נולדה לי אחות ....

נולדה לי אחות ....

ביום רביעי אבא לקח אותי לפנסיון החביב עלי. חשבתי לעצמי שזה קצת מוזר. באמצע השנה הם יוצאים ככה לחופש? בעיקר שאמא כל כך השמינה בזמן האחרון, וכבר קשה לה לזוז. אבל אני מה 'כפת לי? שיצאו להם לנופש, אני כבר מחכה לפגוש את כל החברים שלי ולשחק אתם. כמה ימים אחר כך, חזרתי הביתה. משהו בבית היה מוזר. מן ריח מתוק כזה, שאף פעם לא הרחתי. ואז פתאום קלטתי... במקום הבטן השמנה היתה לאמא גורה קטנה על הידיים. הגורה היתה וורודה, בלי פרווה אז עטפו אותה בבגדים ושמיכות. מדי פעם היא פלטה יללות קטנות ומייד כולם נתנו לה תשומי. ומה שהכי מוזר - זה שלפי הריח היא עשתה פיפי קאקי בתוך הבית, בתוך מין דבר כזה שהיה לה על הטוסיק. ואף אחד לא כעס עליה, רציתי להגיד להם שיורידו אותה לטיול ושהיא תלמד איפה צריך לעשות. אבל לפי ההתנהגות שלהם, הבנתי שהם די בטוחים שהם יודעים מה הם עושים. אז באתי רחרחתי קצת ואמא ליטפה אותי עם הרגל כי הידיים שלה היו תפוסות (יופי אמא. עכשיו בואי נראה אותך מגרדת את האוזן עם הרגל, כמוני). אחר כך הרחתי ביסקוויט - שבינינו נראה לי יותר מעניין אז לקחתי אותו והלכתי למקום לכרסם אותו. זהו, בינתיים אני ורוני, אחותי (הקטנה? הגדולה? אוףףףף... הם אומרים שאני עדיין הכי קטנה....) מתרגלות אחת לשניה. היא לא ממש מעניינת כי היא בעיקר ישנה. רק שמדי פעם היא מתחילה לבכות בצרחות ואז אני באה לבדוק אם אני יכולה לעזור. הם מסתדרים בלעדי.... אז אני הולכת לרחרח משהו יותר מעניין....

סיפור נחמד אבל מטעה!!

הסיפור ממש נחמד אבל מטעה מנקודת מבט של הכלב. הבעיה שאנכנו מאנישים את הכלב חושבים שהכלב חושב כמו בן אדם כלב חושב כמו כלב! לפי הסיפור הכלב ראה גור קטן בלי פרווה.לא הוא ראה תינוק! והוא לא חושב למה לתינוק מותר לעשות קקי בבית ולו אסור הכלב לא פועל ככה.. נקודה למחשבה...!! סיפור נחמד מאוד אבל בראיה של בן אדם לא של כלב!

הסיפור נועד לבשר בשורה לבני האדם...

ולא כדי לנתח התנהגות וצורת מחשבה של כלבים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר