המלצה לאימוץ כלב

המלצה לאימוץ כלב

שלום לכולם, אני אמא לשתי בנות קטנות (אחת מהן ממש תינוקת) ואנחנו גרים בדירת גן. אנחנו רוצים לאמץ כלב ומתלבטים איזה סוג יתאים לנו: בורדר קולי, לברדור, קריין טרייר או גולדן רטריבר. נשמח מאד לקבל המלצות... תודה רבה

לדעתי

לדעתי כלב לברדור הוא המתאים ביותר למשפחה הוא חברותי מסתדר עם ילדים ותינוקות והכי קל לאילוף לא סתם לברדור הוא הכלב הכי אהוב בעולם... השאלה אם לא אכפת לך איזה גודל הכלב יהיה לברדור מגיע לגודל גדול...

אי אפשר לתת ככה תגובה רצינית

יש לנו שכן לברדור מופרע על כל הראש. המשפחה כל כך רצתה לברדור, וכל כך האמינה בחוכמה שלו, שלא השקיעה כלום בחינוך שלו. התוצאה היא מפלצת דומיננטית... את רוצה לקנות דוקא כלב גזעי? קודם כל רק דרך מגדל מורשה - אחרת תשלמי הרבה כסף על כלב שלא גזעי יותר מכלב שאימצת מצב"ח- רק עם יותר סבירות למחלות גנטיות. תעשי רשימה מה חשוב לך בבית? כלב שלא משיר שערות? כלב שלא זקוק להוצאת אנרגיה מרובה? (יש לך כוח לקחת כל יום כלב לטיול של שעה? - אם לא, לברדור למשל זה לא בשבילך...). כלב קטן? גדול? אחר כך תחשבי על האופן שבו את רוצה לחשוף את הכלב לבית - חשוב לך שלא יעלה על ספות? שישאר בחלק מסויים של הבית? שלא יקפוץ על אורחים? שיסתדר עם החתול של השכנה שמדי פעם דוגם את הגינה שלך?- כל זה מצריך עבודה והשקעה. אופציה נוספת - לקחת כלב אומלל מעמותה, שאמנם אינו גזעי, אך ב- 90 אחוז מהמקרים יותר חכם, ואם הוא כבר בוגר אפשר כבר לדעת פחות או יותר את האופי שלו ולהתאים אותו למשפחה שלך.

אני לא יכול להמליץ לך על כלב כי אני לא מכיר אותך

אבל אני הייתי בוחר בגולדן יש עליהם מלא מיידע כאן http://www.tgf.co.il/ תהני

אי אפשר לתת ככה תגובה רצינית

יש לנו שכן לברדור מופרע על כל הראש. המשפחה כל כך רצתה לברדור, וכל כך האמינה בחוכמה שלו, שלא השקיעה כלום בחינוך שלו. התוצאה היא מפלצת דומיננטית... את רוצה לקנות דוקא כלב גזעי? קודם כל רק דרך מגדל מורשה - אחרת תשלמי הרבה כסף על כלב שלא גזעי יותר מכלב שאימצת מצב"ח- רק עם יותר סבירות למחלות גנטיות. תעשי רשימה מה חשוב לך בבית? כלב שלא משיר שערות? כלב שלא זקוק להוצאת אנרגיה מרובה? (יש לך כוח לקחת כל יום כלב לטיול של שעה? - אם לא, לברדור למשל זה לא בשבילך...). כלב קטן? גדול? אחר כך תחשבי על האופן שבו את רוצה לחשוף את הכלב לבית - חשוב לך שלא יעלה על ספות? שישאר בחלק מסויים של הבית? שלא יקפוץ על אורחים? שיסתדר עם החתול של השכנה שמדי פעם דוגם את הגינה שלך?- כל זה מצריך עבודה והשקעה. אופציה נוספת - לקחת כלב אומלל מעמותה, שאמנם אינו גזעי, אך ב- 90 אחוז מהמקרים יותר חכם, ואם הוא כבר בוגר אפשר כבר לדעת פחות או יותר את האופי שלו ולהתאים אותו למשפחה שלך.

מסכימה + לברדור הוא לא ה"כלב משפחה" היחיד...

יש הנחה נפוצה ששום כלב לא מתעלה על כלבי הלברדור/גולדנים למיניהם, אני רוצה לחדש לך שגם הכלב הכי לא משפחתי שאת יכולה להעלות על דעתך, אני יכולה לתת מס' סיפורים שיאמרו ההיפך. בנוסף, בעמותות יש המוןןן כלבים, גזעיים ומעורבים, מקסימים, צעירים ובוגרים. כולם יהיו מאושרים לקבל בית חם. אני יכולה להעיד על עצמי שאימצתי כלבת דוג דה בורדו גזעית ובוגרת בת כמעט 3 מעמותה (כלב כזה עולה היום אלפי שקלים ונזרק, לא לפני שדאגו גם להרעיב אותה ולהתעלל בה כדי להחמיר את המצב), עד היום לא פיענחתי מדוע. הכלבה קיבלה בית חם ונתנה לי אהבה בדיוק כמו כל כלב אחר אם לא יותר.(הכלבה אגב עברה איתי לאירופה הקפואה והיחידה שנהנית מהמעלות הבודדות שיש פה) ממליצה ללכת לימי אימוץ, להיכנס לאתרים של העמותות וגם כאן בוואלה כל סופ"ש יש "פינת אימוץ" נהדרת עם כלבים נהדרים, מכל הסוגים! צריך סבלנות עד שמוצאים את הכלב הנכון. שיהיה בהצלחה, ותנו צ'אנס לכלבים במכלאות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר