איזה אוכל לכלבים מומלץ אך גם לא ממש יקר?

אני כרגע נותנת לכלב שלי דוגלי הכלב שלי כמעט בן 3 לברדור מעורב אין לי מושג עם מה הוא לא גדול בינוני(מצורפת תמונה) תודה לעוזרים ...
27-09-08_1453.jpg

וגם -

הוא נראה מותק אמיתי הכלבוב :)

מזון כלבים

הי ליאת, תראי, אסור לתת פה שמות של מזונות כלבים, אבל בגדול - צריך לראות איך הכלב מסתדר עם זה. היתה לי כלבה שהגיעה לגיל מכובד ביותר, וניזונה כל חייה מדוגלי. בהתחלה כי לא ידענו כלום על כלבים, וזה מה שהיה בסופר (זה היה לפני יותר מ-15 שנה..), ואח"כ, כשכבר רצינו להעביר אותה למזון משובח יותר, היא לא רצתה ונשארה על הדוגלי. לא היו לה בעיות מיוחדות, הוטרינר תמיד התפעל ממנה גם בגיל מתקדם שהיא נראית מצוין, ובשבילה הדוגלי היה נהדר. עכשיו יש לי כלבה בת שנה וחצי שאוכלת אוכל קצת יותר משובח.. משהו שקיבלתי המלצה עליו מהמאלף שהיה לה. הפרווה שלה מבריקה, ואין לה בעיות של שלשול/עצירות וכיו"ב, והיא גדלה יפה מאוד. בסופו של דבר - זה מה שחשוב. את יכולה לעשות סיור בחנות חיות, להתרשם מהמבחר, לקרוא את התוויות. חשוב שיהיו יותר מרכיבי עוף/כבש במזון מאשר קמח (בדוגלי למשל דווקא יש יותר קמח). אפשר לעשות ניסיון עם שק קטן ולראות איך הכלב מגיב לו מבחינת כמה הוא נהנה לאכול את זה, איך הפרווה שלו נראית, היציאות שלו. יציאות סדירות ו"מאורגנות" (צואה מאורגנת ולא רכה) אומרות שהוא סופג את המזון כמו שצריך. אין מה הכי טוב. יש מה הכי טוב לכלב שלך :) בהצלחה ושנה טובה :)

היי

אני מדי פעם משנה לכלב שלי את התזונה. הכי הרבה זמן הוא אכל נוטרו צ'ויס לייט. (זו חברה שלא עושה נסויים על בעלי חיים).היה בלגן עם היבואן והנוטרו צ'ויס נעלם אז עברנו לרויאל קנין לייט(לא התלהבות גדולה) עברנו לטכנקל לייט (כנראה די טעים) ויתכן שוב נחזור לנוטרו. טכניקל רגיל 18 ק"ג עולה ממאתיים ש"ח ומעלה.תלוי היכן את גרה. באחת הפעמים גם ניסינו את בונזו (לא יקר)-אבל ענן סירחון התחיל להסתובב עם הכלב.לא חוזרים לבונזו. יש עוד מזונות מעולים,הנה דרוג שעשתה גולשת בפורום כלבים בתפוז לגבי מזונות של חברות שלא עושות נסויים על בעלי חיים,מהמעולה,מטה.בהתאם גם המחיר: "אוריג'ן, Orijen (מעולה) קנידה, Canidae (מעולה) בלקנדו, Belcando (מעולה) נוטרו-צ'ויס, Nutro-Choice (טוב מאד) אקאנה, Acana (טוב מאד) נוטרי-סורס, Nutri Source (טוב מאד) איגל-פק, Eagle-pack (טוב) בנטו-קרונן, Bento Kronen (טוב) ריגל Regal (סביר) בונזו "

וגם -

הוא נראה מותק אמיתי הכלבוב :)

תודה על העזרה...אך

הבעיה שלי עם האוכל היא שלא פעם ולא פעמים שקניתי את האוכל ובאתי לקופה אומרים שהכלב שלהם קיבל מחלה כזאת ושילשולים וכו' ושאני הולכת לחנויות חיות כל מוכר נשבע ואומר שהאוכל שהוא מציע הכי טוב וכמובן זה שונה אז אני כבר לא יודעת מה לחשוב הכלבלב שלי אוכל את הדוגלי אני בודקת ואין משהו שאני רואה שיש איתו בעיה אז כדאי להמשיך וזהו?

איזה כלב מתוק מתוק מתוק! לאכול אותו! אני מאכילה את הכלבנות שלי באוכל לכלבים עם קיבה רגישה, אבל באופן כללי יש המון סוגי מזון לכלבים שמותאמים לגודל ולכל מיני "בעיות" שיש להם (קיבה רגישה, עבור פרווה מבריקה, לכלבים מבוגרים וכו').

יש די הרבה סוגי אוכל לכלבים, לא כל סוג יתאים לכלב שלך, לפעמים צריך לנסות כמה סוגים עד שמוצאים מה שמתאים. אנחנו בבית ניסינו גם איזה שניים שלושה סוגים עד שמצאנו את הסוג שעושה טוב, יציאות טובות ופרווה יפה ובריאות. זה הסוג שאנחנו נותנים:
http://www.purina.co.il/?CategoryID=113

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים
בחר
בחר