורום את תשומת הלב הראויה לו, ולפיכך החלטתי לפרוש. הפורום ישאר בידיה הנאמנות של אסנת בזמן, ואני אשתדל לקפוץ מדי פעם ולכתוב, הפעם בכובע של גולשת, ולא כמנהלת. תודה לכם על תקופה מחיי, תודה לכם על הסבלנות, תודה לכם על הכל! מאחלת לכולכם - שנה טובה, שנה בריאה, שנה מלאת הצלחות, הגשמת חלומות, שגרה לכלביכם ואהבה בביתכם. נתלי

נתלי - המון תודה לך על שנים של ניהול מסור

אני מאחלת לך המון הצלחה ואת תמיד מוזמנת לקפוץ לפורום כמבקרת (של כבוד!) אביטל

שנה טובה ולהתראות.

נתלי היקרה

מאחלת לך שמחה בהמשך הדרך שלך ותודה על הניהול עד היום... שיהיה רק בריאות לך למשפחה ולכלבה שלך :)

מאחל לך כל טוב . תודה רבה על כל מה שעשית למען בעלי חיים. שנה טובה לך ולמשפחתך ולכל בית ישראל וכמובן לכל ההולכים על 4 זאב קנדה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר