לגבי נשיכות הכלבה ..!

הבאנו גורה ואני יודע שהיא אמורה לנשוך.. אז בסדר יש לה צעצועים והכל ואם מנסים לתת לה היא לא מעדיפה את זה וחוזרת לנשוך וזה נשיכות חזקות כבר היא בת חודשיים והיא קרעה מכנסיים ושורטת בגלל שכולה מתנהגת בהיפראקטיביות כזאת זזה וזה.. הרגע חזרתי הביתה והיא קופצת ונושכת והכל , ומילא שתעשה את זה קצת ויותר ברוגע אבל היא מחפשת כל הזדמנות לנשוך אפילו אם דוחפים אותה קצת היא תמשיך בכל מקרה. לא יודע אם זה קשור אבל אמא שלי אמרה לי שכל היום היא התנהגה יפה ורק שהגעתי הביתה היא התחילה ככה . וזה כאילו היא נושכת בכוונה כמה שיותר .. (רועה גרמני מעורב בלברדור ) יכול להיות שזה בגלל שלקחנו אותה באיזה שבוע וחצי מוקדם יותר ממה שצריך ? או שככה זה ? ולקחנו אותה מוקדם יותר כי הבעלים לא יכלו עוד להחזיק אותה ורצו למסור אותו ולא רצו לחכות לנו קצת .

יתכן והגיל משמעותי

בגילאי 7-9 שבועות הגורים "משחקים" עם אחיהם ולומדים התנהגות חברתית, כולל עוצמת הנשיכה. אפשר לפתור בקלות יחסית: 1. ללא אלימות. 2. להדגים לגורה שזה כואב (להשמיע קול!). 3. לשחק עם הגורה ולתת לה לנשוך לעצמה את כף הרגל, במקום את היד שלך (עובד מצוין). 4. כשהגורה משתוללת, להשכיב אותה על הגב, להניח את היד בעדינות, אבל בתקיפות על חזה, ולא לשחרר עד שתרגע (תרגיל נהדר ותחליף מושלם ל"עונש").

אני חושבת שתקחי מאלף שיבוא הביתה

יראה לכם ויסביר לכם איך לעשות את הדברים.הכלבה הזו תיהיה עוד שנה 30 ק"ג ,כדאי להשקיע עכשיו קצת כסף שיפתור הרבה בעיות התנהגות בבגרות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר