מישהו יכול לעזור לי?

אני טס עוד מעט לחו"ל, ומחפש מקום טוב להשאיר בו את הכלב שלי. זו הפעם הראשונה שאני מכניס אותו לפנסיון ולכן רציתי לקבל מכם המלצות: האם יש לכם ניסיון עם פנסיונים? (רצוי באיזור הדרום)

פנסיונים..

יולי ובעיקר אוגוסט אלה הם החודשים העמוסים ביותר (יחד עם תק' החגים)בדר"כ בפנסיונים. אני ממליץ על הפנסיון בקיבוץ ברור חייל של אורה ויוני ביידר. יוני הוא מאלף/מטפל התנהגותי בחסד עליון וגם בן הקיבוץ כך שלבטח ידע לדאוג לכלבך ולמלא את כל צרכיו הפיזים והנפשיים. למען האמת,אני לא כ"כ מכיר פנסיונים מעבר באזור הדרום . מהיכן בדרום אתה? שי גרינר אילוף וטיפול התנהגותי בכלבים

שמעתי גם על

אני מבאר שבע. שמעתי שיש פנסיון בקיבוץ שדה בוקר, מישהו מכיר?

מישהו יכול לעזור לי?

אני טס עוד מעט לחו"ל, ומחפש מקום טוב להשאיר בו את הכלב שלי. זו הפעם הראשונה שאני מכניס אותו לפנסיון ולכן רציתי לקבל מכם המלצות: האם יש לכם ניסיון עם פנסיונים? (רצוי באיזור הדרום)

המלצה על פנסיון

אני ממליץ על פנסיון "הדוגיה" הממוקם על כביש פלמחים קילומטר אחרי איקיא! בניהול של שי אשרי מאלפת מוסמכת! קל ונוח להשאיר את הכלב בדרך ל נתב"ג ולאסוף אותו בחזרה. להיות בחופשה ולהיוות שקטים .כי בדוגיה הכלב גם בחופשה!

פנסיון ביתי -יחס אישי

אם אתה עדיין מחפש ... כלבך מוזמן להתארח בפנסיון הביתי שלי. [וגם יקבל זיכוי לתספורת במחיר מיוחד] נעמה מאלפת וספרית כלבים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר