בעיית צרכים של כלב חדש

יש לי יורקשריית מעורבת בת 7 חודשו כשלושה חודשים אצלי בבית אני גרה בקומות ומוציאה אותה כ 3 - 4 פעמים ביום לטיול אך מיום שהיא אצלי היא מעדיפה לעשות את הצרכים בבית בלבדדדד לא מוכנה בשום פנים ואופן לעשות בחוץ כשכועסים עליה היא פשוט נעלבת ומסובבת את הראש (פשוט עושה לנו ברוגז) לא יודעת איך לטפל בבעיה חייבת עזרה להניע אותה לעשות את הצרכים בחוץ עזרו לי

היי ענת

האם הכלבה נגמלה מצרכיה במקום הקודם בו היתה? לא צריך לכעוס אלא לתפוס על חם בלבד. אם לא תפסת על חם באותו רגע - אבוד. ברגע שעושה צרכים, מרימים אותה ומוציאים החוצה. בחוץ מורידים לאדמה וכשעושה שם צרכים אומרים לה כל הכבוד ומראים לה שזה המקום. בבית, אפשר להשתמש בשיטת התחימה - מקום קטן יותר לדגומה חדר אחד או מרפסת שבו הכלבה שוהה, ואז קל יותר לדעת מתי ואיפה היא תעשה צרכים, ואז לבוא לשם במהירות כשהיא מתחילה לבקש לצאת, ולהוציא אותה. כמו כן רגע שעה אחרי האוכל - טיול. ומים לקחת למקום שהיא לא מגיעה שעתיים לפני השינה. אוכל פעם אחרונה ב-17:00 כדי שתדעי בוודאות שהכלבה תעשה צרכים אחרונים בערב. אפשר להשתמש בכלוב טיסה אם יש לך. אם תרצי פירוט איך להשתמש בשיטה הזו, תכתבי לי כאן ואענה. בהצלחה.

תודה אבל...

הכלבה נולדה בבית עמוס כלבים כ -40 כלבים גדלה בתוך בית וכנראה כך הורגלה בשמך 5 חודשים עד שאימצתי אותה היא רגילה לעשות את הצרכים במקלחת ולפעמים היא מפספסת אתמול תפסתי שאותה על חם בחדר של הבת שלי משתינה ... וכעסתי עליה ... הבעיה אני גרה בקומות עד שארד איתה ישר היא תפספס ותמשיך לעשות את הצרכים עלי... מהמיואשת ענת

בעיית צרכים של כלב חדש

יש לי יורקשריית מעורבת בת 7 חודשו כשלושה חודשים אצלי בבית אני גרה בקומות ומוציאה אותה כ 3 - 4 פעמים ביום לטיול אך מיום שהיא אצלי היא מעדיפה לעשות את הצרכים בבית בלבדדדד לא מוכנה בשום פנים ואופן לעשות בחוץ כשכועסים עליה היא פשוט נעלבת ומסובבת את הראש (פשוט עושה לנו ברוגז) לא יודעת איך לטפל בבעיה חייבת עזרה להניע אותה לעשות את הצרכים בחוץ עזרו לי

זה דורש זמן..

על אף שהיא עושה את הצרכים בבית, תוציאי אותה החוצה ובכל פעם שהיא עושה את הצרכים בחוץ, תלטפי אותה בחיוך ושמחה. כל פעם שהיא עושה את הצרכים בבית תעכסי עליה.. עד שהיא תתרגל שהמקום של הצרכים שלה זה בחוץ. לרוב כלבים למדים ע"י שיטת התגמול. את יכולה בשלב התחלתי בכל פעם שהיא עושה את הצרכים בחוץ, ללטף אותה ולתת לה עוגיה.

הבעיה שהיא לא עושה בחוץ ולא מנסה

בתום כל טיול בחוץ אנו צריכים להכניס אותה למקלחת כדי שתעשה שם את הצרכים...אחרת היא תעשה היכן שבא לה גם באמצע הלילה היא קמה לעשות את הצרכים במקלחת... המיואשת

היי ענת

האם הכלבה נגמלה מצרכיה במקום הקודם בו היתה? לא צריך לכעוס אלא לתפוס על חם בלבד. אם לא תפסת על חם באותו רגע - אבוד. ברגע שעושה צרכים, מרימים אותה ומוציאים החוצה. בחוץ מורידים לאדמה וכשעושה שם צרכים אומרים לה כל הכבוד ומראים לה שזה המקום. בבית, אפשר להשתמש בשיטת התחימה - מקום קטן יותר לדגומה חדר אחד או מרפסת שבו הכלבה שוהה, ואז קל יותר לדעת מתי ואיפה היא תעשה צרכים, ואז לבוא לשם במהירות כשהיא מתחילה לבקש לצאת, ולהוציא אותה. כמו כן רגע שעה אחרי האוכל - טיול. ומים לקחת למקום שהיא לא מגיעה שעתיים לפני השינה. אוכל פעם אחרונה ב-17:00 כדי שתדעי בוודאות שהכלבה תעשה צרכים אחרונים בערב. אפשר להשתמש בכלוב טיסה אם יש לך. אם תרצי פירוט איך להשתמש בשיטה הזו, תכתבי לי כאן ואענה. בהצלחה.

ואשמח אם תוכלי להדריך אותי לשיטה שכתבת

עוד שאלה היא לא אוכלת אוכל כלבים קניתי לה את היקר ביותר היא כל הזמן דורשת אוכל אוכל רגיל כל מה שאנחנו אוכלים היא רוצה אבל אני לא מביאה לה.... רק לעיתים חותכת לה חתיכות של עוף נקי לא מתובל כי היא מפונקת ולא תינגע בזה... שלחתי תמונה היא שוקלת 2.6 ק"ג לא תצמח יותר...

תודה אבל...

הכלבה נולדה בבית עמוס כלבים כ -40 כלבים גדלה בתוך בית וכנראה כך הורגלה בשמך 5 חודשים עד שאימצתי אותה היא רגילה לעשות את הצרכים במקלחת ולפעמים היא מפספסת אתמול תפסתי שאותה על חם בחדר של הבת שלי משתינה ... וכעסתי עליה ... הבעיה אני גרה בקומות עד שארד איתה ישר היא תפספס ותמשיך לעשות את הצרכים עלי... מהמיואשת ענת

עוד פירוט

היי ענת, אם הכלבה לא אוכלת מזון כלבים זה בגלל שיש לה אופציה למשהו אחר. תעבירי גמילה מאוכל ביתי למזון מסחרי, לאט לאט. ותאכילי פחות שתהיה רעבה. כלב רעב אמור לאכול הכל. הכלבים אצלי בבית שואבים מזון מסחרי ועושים טובה שנשארת הצלחת במקום... :) בקשר לכלוב טיסה: קודם כל צריך להתאים את הכלוב לגודל הכלבה, במקרה זה - כלוב קטן. משתמשים בו כדי לתחום את הכלבה לאחר המזון, כי לרוב כלב לא עושה בשטח כה קטן. הבעיה אם את אומרת שהיא חיה בבית עם 40 כלבים אחרים כנראה שעשתה שם איפה שרצתה וכל המודעות שלה השתבשה. לכן ממליצה לך לא לקנות כלוב כי זה יקר, אלא ללכת על שיטת תחימה בחדר לידך, עם רצועה לאחר האוכל. ככה תוכלי לדעת איפה היא. 10 דקות רבע שעה מהאוכל את יורדת למטה ומטיילות עד שעושה. כשעושה שבחי אותה ברמת הבר מצווה :) בבית אם תפסת על חם - לנזוף ולקחת למטה מהר. אני פה לכל שאלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר