בעיית נביחות

בעיית נביחות

היי, ברשותנו כלבת קוקר ספניאל עיוורת וחירשת בת 14. ברוב שעות היום הכלבה מתפקדת כרגיל אולם כשאנחנו בעבודה והיא נשארת לבד בבית היא נובחת ללא הפסקה (11 שעות בממוצע). בעלי הבית מתלוננים ואנחנו אובדי עצות. האם מישהו מכיר איזשהו פתרון שיוכל לעזור להפסיק את הנביחות? חשוב לזכור שמדובר בכלבה עיוורת וחירשת שכנראה נובחת מבדידות/חשש משום שכאשר מתקרבים אליה ונוגעים בה היא נרגעת ומפסיקה לנבוח. תודה מראש, לירון.

היי לירון,דבר ראשון ,מבקרים אצל וט'

יתכן ומשהו כואב לה,מציק לה ותחושת הנאחס כמובן מתגברת כאשר היא נשארת לבד. זה שהיא לא רואה או חרשת-לא אומר שהיא לא מרגישה. הוטרינר,על ידי מישוש,בדיקת דם,שתן-יכול לדעת מה קורה.לא רק אצל כלב במצבה.אצל כל כלב. ואם סניורים,טוב להיות במעקב מסודר- אני הייתי במעקב כזה עם הסניור בן ה-17 שלי.לפי בקשת/הורקאת הוטרינר.הוא הציע בעצמו סידור תשלומים מיוחד.רק אחרי כמה ביקורים זה נחשב ביקור ועל הביקור הזה שולם. במקביל-כדאי להתיעץ עם מטפל/ת התנהגותית או מאלף רגיש ורחום שיראה בדיוק מה קורה לכלבונת הסניורה,כשאתם עוזבים. יתכן שיש התרחשויות שמפחידות ומלחיצות אותה-ואתם לא יודעים על זה. אצלנו בשכנות יש כלב חדש.שכנים באו בתלונות שהוא נובח המון.אני לאהבנתי על מה הם מדברים.כי הוא לא. אז קצת קשה לי להאמין לאותם גוזמאים.תבדקו.תעזבו רגיל ותתגנבי חזרה לא קרוב מדי,כדי שהיא לא תרגיש בך.תשמעי במו אזנייך. או אם יש לך אפשרות,אני יודעת שמומחים מיעצים,אם זה ניתן,לצלם ולהקליט מה קורה בבית כשאתם לא נמצאים. מהיכן אתם,יש 2,3 שהייתי מתיעצת איתם. גם וט' וגם מאלפים. אי מייל שלי el__la@walla.co.il

הי לירון

לנביחות בעת היעדרות הבעלים יכולות להיות כמה סיבות. מלבד בדידות ואולי אי נוחות פיזית, יש אפשרות שהיא משועממת מחוסר מעש וחוסר עניין. כן, גם כלבים זקוקים לתעסוקה בשעות הפנאי,כשה"צעצוע" ההולך על 2 לא בבית לבדר אותם. ייתכן ואוכל לעזור לכם לפתור הבעיה. מוזמנים ליצור קשר: נעמה 0544228949 מאלפת כלבים מוסמכת וספרית כלבים]

היי נעמה-במיקרה הזה,נראה לי

במיקרה הזה נראה לי שחשוב לדעת ששמת לב שמדובר בסניורה בת 14עם מגבלות של גיל. צריך לגלות המון סבלנות ורגישות ואף פעם לא לשכוח קודם כל,להציע לגשת לבדיקה אצל וט. וט' טוב אמור לדעת על מה להסתכל והיכן ומה לבדוק. היה לי סניור אישי בן 17-אני יודעת שצריך המון רגישות ואכפתיות. מקווה שהתכוונת גם למה שכתבתי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר