אימוץ כלב - בעלים בעלי מוגבלות

שלום, אמי מעוניינת לאמץ כלב, אך אני חוששת שמאחר ויש לה פוליו ("שיתוק ילדים" - בעצם צליעה עקב אי-תפקוד של רגל אחת, ללא קביים או כיסא גלגלים) זה יהיה מעט קשה עבודה. כלומר, בגלל שהליכתה איטית. במידה ותאמץ, היא תהיה המטפלת היחידה של הכלב. מניסיוני, ראיתי אנשים מבוגרים מאוד שהולכים מאוד לאט אבל עם כלב מחונך זה יכול להיות תענוג. חשבנו על אופציה לאמץ כלב קטן שלא מהווה נטל ויכול "למשוך" אותה אבל היא מעדיפה כלב גדול ומוכנה להתפשר על בינוני. אשמח לשמוע על המלצות, כיצד נוכל לדעת שהיא תסתדר עם כלב מסוים כשאנו לוקחים אותו ממכלאה? איך נדע שכלב רגוע שפגשנו למשל במכלאה לא יתברר ככלב חזק מאוד שעשוי למשוך אותה? תודה מיכל.

שלום

אני ממליצה ללכת לאחת העמותות ולהציע את עצמכם כאומנה לכלב, הייתי הולכת אפילו על כלב בן 4-5, עדיין יש לו עוד 10 שנים לחיות.. ברגע שתיקחו כלב לאומנה, ותראו שאתם מסתדרים איתו, תוכלו להמשיך ולאמץ אותו. בהצלחה
21:38 11-08-2010|%%posterlink.958421%%

הצעה

הי מיכל, הרעיון לאמץ כלב הוא מבורך. החיים בלווית כלב יכולים להיות מהנים מאוד. אני מציעה שתשלבו כבר עכשיו מאלף מקצועי שיוכל לעזור לכם בתהליך בחירת הכלב המתאים ביותר לצרכי הבעלים. בהמשך המאלף יוכל לעזור בהרגלת הכלב לבית החדש, בהקניית הרגלים, אילוף וחינוך בסיסי, שכולל גם הליכה מתאימה לטיולים. לדעתי כלב שכזה יכול להיות כלב בינוני ואף גדול, אולם כנראה יהיה מדובר בכלב בוגר (מעל גיל שנה-שנתיים), בעלי צרכים מינימלים להוצאת אנרגיה. ישנם כלבים גדולים - שהם רגועים ושלווים ויוכלו להיות כלבי לוויה מצוינים. בהצלחה!

אימוץ כלב - בעלים בעלי מוגבלות

שלום, אמי מעוניינת לאמץ כלב, אך אני חוששת שמאחר ויש לה פוליו ("שיתוק ילדים" - בעצם צליעה עקב אי-תפקוד של רגל אחת, ללא קביים או כיסא גלגלים) זה יהיה מעט קשה עבודה. כלומר, בגלל שהליכתה איטית. במידה ותאמץ, היא תהיה המטפלת היחידה של הכלב. מניסיוני, ראיתי אנשים מבוגרים מאוד שהולכים מאוד לאט אבל עם כלב מחונך זה יכול להיות תענוג. חשבנו על אופציה לאמץ כלב קטן שלא מהווה נטל ויכול "למשוך" אותה אבל היא מעדיפה כלב גדול ומוכנה להתפשר על בינוני. אשמח לשמוע על המלצות, כיצד נוכל לדעת שהיא תסתדר עם כלב מסוים כשאנו לוקחים אותו ממכלאה? איך נדע שכלב רגוע שפגשנו למשל במכלאה לא יתברר ככלב חזק מאוד שעשוי למשוך אותה? תודה מיכל.

יש אפשרות

אני מגדל כלבים גדולים, ויש מאלפים שלוקחים ממני גור במיוחד לעבודה עם אנשים עם מוגבלויות - חלקן קשות ביותר. ישנם סוגי כלבים שמתאימים מאוד לטיפול, גם גדולים, אבל צריך להדריך את הכלב ולאמנו מגיל ממש ממש צעיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: lrozalis
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר