כלוב הטסה לכלבה גדולה

שלום לכולם, אני מעוניינת להטיס את הכלבה שלי לאיטליה (תקופת זמן ארוכה-העתקת מקום מגורים) ורציתי לדעת האם יש מישהו ביצע זאת לפני כן ויוכל לומר לי אם יש חברות תעופה שמשכירות כלובי הטסה? מאחר ומדובר בכלבה מאוד גדולה אני לא כ"כ יודעת מה עושים עם הכלוב אחרי הטיסה? איך מניידים אותו מהטיסה ועד ליעד המבוקש. והוא בטח גם תופס מקום וכו'. כי אחרי הטיסה הכלבה לא תישאר בכלוב. אשמח לדעת אם למישהו יש פרטים בנושא. תודה מיכל.

כלוב בטיסה

היי מיכל אני לפני חודש קניתי גורת קנה קורסו בארץ והיא טסה איתי לפינלנד דרל פולניה ולא היו שום בעיות כשאת קונה את כרטיס הטיסה שלך את צריכה להודיע באותו זמו שאת רוצה להטיס איתך כלב והחברה שאת טסה צריכה לאשר שיש מקום בטיסה לכלב שלךאת צריכה גם להודיע את גודל הכלוב שלך ואם את טסה דרך איזו מדינה שאת צריכה להחליף מטוס אז הכלוב והכלב יחליפו את המטוס באופו אוטמטי כמו המזוודותמה שכן אני לא היסכמתי לעלות למטוס עג זהודיעו לי שהגורה כבר במטוס ביגלל שהכלבים הגדולים לא טסים איתנו הם טסים בתא המיטען יש שם מקום מחומם מראש בשביל חיות ועוד דבר כל חברת טיסות תסכיר לךכלוב אם את רוצה אבל לדעתי הכי טוב שכלב יטוס בכלוב שלו ומה שאת צריכה חייב להיות בכלובגם כערת מים ואיזה שהם צעצועים של הכלב אנחנו גם שמנו חולצה שבעלי לבש יום לפני כך שהיה לגורה משהו עים ריח מוכר אני מאחלת לך טיסה נעימה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: anananan001
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר