מחפשת חבר על 4 לילד עם מגבלות רגשיות גדולות

אנחנו הורים לילד בן 8 בעל צרכיים מיוחדים [לא גופניים אלא רגשיים] פוחד מאוד מכלבים ולא מוכן כלל להתקרב אליהם אלא אם כן אנחנו תופסים לחיה את הראש בין הרגליים ורק אז הוא מוכן ללטף אותו אבל רק בזנב. אנו רוצים חיה חמודה למטרת שעשועים ובילוי משותף שלהם ביחד ויצירת אנטרקציה כך שגם יוכל למאת איתה לטיולים. השאלות שלי הן.... באיזה גיל צריך להביא את הכלב. האם מומלץ גיל מסויים? איזה סוג של כלב? וכמובן... האם משנה לאיזה גודל הוא יתפתח מבחינת הילד? תודה.

לדעתי

מההיכרות שלי עם ילדים עם מגבלות רגשיות (היכרות מניסיון תעסוקתי , אני לא מומחית ) חשוב שיהיה מדובר בכלב בוגר ומחונך שיציית לפקודות כדי שהוא לא יעשה תנועות פתאומיות באמצע המפגש , הגודל לדעתי לא חשוב אבל עדיף שלא יהיה מדובר בכלב גדול מידי בצורה מפחידה . אם תרצי יש מקומות שמפעילים חוגים של טיפול באמצעות כלבים , במהלך החוג הילד פוגש כלבים מחונכים ולומד את הפקודות שהכלב יודע לציית להם , הם לומדים איך לגשת לכלב ואיך לתת לו חטיף איך לתת לו פקודות וכל זה בסביבה מוגנת . כמובן שהחוג מיועד לילדים עם בעיות רגשיות ונפשיות . הוא פעל בפנימייה שבה עבדתי שמיועדת לילדים כאלה . וזה פעל נהדר . הכלבים כמובן בוגרים(לא גורים) ומחונכים לגמרי .

תודה.רשמתי לפנייך את המלצותייך.

באמת לא חשבתי על "הפתעות" כמו קפיצות של החיה על הילד והבהלה שיכולה להיווצר אצלו. תודה.

כלב בוגר מאולף

אני חושב שהכי כשאי זה כלב בוגר מאולף כדי שלא יקרה מצב לא נעים...

היי

שלום. אני עובדת כמדריכת באמצעות כלבים לילדים עם בעיות רגשיות/בעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות. המטרה שלי היא לפתח אצל אותם ילדים קשר עם הכלב שבעזרתו הילד ילמד ויכיר את עולם הכלב/ילמד על חיי הכלב. ובעיקר ישקף דברים עליו, קשרים חברתיים ביטחון עצמי סבלנות ועוד המון. אני מאמינה שכלב יכול לעזור להמון בעיות בעיקר אצל ילדים. אם את מעוניינת לשמוע יותר האימיל שלי einavzec@walla.co.il אני מגיעה פעם בשבוע עם הכלבים שלי אליכם הביתה. חוץ מזה אם את צריכה ייעוץ בבחירת הכלב למטרה זו גם אין בעיה לעזור. עינב צחובוי אילוף בחיוך

לדעתי

מההיכרות שלי עם ילדים עם מגבלות רגשיות (היכרות מניסיון תעסוקתי , אני לא מומחית ) חשוב שיהיה מדובר בכלב בוגר ומחונך שיציית לפקודות כדי שהוא לא יעשה תנועות פתאומיות באמצע המפגש , הגודל לדעתי לא חשוב אבל עדיף שלא יהיה מדובר בכלב גדול מידי בצורה מפחידה . אם תרצי יש מקומות שמפעילים חוגים של טיפול באמצעות כלבים , במהלך החוג הילד פוגש כלבים מחונכים ולומד את הפקודות שהכלב יודע לציית להם , הם לומדים איך לגשת לכלב ואיך לתת לו חטיף איך לתת לו פקודות וכל זה בסביבה מוגנת . כמובן שהחוג מיועד לילדים עם בעיות רגשיות ונפשיות . הוא פעל בפנימייה שבה עבדתי שמיועדת לילדים כאלה . וזה פעל נהדר . הכלבים כמובן בוגרים(לא גורים) ומחונכים לגמרי .

כלב לצרכים מיוחדים המלצה

אנחנו הורים לילדה בעלת צרכים מיוחדים . חיפשנו כלב לילדה ולאחר יעוץ עם פסיכולוג ולאחר הרבה חיפושים הגענו לכלבייה של המאלף אמיר שורץ . אמיר והצוות שלו מאוד מקצועים ולא מתפשרים על כלום ישבנו איתו הרבה זמן עד שהשיג לנו כלבה . אנחנו רצינו כלב גור והוא לא הסכים לשום דבר חוץ מכלבה בוגרת לא כל כך הבנו למה עד לאחרונה . הוא התאים לנו כלב שמתאים לנו כמשפחה וגם לילדה אנחנו גם קיבלנו ליווי לאורך כל התהליך דבר שחשוב מאוד .עד היום אנחנו מגיעים אחת לתקופה לפגישה בקיצור ממליצה מאוד אם את רוצה אני יכולה לשלוח לכם בפרטי את טלפון שלו watermtc@walla.com

מחפשת חבר על 4 לילד עם מגבלות רגשיות גדולות

אנחנו הורים לילד בן 8 בעל צרכיים מיוחדים [לא גופניים אלא רגשיים] פוחד מאוד מכלבים ולא מוכן כלל להתקרב אליהם אלא אם כן אנחנו תופסים לחיה את הראש בין הרגליים ורק אז הוא מוכן ללטף אותו אבל רק בזנב. אנו רוצים חיה חמודה למטרת שעשועים ובילוי משותף שלהם ביחד ויצירת אנטרקציה כך שגם יוכל למאת איתה לטיולים. השאלות שלי הן.... באיזה גיל צריך להביא את הכלב. האם מומלץ גיל מסויים? איזה סוג של כלב? וכמובן... האם משנה לאיזה גודל הוא יתפתח מבחינת הילד? תודה.

כלב לילד

ממליצה לך לפנות לכלביית תל מונד שם כבר יעזרו לך בבחירה וגם יציאו לך כלב מאולף שבקי בעבודה עים צרכים מיוחדים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר